karty kredytowe citi handlowy

Do 16 lipca dostajesz 25% płatności kartą kredytową citi – szczegóły promocji

Poleć jak inni znajomym:

Posiadasz kartę kredytową w Citibanku? Ta oferta dotyczy więc właśnie Ciebie! Rozpoczęła się promocja dla obecnych klientów Citibanku, w której można odebrać do 25% wydatków przy zakupach za minimum 200zł.

Dla kogo premia?

Regulamin informuje, że z promocji mogą skorzystać osoby, które po zalogowaniu się do Citibank Online zaakceptują jego warunki poprzez kliknięcie w baner konkursowy. To znaczy, że jeśli przy logowaniu do bankowości online pojawi nam się taki baner, to możemy otrzymać nagrody. Bank ostrzega jednak, że promocja obejmie tylko pierwsze 1000 osób, które spełnią jej warunki. Jest więc to oferta limitowana.

sprawdz-aktualne-promocje-bankowe-blog

Bonus w dwóch krokach.

Do zgarnięcia jest 25% przy wydanej kwocie równej 200zł. Oznacza to, że możemy liczyc na zwrot nawet do 50zł. Jak? W okresie promocji, czyli między 17. czerwca a 16. lipca 2015r:

  • zapłać za zakupy swoją Kartą Kredytową od Citibanku, jednorazowo minimum 200zł na każdej stacji benzynowej lub w dowolnym sklepie na terenie Polski,
  • zaloguj się do bankowości elektronicznej (przynajmniej raz)

Wypłata bonusowych środków nastąpi w 14 dni od zakończenia okresu promocji. Trzeba pamiętać, że w dniu otrzymania nagrody powinniśmy mieć nadal aktywną kartę kredytową.

Promocja przyciąga promocję…

Citibank ostatnimi czasy wystosował kilka ofert. Część z nich dotyczyła Karty Kredytowej- np. promocja, gdzie do zgarnięcia jest Tablet o wartości rynkowej ponad 300zł (UWAGA! Obecna edycja tej promocji trwa do 7. lipca 2015r.!). Inna oferta dotyczy Karty Kredytowej Simplicity, która jest całkowicie darmowa (o ile się nie zadłużymy).

Słowem- nowa promocja, gdzie zgarniamy 50zł za zakupy minimum 200zł Kartą Kredytową nie jest całkiem odrębna. Citibank stara się nie tylko przyciągnąć, ale również zachęcić do aktywnego korzystania ze swoich usług wprowadzając stopniowo takie właśnie bonusy.

sprawdz-aktualne-promocje-bankowe-blog

Poleć jak inni znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *