Tablet lub telefon za darmową kartę kredytową w Citi

Poleć jak inni znajomym:

Nie strać szansy na darmowy tablet/telefon od banku! W poprzednich edycjach promocji, by otrzymać tablet lub telefon od banku Citi Handlowy należało złożyć wniosek o kartę kredytową MasterCard World, która kosztuje 18 złotych miesięcznie.
W tej edycji promocji bank uprościł warunki dając możliwość otrzymania elektronicznego gadżetu za bezwarunkowo darmową kartę kredytową Citi Simplicity.

>> Zapisz się do promocji i zgarnij tablet / telefon <<

Jakie warunki należy spełnić by otrzymać tablet / telefon w promocji citi?

BY MIEĆ SZANSĘ NA JEJ OTRZYMANIE:

Przede wszystkim trzeba być nowym klientem banku i mieć dochód przynajmniej 1200 zł netto. Promocja dotyczy osób, które skończyły 21 lat i mają staż pracy w jednej firmie minimum 3 miesiące.
Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, to powinieneś mieć skończone 25 lat i minimum 2 lata prowadzić firmę.

3 WARUNKI PO OTRZYMANIU KARTY KREDYTOWEJ:

Po zawarciu pisemnej umowy z bankiem o wydanie karty kredytowej musimy:

 1. w ciągu 30 dni minimum 1 raz zalogować się na stronie lub w aplikacji citi banku
 2. w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych wydać kartą minimum 3000 złotych. Jako pierwszy miesiąc uważa się miesiąc po podpisaniu umowy, czyli umowa podpisana np. 15 lutego wtedy od 1 marca mamy 3 miesiące na wydanie 3000 złotych by otrzymać tablet/telefon.
 3. Transakcje wymienione w pkt. 2 muszą być zgode z regulaminem:

  „b) nie będą przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,

  c) nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku”

Tylko tyle, nadchodzące święta wielkanocne na pewno ułatwią wydanie 3000 złotych.

Jak uniknąć ukrytych opłat + sprytne triki by jak najlepiej wykorzystać promocję

Karta kredytowa Simplicity jest darmowa, natomiast MasteCard World kosztuje – 18zł/mc, bank zwalnia z tej opłaty wyłącznie wtedy gdy miesięcznie wykonasz płatności na łączną sumę min. 4 000 zł.  Zysk z bonusów oferowanych przez bank są na tyle atrakcyjne że można powiedzieć że ta opłata jest znikoma.

 • Po aktywowaniu karty wyłącz w panelu internetowym usługę CitiPhone, bo dla wszystkich kart (oprócz Simplicity) kosztuje ona 6zł/mc
 • Podczas rozmowy z konsultantem poproś o nieaktywowanie CitiAlerts, bo pomimo pierwszego darmowego miesiąca usługa kosztuje potem 6 zł/mc w przypadku karty Standard i 10 zł/mc Premium
 • Promocja trwa do 1 kwietnia 2016 roku, ale żeby jak najwięcej zarobić trzeba się spieszyć bo może zostać odwołana w każdym momencie
 • Zapłacę podatek od nagród? nie są zwolnione z opłaty.

>> Zapisz się do promocji i zgarnij tablet / telefon<<

Wycinek tabeli z opłatami za kartę:

tabela oplat karta kredytowa citi

Jaki sprzęt jest do zgarnięcia?

Tablet Lenovo TAB 2 A7-30 lub telefon Samsung Galaxy J1 (na 2 karty SIM) oba według regulaminu kosztują 449 zł brutto. Ceneo mówi coś innego, co nie zmienia faktu że za spełnienie 3 prostych warunków to całkiem atrakcyjna nagroda.


>> Zapisz się do promocji i zgarnij tablet / telefon <<

Poleć jak inni znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *