Citi rozdaje tablety Samsung lub 200 złotych za kartę kredytową

Poleć jak inni znajomym:

“Karta Kredytowa Citibank z tabletem Samsung” przeżywa swój renesans. Bank Handlowy po raz kolejny kusi klientów Samsungiem Galaxy Tab 3. Jest to kolejna edycja promocji, nieco zmodyfikowana w stosunku do poprzednich.

Do zgarnięcia tablet Samsunga za kartę!

Przede wszystkim warto podkreślić, że Citibank w zamian za założenie karty kredytowej proponuje tablet z 4- rdzeniowym procesorem (model Lite SM- T113 – sprawdź cenę na ceneo od 389 zł. ), a nie jak w poprzednich edycjach- z procesorem 2-rdzeniowym. Po wykonaniu standardowych kroków opisanych w regulaminie, w pierwszym tygodniu miesiąca następującego po miesiącu wywiązania się z warunków dostaniesz informację o przyznaniu nagrody. Do tabletu o wartości ok. 400zł bank przewiduje dodatkową nagrodę pieniężną, która pokrywa kwotę podatku. 

400 zł za kartę kredytową citibank
Daj 400 złotych swojemu znajomemu

Co musisz zrobić, żeby skorzystać z promocji?

  1. Wypełnić formularz kontaktowy.
  2. Złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej World MasterCard w Citibanku.
  3. Do wniosku dołączyć określone w regulaminie dokumenty (dokumenty dochodowe, które potwierdzają deklarowane dochody).
  4. W ciągu 30 dni po otrzymaniu karty aktywować ją oraz wykonać płatności za jej pośrednictwem na łączną kwotę minimum 1000zł.
  5. Zalogować się minimum 1 raz przez serwis bankowości online.

Pamiętaj, że w dniu przyznania nagrody musisz być nadal posiadaczem karty.

Gdzie są haczyki?

Nowa edycja promocji “Karta Kredytowa Citibank z tabletem Samsung” zawęziła ofertę kart obejmujących promocję. Dokładnie jeden rodzaj karty (World MasterCard) daje szansę na otrzymanie nagrody w postaci Samsunga Galaxy Tab 3.

Należy pamiętać, że nie każdy może wziąć udział w promocji. Oferta standardowo skierowana jest do nowych klientów, którzy od 1. stycznia 2013r. nie posiadali karty żadnej głównej Karty Kredytowej Citibanku. Ograniczenia wynikające z wieku oraz wysokości dochodów są dość standardowe. Jeśli pracujesz w firmie (ponad 3 miesiące), to musisz mieć ukończone 21 lat oraz twój dochód powinien wynosić miesięcznie minimum 1200zł netto. Jeśli prowadzisz firmę, to musi ona być zarejestrowana co najmniej 2 lata wcześniej, a Ty nie możesz mieć mniej niż 25 lat.

Opłata miesięczna za kartę World MasterCard wynosi 18zł, dlatego do czasu całkowitego spełnienia warunków trzeba liczyć się z poniesieniem kosztów do 54zł. Jednak warto dodać, że Karta Kredytowa World MasterCard posiada program lojalnościowy- zbieranie punktów wymiennych na nagrody. Po pierwszej transakcji kartą otrzymuje się 1000 punktów, które można wymienić na miesięczne zwolnienie z opłaty za kartę, które “kosztuje” 500 punktów.

W tym momencie koszty, jakie ponosimy z tytułu otrzymania bonusowego tabletu są dużo niższe, przez co oferta jeszcze bardziej atrakcyjna. Aby jeszcze bardziej ograniczyć niepotrzebne koszty należy pamiętać o dezaktywowaniu usługi CitiPhone (koszt 6zł/miesiąc). Można to zrobić za pośrednictwem infolinii lub bankowości internetowej CitiOnline.

 Chcę tablet Samsunga za kartę w CITI [<nowa edycja]| lub | 200 zł za kartę CITI [zakończona]

Zamiast tabletu Samsunga można wybrać otrzymanie gotówki – 200 PLN! [zakończona]

Citibank przygotował również promocję dla osób, które wolą nagrody w postaci dodatkowej gotówki. Zamiast tabletu można wybrać opcję 200zł na zasadach nieco mniej skomplikowanych.

Wybierając wariant gotówkowy przez 12 miesięcy jesteśmy zwolnieni z opłat za kartę. Zamiast 1000zł w miesiąc, należy wykonać minimum trzy transakcje na łączną kwotę nie mniejszą niż 300zł do końca trzeciego miesiąca od podpisania umowy. Na 200zł należy jednak czekać około 4 miesięcy.

 Chcę tablet Samsunga za kartę w CITI [<nowa edycja]| lub | 200 zł za kartę CITI [zakończona]

Poleć jak inni znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *