Tablet telefon opaska za założenie karty kredytowej

Tablet, Telefon lub opaska Samsunga za kartę kredytową kosztującą 18 zł/mc

Poleć jak inni znajomym:

Pamiętacie serię promocji Citibanku, gdzie można było zgarnąć Tablety Galaxy Tab? Ruszyła nowa promocja, gdzie do wyboru mamy tablet z poprzednich edycji, telefon Galaxy J1 lub opaskę Gear Fit. Każde z promocyjnych gadżetów jest warte ok. 400zł. Jeśli więc do 1. stycznia 2013r. nie miałeś żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku, to teraz możesz zgarnąć bonusy!

Jakie warunki należy spełnić by otrzymać tablet / telefon Samsunga lub opaskę Gear Fit w promocji citi?

Przede wszystkim trzeba być nowym klientem banku i mieć dochód przynajmniej 1200 zł netto. Promocja dotyczy osób, które skończyły 21 lat i mają staż pracy w jednej firmie minimum 3 miesiące. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, to powinieneś mieć skończone 25 lat i minimum 2 lata prowadzić firmę.

Jak wygląda procedury zakładania karty kredytowej?

  1. wypełnić formularz zgłoszeniowy, gdzie wybieramy prezent, który nas interesuje ( tablet Galaxy Tab 3 Lite, telefon Galaxy J1 lub zegarek Gear Fit) i czekać na kontakt ze strony banku,
  2. następnie złożyć wniosek o kartę kredytową w Citibanku,
  3. przygotować dokumenty potwierdzające przychody (prawdopodobnie bank poprosi o ich przedstawienie, szczegóły w regulaminie promocji),
  4. po otrzymaniu decyzji, należy dokonać zakupów na łączną kwotę minimum 1000 zł za pośrednictwem przyznanej karty kredytowej,
  5. w ciągu 30 dni od daty podpisania umowy przynajmniej raz musimy zalogować się w serwisie bankowości internetowej lub mobilnej Citibank Online.

Po spełnieniu tych warunków bank, w ciągu tygodnia po pierwszym miesiącu użytkowania karty powiadomi nas o przyznaniu wybranej przez nas nagrody.

Kartę kredytową powinniśmy posiadać do dnia otrzymania nagrody. Po tym czasie, według regulaminu możemy z niej zrezygnować.


Dodatkowe opłaty / haczyki ?

Koszt utrzymania karty kredytowej Citibanku to 18zł miesięcznie. Opłat jednak można uniknąć. Jako klienci Citibanku mamy możliwość zbierania punktów World. Mogą one zwolnić nas m.in z większości opłat. Już za samo wydanie karty kredytowej zdobywamy punkty, którymi możemy “zapłacić” za cztery miesiące jej utrzymania. Dodatkowo, za każde wydanie 5zł otrzymujemy 1 punkt.

Advertisement
Nagroda może być obciążona podatkiem, jednak jego spłatą zajmuje się sam bank, przyznając dodatkową nagrodę w formie gotówki. Nie musimy tego faktu wykazywać w swoim rocznym rozliczeniu dochodów. Pełen regulamin promocji jest dostępny na stronie składania wniosku o kartę.

 >> Sprawdź promocję z extra gratisem Samsunga <<

DODATKOWO 2 x 400 ZŁOTYCH

400 zł za kartę kredytową citibank
Daj 400 złotych swojemu znajomemu
Poleć jak inni znajomym: