Nagrody o wartości 379 zł za kartę kredytową Citi banku kosztującą 18 zł/mc [promocja zawieszona]

Poleć jak inni znajomym:

Promocja lekko zmieniona sprawdź aktulną – promocje kart kredytowych citibanku.

Citibank po raz kolejny kusi nagrodami za kartę kredytową. Co tym razem jest do zgarnięcia? W porównaniu z ostatnią edycją promocji w nagrodach bank zamienił mało popularną bransoletkę Samsung Gear Fit na bezprzewodowy głośnik Level Box. W tej edycji promocji nagrody do wybrania to:

 • tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM–T113
 • telefon Samsung Galaxy J1
 • głośnik Samsung Level Box mini EO–SG900

Zobacz ile kosztują poszczególne nagrody od citi w porównywarce cen ceneo.pl:


Kto może wziąć udział w promocji i jakie warunki obowiązują?

 • nowy klient banku, który nie posiadał żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku po 1. stycznia 2013r.
 • wiek minimum 21 lat
 • Osoby pracujące: dochód powinien wynosić minimum 1200zł miesięcznie netto, zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy minimum 3 miesiące.
 • Osoby posiadające firmę: Jeśli chodzi o osoby posiadające własną działalność gospodarczą, to minimum wieku- 25 lat, prowadzenie obecnej firmy minimum 2 lata.
 • Dokładny opis dokumentów, jakie powinniśmy dostarczyć w ramach umowy o kartę kredytową w Citibanku znajduje się w załączniku regulaminu promocji.

Warunki otrzymania nagrody za założenie karty kredytowej – 6 kroków:

 1. do 31 października wysłać formularz kontaktowy wraz z informacją o wyborze nagrody,
 2. podczas rozmowy z konsultantem złożyć wniosek o kartę kredytową Citibank World MasterCard,
 3. dostarczyć do banku dokumenty, o których mowa w regulaminie (potwierdzające dochody),
 4. podpisać umowę i aktywować kartę,
 5. w ciągu 30 dni od wydania karty kredytowej przynajmniej raz zalogować się do bankowości elektronicznej lub przez aplikację mobilną,
 6. (nowość w porównaniu z poprzednimi promocjami) przez 12 miesięcy od wydania karty dokonać minimum trzech transakcji bezgotówkowych ową kartą miesięcznie, na dowolną kwotę. Transakcje, nie mogą być transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku tzn. że jeżeli kupiliśmy buty w Decathlonie i potem je zwrócimy, a pieniądze wrócą na nasze konto to tego typu transakcja nie zostanie uznana.

Należy dodać, że bank zabezpieczył się również przed ewentualnym niepełnieniem wyżej opisanych kryteriów. Jeśli warunek dotyczący 3 transakcji miesięcznie w ciągu 12 miesięcy nie zostanie spełniony, to bank nalicza karę w wysokości 300zł (to zobowiązanie podpisuje się przy okazji podpisywania umowy).

Prześwietlmy koszty samej karty kredytowej citi banku:

 • 18zł miesięcznie za prowadzenie karty (dużo, jednak w Citibanku istnieje program lojalnościowy, dzięki któremu zebrane punkty za określone transakcje możemy wymienić na zwolnienie z tej opłaty).
 • 6zł za CitiPhone – jest to jednak usługa, która można wyłączyć za pośrednictwem infolinii lub maila zatytułowanego “Rezygnacja z usługi CitiPhone” wysłanego za pośrednictwem bankowości internetowej.

tablet głośnik lub telefon Samsung z Kartą Kredytową Citibank MasterCard World

Reasumując czy promocja bankowa citi z kartą kredytową się opłaca?

Jeżeli jesteśmy w stanie zapamiętać (można sobie zapisać w telefonie) żeby płacić 3 razy kartą w ciągu miesiąca to zdobycie nagrody o wartości około 400 zł przez rok będzie nas kosztować 216 zł (12 miesięcy * 18 zł opłaty za kartę). Dzięki karcie kredytowej zyskujemy dodatkowe pieniądze co miesiąc do wykorzystania musimy jedynie pamiętać o spłaceniu długu w odpowiednim czasie.

UWAGA! posiadając kartę citi można samemu zdobyć dodatkowe 400 zł i dać znajomemu 400 złotych oferta tylko dla posiadając lub teraz zakładających kartę JAK CZYTAJ TUTAJ!

>> Nagrody Samsunga za kartę czekają pod tym linkiem <<

 
Poleć jak inni znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *