mKonto Biznes Start Komfort 600 zlotych

600 złotych za konto firmowe od mBank – kolejna edycja

Poleć jak inni znajomym:

Jesteś przedsiębiorcą? Szukasz korzystnego banku z kontem firmowym? W mBanku właśnie ruszyła nowa edycja promocji “600zł na ZUS mBiznes konto Start lub Komfort”! W ramach niej możesz uzyskać 600zł na start oraz 12 miesięcy zwolnienia z opłat za prowadzenie rachunku!

Otwórz konto dla biznesu mbank: mBiznes KOMFORT lub mBiznes START

Jaki rodzaj działalności może dostać 600zł na ZUS od mBanku?

Promocja skierowana jest do nowych klientów biznesowych (nie mających produktu bankowego w ramach mBiznes do końca maja 2015r.). Oznacza to, że osoby, które brały udział w poprzedniej edycji promocji, dla przedsiębiortwa o danym NIP nie mogą wziąć w niej udziału. Dla jakiego rodzaju działalności można z niej skorzystać?

  • jednoosobowa działalność gospodarcza,
  • spółki cywilne, jawne, partnerskie, z ograniczoną odpowiedzialnością,
  • spółdzielnie,
  • stowarzyszenia rejestrowane.

Jak uzyskać bonus 600zł na ZUS od mBanku?

Okres promocji to 16. czerwca 2015r – do odwołania. W tym czasie należy złożyć wniosek o mBiznes konto Start lub mBiznes konto Komfort oraz podpisać umowę o otwarcie rachunku. Jedynym dodatkowym warunkiem jest opłacanie z tego konta przez 12 miesięcy składek ZUS w wysokości min. 250zł. To wszystko!

Jako dodatek- bank dorzuca 12 miesięcy zwolnienia z opłat o prowadzenie konta zarówno Start, jak i Komfort, a każdego miesiąca (do 30 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym zrobiło się przelew na ZUS) otrzymamy 50zł. Tak przez cały rok!

Nie musisz wyrabiać karty płatniczej do konta. Regulamin nie zastrzega również wymaganych przychodów na wybrane konto.

Otwórz konto dla biznesu mbank: mBiznes KOMFORT lub mBiznes START

Konto mBiznes Start, a konto mBiznes Komfort z 600 zł. bonsuem

W promocji nie ma większego znaczenia, które z tych opcji rachunku wybierzemy. mBiznes Start jest nawet poza promocją całkowicie zwolnione z opłat za jego prowadzenie przez pierwsze 12 miesięcy użytkowania. Po upływie tego czasu każdorazowo zaczyna działać na zasadzie konta Komfort. Różnica w pozaprogramowej ofercie jest taka, że prowadzenie rachunku w mBiznes Komfort kosztuje 25zł miesięcznie i w tym pakiecie mamy do wykorzystania 20 przelewów bez dodatkowych opłat, a nie tak jak w mBiznes Start- 5 przelewów. Jednak w przypadku promocyjnej oferty wybór przestaje być tak bardzo istotny finansowo, ponieważ mBank gwarantuje 12 miesięcy bez opłat za każde z tych kont, również mBiznes Komfort.

Na co uważać w promocji konta dla firm z premią 600 złotych?

Promocja nie ma za dużo haczyków. Warunki są przejrzyste i proste. Jedyną dodatkową kwestią, różniącą promocje dla przedsiębiorców od promocji dla klientów indywidualnych jest to, że ten pierwszy nie jest zwolniony z opłat podatkowych ze względu na uzyskanych przychód i powinien pamiętać o rozliczeniu się z Urzędem Skarbowym.

Otwórz konto dla biznesu mbank: mBiznes KOMFORT lub mBiznes START

Poleć jak inni znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *