karta kredytowa T-mobile z premią

300 zł za kartę kredytową w T-mobile UB + 100 zł dla polecającego

Poleć jak inni znajomym:

Walka o klientów kart kredytowych trwa. Po tym jak Citi Bank nagradza tabletami, telefonami i innymi bonusami o wartości ok. 350 złotych, T-mobile Usługi Bankowe zdecydował się również na premiowanie osób zakładających kartę kredytową. Od 18. maja 2016r. ruszyła promocja Banku T-Mobile! Akcja polega na systemie poleceń karty kredytowej. Polecający może uzyskać 100zł za skuteczną rekomendację, a osoba wyrabiająca kartę kredytową nawet 300zł.

Kiedy skorzystamy z promocji?

Jeśli chcemy zostać polecającymi musimy zalogować się do bankowości mobilnej banku i przystąpić do programu poleceń. Dzięki temu będziemy mogli wysyłać zaproszenia znajomym za pośrednictwem maila oraz otrzymamy specjalny, personalny link przekieowujący zainteresowanych na odpowiednią stronę banku.

Kto może zostać osobą polecaną w myśl regulaminu? Nie musi to być nowy klient T-Mobile, ale nie powinien on przed promocją być związany z tym bankiem umową o kartę kredytową.

Jeśli nie znasz osoby, która może Ci polecić kartę kredytową T- Mobile, a jesteś zainteresowany kartą kredytową TMUB możesz skorzystać z tego linku: rekomendacja.t-mobilebankowe.pl

Co trzeba zrobić by otrzymać 300 zł za założenie karty kredytowej w TMUB?

Poprosić znajomego o link lub skorzystać z tego: zdobądź 300 zł za kartę kredytową

  1. Pierwsze 100zł otrzymamy jeśli w ciągu 40 dni po złożeniu wniosku podpiszemy umowę o kartę kredytową MasterCard z T- Mobile Usługi Bankowe oraz w ciągu 60 dni od podpisania tej umowy bank zaksięguje transakcję wykonaną za jej pośrednictwem.
  2. Kolejne 100zł otrzymamy, jeśli w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia pierwszego warunku dokonamy trzech transakcji naszą kartą kredytową.
  3. Ostatnie 100zł dostaniemy, gdy w drugim miesiącu po miesiącu spełnienia warunkow z punktu pierwszego dokonamy trzech transakcji bezgotówkowych kartą kredytową.

Warunki nie są zatem bardzo wyśrubowane. Wystarczy zmieścić się w wyżej opisanych terminach oraz w następnych dwóch miesiącach dokonać po trzy transakcje z pomocą karty kredytowej i będziemy bogatsi o bonusowe 300zł.

Premia za spełnione warunki zostanie nam wypłacona łącznie do 25-go dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniony został ostatni warunek promocji.

Co z opodatkowaniem nagrody? Samą premię na starcie zatrzymujemy w całości, ponieważ nie przekracza ona 760zł, które w myśl ustawy stanowi granicę nieodpłatności sprzedaży premiowej. Jednak musimy się liczyć z tym, że dostaniemy od banku PIT-8C, z którego będziemy musieli się rozliczyć w kolejnym roku i zapłacić 18% podatku od nagrody.

Ilu osobom można polecić kartę kredytową?

Bank w myśl promocji “Poleć znajomemu kartę kredytową MasterCard” zapłaci po 100zł za skuteczne polecenie karty maksymalnie trzem osobom. Polecający może więc zgarnąć w ramach akcji 300zł. Każde kolejne polecenie będzie również premiowane, jednak według stawki zgodnej z regulaminem Programu Rekomendacyjnego.

Nie ma jednak zapisu, który mówiłby, że czwarta i kolejna polecona przez nas osoba nie ma szansy na zgarnięcie pełnej puli bonusów w ramach promocji.

Karta kredytowa MasterCard od T-Mobile, czy to się opłaca?

Tutaj również miłe zaskoczenie. Nadal trwa promocja, w której T- Mobile zwalnia klientów karty kredytowej z opłaty miesięcznej do końca 2016r, opłaty w ramach wznowienia jej na drugi rok użytkowania oraz obniża stawkę oprocentowania limitu kredytowego o 20% na okres 14 miesięcy od daty podpisania umowy o kartę kredytową.
Dodatkowo, w ramach tej promocji do 30. czerwca zostaniemy zwolnieni z opłat prowizyjnych za przelewy z rachunku naszej karty kredytowej. T- Mobile przelewy z rachunku karty kredytowej traktuje jako transakcje bezgotówkowe, więc możemy za darmo wypłacić limit kredytowy i po nieco ponad pięćdziesięciu dniach oddać nie płacąc absolutnie żadnych odsetek (w ramach okresu bezodsetkowego).

Reasumując, czyli jak otrzymanie 300 zł będzie wyglądać w praktyce:

Przy założeniu że startujemy w maju.diagram TMUB karta kredytowa promocja 100 300

 >> Zdobądź 300 zł za kartę kredytową w T-mobile UB lub zobacz inne promocje bankowe kart kredytowych.

Poleć jak inni znajomym:

Jedna myśl na temat “300 zł za kartę kredytową w T-mobile UB + 100 zł dla polecającego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *