tablet samsung citi

Tablet Samsung o wartości 400 zł za 16zł opłaty kartę kredytową

Poleć jak inni znajomym:

Citibank po raz kolejny kusi klientów prezentami. Podobnie, jak w świątecznej ofercie bank dorzuca do karty kredytowej nowym klientom tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T110 – zobacz aktualną cenę na ceneo.pl o wartości około 400 zł. z wysyłką. Zasady promocji są przejrzyste, bardzo podobne do tych znanych z poprzednich edycji. Reedycja promocji wkrótce opisana na blogu -> inny tablet podobne warunki za założenie karty. Można zamiast promocji z tabletem wziąć 200 zł o promocji z bonusem do 200 PLN można przeczytać tutaj na blogu.

Kto może otrzymać tablet?

Oferta Noworoczna skierowana jest do nowych klientów, którzy po 1. stycznia 2012 r. nie posiadali żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku. Warto podkreślić, że osoby, które miały kartę dodatkową mogą jednak uczestniczyć w promocji.

>> tablet Samsunga za kartę kredytową – nowa edycja podobne warunki <<

WYMAGANIA by móc złożyć wniosek o kartę kredytową z tabletem Samsunga:

Wiek: minimum 21 lat,
dochód: minimum 1200 zł/miesięcznie netto,
zatrudnienie w firmie: minimum 3 miesiące, własna działalność gospodarcza: minimum 2 lata

Co należy zrobić, żeby otrzymać tablet citi?

  1.      >> Wypełnij wniosek << Na stronie znajduje się formularz kontaktowy.
  2.       Oczekuj kontaktu ze strony przedstawiciela banku w celu złożenia końcowego wniosku i podpisania umowy,UWAGA! Możliwa jest konieczność dostarczenia dokumentu potwierdzającego źródło dochodów – prawdopodobnie trzeba to zrobic zawsze wtedy gdy nie masz żadnej historii kredytowej.
  3.    Otrzymasz, zależnie od swoich potrzeb oraz sugestii banku jedną z sześciu rodzajów karty kredytowej tj. Citibank Visa Silver, Citibank MasterCard Silver, Citibank Visa Gold, Citibank MasterCard Gold, Citibank Visa Platinum, Citibank MasterCard Platinum.
  4.       Po otrzymaniu karty, w ciągu miesiąca od podpisania umowy musisz dokonać transakcje bezgotówkowe na minimalną kwotę 1000zł (UWAGA! Liczą się daty zaksięgowania)
  5.       W ciągu miesiąca od podpisania przez bank umowy powinieneś również przynajmniej raz zalogować się w serwisie Citibank Online lub za pomocą aplikacji CitiMobile na swoim smartfonie.
  6.       W momencie przyznania nagrody w postaci tabletu twoja karta powinna być nadal aktywna!
  7.       W ciągu 30 dni od otrzymania maila potwierdzającego przyznanie nagrody w postaci tabletu Samsung Galaxy Tab 3 zostanie wysłany na podany przez ciebie we wniosku adres.

Haczykiem są opłaty za karty kredytowe zależą od ich rodzaju i naszej zdolności kredytowej:

  • Citibank Visa Silver, Citibank MasterCard Silver: 8zł/miesiąc
  • Citibank Visa Gold, Citibank MasterCard Gold: 18zł/miesiąc
  • Citibank Visa Platinum, Citibank MasterCard Platinum: 60zł/miesiąc

Każdy wymienionych rodzajów karty określonej jako główna jest objęty promocją. Dodatkiem do tabletu jest nagroda pieniężna pokrywająca podatek dochodowy od otrzymanego prezentu. Kartę kredytową Citibanku powinno się utrzymać co najmniej dwa miesiące. Łączy się to z koniecznością dokonywania comiesięcznych opłat w wysokości 8-60zł w zależności od rodzaju karty. Jednak 16zł przy karcie Silver przez dwa miesiące oraz tablet o wartości 400 zł brutto to nadal atrakcyjna oferta.

Czy warto zostać klientem Citibanku dla tabletu Samsung?

Wartość tabletu bank wycenia na 449zł brutto na ceneo z wysyłką można go dostać za około 400 pln. Przy założeniu że korzystamy z promocji jedynie by dostać tablet i sprzedamy go na Allegro za 350 to odejmując koszt 2 miesięcy posiadania karty daje nam to około 300 zł. zysku. Kartę można wypowiedzieć telefonicznie, w oddziale banku lub listownie, nie zakładamy przy tym żadnego konta bankowego. Samo korzystanie z karty kredytowej może mieć dla nas bardzo pozytywne skutki poprzez darmowy nieoprocentowany zastrzyk gotówki i tworzenie sobi pozytywnej historii kredytowej co na pewno przyda nam się przy braniu innego kredytu np. na mieszkanie.

Mam już tablet wolę pieniądze

Dla osób, które preferują promocje nielimitowane oraz nagrody pieniężne Citibank wystosował również ofertę: 100/200zł premii. Jednak w przypadku tabletu, nawet jeśli zdecydujemy się go sprzedać nasza premia będzie prawdopodobnie wyższa niż 200zł. O promocji z bonusem do 200 PLN można przeczytać tutaj na blogu.

>> REEDCJA – tablet Samsunga za kartę kredytową <<

Poleć jak inni znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *