100 zł za Konto Godne Polecenia w BZ WBK oraz 4% – Comperia Bonus

Poleć jak inni znajomym:

Chcesz prosto zarobić 100 zł ? Zapłać 6 razy kartą lub BLIKiem, a otrzymasz 100 zł. Na założenie konta masz czas do końca czerwca. Do tego 4% na koncie, czyli bezkonkurencyjne oprocentowanie z gwarancją jego utrzymania do czerwca 2017 roku. Tym samym BZ WBK po raz kolejny rodzaje pieniądze za otwarcie Konta Godnego Polecenia, tym razem wraz Comperia Bonus. Z poprzednich edycji promocji darmowego Konta Godnego Polecenia w BZ WBK skorzystało tysiące osób. Głównie ze względu na proste warunki, by zarobić 100 złotych premii. Teraz

>> Promocja zakończona teraz 450 zł za konto BZ WBK Jakie Chcę << 

Terminy i haczyki w promocji Konta Godnego Polecenia

Terminy. W każdej promocji bankowej trzeba pilnować terminów, dlatego warto byś zanotował sobie istotne daty:

 1. Do 30 czerwca 2016 roku złóż wniosek na stronie promocji, a następnie
 2. do 31 sierpnia 2016 – 6 razy zapłacić BLIKiem lub kartą zamówioną do konta. TYLKO TYLE!
 3. O przyznaniu premii organizator powiadomi mailowo do 23 sierpnia 2016 r., warto zapisać te datę w kalendarzu i sprawdzić folder spam, by do 28 sierpnia uzupełnić dane i do 30 września otrzymać 100 złotych ekstra w sam raz na wakacje.

 

Jak ominąć 4 „haczyki”?

W cudzysłowie, bo nie do końca są to typowe haczyki tylko typowe promocyjne pułapki, które pokazuje jak ominąć.

 1. Promocja jest zabezpieczona, by wysłać tylko 1 wniosek z 1 komputera, ale jeżeli chcemy założyć więcej niż 1 konto w promocji z premią 100 zł. Na przykład by nasz/a współmałżonek/ka założył/a konto wystarczy, za drugim razem przejść na stronę w trybie incognito. Klikamy prawym klawiszem myszy i wybieramy opcję przejdź na stronę w trybie incoginto/trybie prywatnym.kolejne konta
 2. Zgodnie z regulaminem dostępnym na stronie promocji, udziału w promocji nie mogą wziąć osoby posiadające konto osobiste w PLN w BZ WBK od 15 sierpnia 2015. Co oznacza, że jeżeli miałeś tylko lokatę, kartę kredytową lub kredyt w WBKu to możesz wziąć udział w tej promocji.
 3. To czy wybierzesz kuriera czy przelew weryfikacyjny zależy do ciebie. Jeżeli wybierzemy założenie konta weryfikując go przelewem z innego konta bankowego musimy podać identyczne dane jakie podaliśmy w naszym banku, z którego będziemy wysyłać przelew weryfikacyjny. Jeżeli wniosek zostanie odrzucony należy złożyć go jeszcze raz rejestrując się przez stronę promocyjną (patrz pkt 2) na innego maila zamawiając kuriera, aby nie stracić szansy na premię.
 4. Przed otrzymaniem premii nie możemy odwołać zgodny na przesyłanie treści marketingowe od Banku Zachodniego WBK, wyrażonej podczas składania wniosku.

>> Promocja zakończona teraz 450 zł za konto Jakie Chcę w BZ WBK << 

4 powody, dlaczego warto skorzystać z tej promocji:

 1. Jego otwarcie zajmuje mniej niż 20 minuttutaj film jak ja otwierałem konto w poprzedniej edycji
 2. Warunek by otrzymać 100 zł jest banalnie prosty wystarczy 6 płatności kartą lub BLIKiem
 3. Dostajemy konto oprocentowane na 4% co jest najlepszym tego typu depozytem pieniędzy aktualnie na rynku, a do tego możemy otworzyć 2 kolejne konta też na 4% dające razem konto oszczędnościowe na 12 000 zł
 4. Konto idealnie nadaje się na konto oszczędnościowe ma „gwarancje darmowości” do 30 czerwca 2017 roku, więc nic nie ryzykujemy. Opłaty które pojawią się od 1 sierpnia dotyczą:
  • 20 groszy od 6 smsKodu służącego np. do autoryzacji transakcji
  • 50 groszy za Przelewy24 np. płacąc w jakimś sklepie internetowym
  • 5 zł za każdą wpłatę oraz wypłatę gotówki w banku
  • 25 zł w zamian za zmianę dotychczasowego numeru telefonu komórkowego służącego do przysyłania kodów SMS
  • 50 groszy za zlecenie stałe

Jak widać opłaty za konto dotkną nas jedynie gdy będziemy korzystać z tego konta jako nasze główne kont. Dlatego na początku punktu 4. napisałem że konto Godne Polecenia w aktualnej formie nadaje się idealnie jako konto oszczędnościowe.

>> Nie strać szansy na 100 zł za otwarcie darmowego konta << 

Dlaczego bank rozdaje od tak 100 złotych za konto?

Poniżej wideo z poprzedniej edycji, gdzie do zdobycia było 100 zł. Tłumacze tam dlaczego bank daje tyle pieniędzy nowym klientom:

>> Nie strać szansy na 100 zł za otwarcie darmowego konta << 

 Tak atrakcyjne warunki że sam skorzystałem z promocji

Dowód założenia konta w poprzedniej edycji promocji BZ WBK
Dowód założenia konta w poprzedniej edycji promocji BZ WBK

Tak jak liczne grono czytelników bloga skorzystałem z tej promocji w poprzedniej edycji gdzie warunek był trochę inny. Wystarczyło wydać 100 zł kartą.

100 zl premii za konto godne polecenia Bank Zachodni WBK

Sam proces zakładania konta nagrałem i wrzuciłem na YouTube – zakładanie konta zajęło około 10 min. Jest to testowy materiał, napiszcie jak Wam się podoba tego typu forma prezentacji.

>> Konto Godne Polecenia już nie ma Aktualna promocja BZWBK – Nie strać szansy na 450 zł <<

Daj szansę na 100 zł znajomemu:

Poleć jak inni znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *