Daj i otrzymaj po 400 zł z kartą Citi dla nowych i starych klientów

Poleć jak inni znajomym:

Jakiś czas temu Citibank wystosował ofertę promocyjną, gdzie za założenie Karty Kredytowej i wydanie za jej pośrednictwem 1000zł w ciągu miesiąca możemy otrzymać wideorejestrator, cashback 200zł na paliwo i punkty payback. Teraz wystartowała nowa promocja, dzięki której każdy klient może uzyskać dodatkowe 400zł w gotówce za polecenie Karty Kredytowej Citibanku.

Promocja dotyczy osób, które wypełnią dedykowany formularz podając swoje dane oraz dane osoby polecanej. W ten sposób bank łatwo zweryfikuje komu należy się nagroda.

Jakie warunki należy spełnić by zdobyć 400 pln?

Oczywiście oferta skierowana jest do nowych klientów (osoba polecana), które nie posiadały karty kredytowej Citibanku (zarówno głównej, jak i dodatkowej) po 1. stycznia 2013r. 400zł wraz z uzupełnieniem nagrody wynikającym z konieczności pokrycia wysokości podatku dochodowego wypłacane po 100zł każdego miesiąca

Cały proces nie kończy się jednak na wpisaniu danych do formularza i założeniu karty przez osobę polecaną. Musi ona spełnić jeden podstawowy warunek dotyczący aktywnego korzystania z tego produktu: przez kolejne 4 miesiące, począwszy od miesiąca aktywacji karty wykonywać bezgotówkowe transakcje na minimalną kwotę 1000zł. Dodatkowo niezbędna jest zgoda na przekazywanie danych osobowych (objętych tajemnicą bankową) osobie polecającej.

Po spełnieniu wszystkich warunków 400zł wypłacane będzie po 100zł każdego miesiąca zarówno dla osoby polecanej, jak i osoby polecającej (400zł + 400zł). Nagroda zwolniona jest z podatku.

Co jeszcze warto wiedzieć o promocji Citbanku?

Niestety z tej oferty skorzystać można tylko raz. Według regulaminu promocji- klient polecający otrzyma nagrodę tylko za pierwszą osobę poleconą, która spełni warunki promocji. Z kolei osoba polecona, która poleci produkt banku jeszcze innej osobie, może uzyskać dodatkowe 400zł.

Jak uzyskać maksimum bonusów z racji założenia Karty Kredytowej Citibanku? Można połączyć nadal trwającą ofertę z wideorejestratoerm i cashbackiem z opisaną wyżej promocją 400zł + 400zł. Osoba polecająca nie musi być nowym klientem. Nawet w przypadku promocji z wideorejestratorem okres, od którego stajemy się wg banku “nowym klientem” to styczeń 2015r., więc jeśli byliśmy klientami Citibanku w zeszłym roku- możemy wziąć udział w obydwu promocjach. Najostrzejsze wymogi dotyczące karencji obejmują więc osobę polecaną.

Promocja 400zł + 400zł  trwa do końca 2015r. choć może zakończyć się wcześniej ze względu na duże zainteresowanie – zamów kartę już dziś z premią paliwową oraz wideorejestratorem.

Jakie są warunki by zgarnąć wszystkie bonusy za kartę kredytową Citibanku?

Zamawiamy kartę kredytową otrzymujemy liczny pakiet bonusów:

Wideorejestrator MiVue 600 o wartości 350 zł
+ cashback 200 zł na BP
+ 3000 punktów Payback (karta Gold) lub 1500 punktów Payback (karta Silver) (to około odpowiednio 30 zł i 15 zł)

Pojawia się pytanie co muszę zrobić i ile to kosztuje?! Tylko 3 warunki by otrzymać bonusy:

  1. W ciągu 30 dni od podpisania umowy o kartę musimy wydać kartą 1000 zł – idą święta powinno to być proste,
  2. Również w ciągu 30 dni minimum raz zalogować się na stronie Citibank Online,
  3. 200 zł cashbacku dostajemy za tankowanie na stacji i mamy na to czas do końca 2015 więc im szybciej to zrobimy tym lepiej.

Ok a jakie są koszty?

Jakie są koszty karty kredytowej Citi z wideorejestatorem i czy to się opłaca?

  1. Citibank uruchamia płatną usługę (6zl/mc) dostępu do serwisu telefonicznego CitiPhone, ale można z niej za darmo zrezygnować trzeba jedynie zadzwonić na infolinię lub wysłać wiadomość przez panel klienta po zalogowaniu się na stronie do banku z informacją o rezygnacji z usługi CitiPhone.
  2. Mamy 2 wersje karty. Karta w wersji Silver kosztuje 8zł/mc, a Gold 18zł/mc dlatego warto wybrać kartę Silver, bo jest po prostu tańsza. Istnieje też możliwość wynegocjowania zniesienia opłaty, ale to zawsze sprawa indywidualna

Na chłopski rozum za:
8 zł/mc otrzymujemy bonusy warte łącznie ponad 550 złotych
+ możliwość zarobienia 400 złotych za polecenie karty i danie 400 złotych znajomemu/dziewczynie komuś z rodziny.

Przez rok (o ile nie zrezygnujemy z karty wcześniej ) zapłacimy za nią 8*12= 96 zł.Co daje 550 – 96 = 454 złote na plusie 🙂

Jaką najlepiej polecić kartę i jak dokładnie wygląda premia opisuje tutaj.

>> Zamów kartę już dziś  wideorejestratore, a zdążysz otrzymać 400 zł za polecenie <<

Poleć jak inni znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *