Tablet telefon opaska za założenie karty kredytowej

Tablet, Telefon lub opaska Samsunga za kartę kredytową kosztującą 18 zł/mc

Poleć jak inni znajomym:

Pamiętacie serię promocji Citibanku, gdzie można było zgarnąć Tablety Galaxy Tab? Ruszyła nowa promocja, gdzie do wyboru mamy tablet z poprzednich edycji, telefon Galaxy J1 lub opaskę Gear Fit. Każde z promocyjnych gadżetów jest warte ok. 400zł. Jeśli więc do 1. stycznia 2013r. nie miałeś żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku, to teraz możesz zgarnąć bonusy!

Jakie warunki należy spełnić by otrzymać tablet / telefon Samsunga lub opaskę Gear Fit w promocji citi?

Przede wszystkim trzeba być nowym klientem banku i mieć dochód przynajmniej 1200 zł netto. Promocja dotyczy osób, które skończyły 21 lat i mają staż pracy w jednej firmie minimum 3 miesiące. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, to powinieneś mieć skończone 25 lat i minimum 2 lata prowadzić firmę.

Jak wygląda procedury zakładania karty kredytowej?

 1. wypełnić formularz zgłoszeniowy, gdzie wybieramy prezent, który nas interesuje ( tablet Galaxy Tab 3 Lite, telefon Galaxy J1 lub zegarek Gear Fit) i czekać na kontakt ze strony banku,
 2. następnie złożyć wniosek o kartę kredytową w Citibanku,
 3. przygotować dokumenty potwierdzające przychody (prawdopodobnie bank poprosi o ich przedstawienie, szczegóły w regulaminie promocji),
 4. po otrzymaniu decyzji, należy dokonać zakupów na łączną kwotę minimum 1000 zł za pośrednictwem przyznanej karty kredytowej,
 5. w ciągu 30 dni od daty podpisania umowy przynajmniej raz musimy zalogować się w serwisie bankowości internetowej lub mobilnej Citibank Online.

Po spełnieniu tych warunków bank, w ciągu tygodnia po pierwszym miesiącu użytkowania karty powiadomi nas o przyznaniu wybranej przez nas nagrody.

Kartę kredytową powinniśmy posiadać do dnia otrzymania nagrody. Po tym czasie, według regulaminu możemy z niej zrezygnować.

Dodatkowe opłaty / haczyki ?

Koszt utrzymania karty kredytowej Citibanku to 18zł miesięcznie. Opłat jednak można uniknąć. Jako klienci Citibanku mamy możliwość zbierania punktów World. Mogą one zwolnić nas m.in z większości opłat. Już za samo wydanie karty kredytowej zdobywamy punkty, którymi możemy “zapłacić” za cztery miesiące jej utrzymania. Dodatkowo, za każde wydanie 5zł otrzymujemy 1 punkt.

Advertisement
Nagroda może być obciążona podatkiem, jednak jego spłatą zajmuje się sam bank, przyznając dodatkową nagrodę w formie gotówki. Nie musimy tego faktu wykazywać w swoim rocznym rozliczeniu dochodów. Pełen regulamin promocji jest dostępny na stronie składania wniosku o kartę.

 >> Sprawdź promocję z extra gratisem Samsunga <<

DODATKOWO 2 x 400 ZŁOTYCH

400 zł za kartę kredytową citibank
Daj 400 złotych swojemu znajomemu
Poleć jak inni znajomym:

4 myśli na temat “Tablet, Telefon lub opaska Samsunga za kartę kredytową kosztującą 18 zł/mc

 1. Dlaczego piszecie że „Po otrzymaniu nagrody nie ma konieczności utrzymywania karty kredytowej.” co to znaczy ” nie ma potrzeby” ? w regulaminie wyraźnie pisze:
  Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank World MasterCard. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 18,81% całkowita kwota kredytu 5200 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, czas obowiązywania umowy 12 miesięcy, całkowity koszt kredytu 501,95 zł w tym opłata roczna za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 216 zł. Stan na dzień 01/06/2015..
  W którym miejscu to widzicie że można złożyć rezygnację ?

  1. Cytowany fragment dotyczy zaciągniętego kredytu na karcie kredytowej czyli dotyczy przypadku gdy wciągu 54 od pożyczenia pieniędzy od banku na tej karcie nie spłaci sie zaciągniętego długu wtedy oprocentowanie wynosi RRSO 18,81%. Jeżeli nie będziesz się zadłużał karta kosztuje 18 zł. miesięcznie co daje przez rok 216 zł, ale po spełnieniu warunków promocji i otrzymaniu tabletu można z niej zrezygnować bez konsekwencji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *