100 zł za konto godne polecenia w BZ WBK + 4% na koncie

Poleć jak inni znajomym:

Nie miałeś/aś konta w BZ WBK przed 31 sierpniem 2015? Świetnie! Dostaniesz 100 złotych za założenie w pełni darmowego konta Godnego Polecenia, a do tego oprocentowanie na rachunku bankowym 4%. Wystarczy przeczytać ten artykuł ze zrozumieniem, by być bogatszym o  100 zł.

NOWA aktualna EDYCJA Z PREMIĄ 450 ZŁ - ANALIZA PROMOCJI >> TUTAJ <<
----------------

Dodaj to wydarzenie do kalendarza: by pamiętać. Do walentynek 14 lutego 2016 odbierz maila od Agora, wtedy …do 29 lutego 2016 otrzymasz 100 zł na swoje konto w BZ WBK.

Jak skorzystać z tej promocji bankowej BZ WBK? Proste 4 kroki

Wystarczą tylko 4 kroki, najlepiej obrazuje to grafika z procesem znajdująca się też na stronie promocji:

https___godnepolecenia.zpremia.pl_promocja

Gdzie ukryto haczyki w promocji konta godnego polecenia? – Tylko 4 rzeczy, o których trzeba pamiętać

Konto jest bezwarunkowo darmowe, ale są 4 rzeczy, o których należy pamiętać biorąc udział w tej promocji banku BZ WBK:

1. Na stronie promocji wystarczy wyrazić tylko pierwszą zgodę,  tak jak widać na obrazku:

konto godne polecenia bz wbk promocja zgody

natomiast podczas składania wniosku o konto Godnego Polecenia, już na stronie banku zgodnie z regulaminem musimy wyrazić wszystkie zgody. O tak jak na zdjęciu:

zgody BZ WBK

2. Po zakończeniu promocji „Konto na 4%” , tj. za około dwa lata od dnia 1.06.2017 r., opłaty za kartę MasterCard® Omni lub kartę MasterCard® PAYBACK Omni będą pobierane zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji, której jeszcze nie znamy. Do tego czasu spokojnie zdążymy wydać zarobione 100 złotych.

3. Aby uzyskać premię 100 zł trzeba wydać kartą do końca 2015 roku 100 zł, przy czym wypłaty z bankomatów i przelewy z konta nie będą brane pod uwagę. BZ WBK nie weźmie również płatności anulowanych oraz niezaksięgowanych. Są to standardowe zapisy żeby ludzie np. nie kupowali czegoś za 100 zł, a potem zwracali towaru otrzymując zwrot pieniędzy na kartę.

4. Oprocentowanie konta wynosi 4% i jest tylko do kwoty 4000 zł, ale można ulokować nawet 12 000 zł wystarczy otworzyć kolejne 2 darmowe rachunki na 4%. Zgodnie z regulaminem każda osoba biorąca udział w promocji może mieć maksymalnie 3 takie darmowe konta. Kwota powyżej 4000 zł na koncie jest oprocentowana na 1%. Resztę można ulokować na promocyjnej lokacie w innym banku. Oczywiście premię 100 zł otrzymamy jedynie za pierwsze konto 🙂


Terminy obowiązujące w promocji:

Warto zapisać te daty w kalendarzu, by pamiętać o terminach, czasami maile przypominające trafiają do spamu:

 • do 23 27 listopada 15r. – złożyć wniosek na tej stronie uwaga! maile potwierdzające zapis mogą trafić do folderu spam.
 • do 30 grudnia 2015 podpisać umowę o konto zajmuje to około 10 min – nagranie tutaj.
 • do 31 grudnia 2015 wydać kartą min 100 zł. Dodaj to wydarzenie do kalendarza:  by pamiętać.
 • do walentynek 14 lutego 2016 odbierz maila od Agora, by…
 • …do 29 lutego 2016 otrzymać 100 złotych na otwarte konto w BZ WBK

wszystkie manewry zakładania konta z podpisaniem umowy, zeskanowaniem dowodu (może być zdjęcie), dokonaniem 1 płatności kartą, wypełnieniem formularza nie powinny nam zająć więcej niż 2 godziny, czyli zarabiamy 50 zł za godzinę. Osoby doświadczone w promocjach bankowych na pewno zrobią to jeszcze szybciej.


Parametry konta Godnego Polecenia w BZ WBK

0 zł za prowadzenie konta,
0 zł opłaty miesięcznej za zbliżeniowe karty debetowe:
MasterCard: Omni lub PAYBACK Omni z gwarancją braku opłat do 1 czerwca 2017 r.
0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów,
0 zł za przelewy internetowe w systemie Elixir, Przelew24,
0 zł za realizację płatności cyklicznych, takich jak: zlecenie stałe oraz polecenie zapłaty,
0 zł za sms kody, służące do potwierdzenia przelewów internetowych zrealizowanych z konta,
0 zł za wyciągi w BZWBK24.bz wbk konto godne polecenia z premia 100 zl


100 zł za parę klików – czy ta promocja bankowa się opłaca?

Szczerze mówiąc dawno na blogu nie opisywałem tak atrakcyjnych warunków promocji bankowej. Samo prowadzenie konta jest darmowe, a jedyny warunek by zyskać 100 zł jest banalny – wydanie 100 zł. Co przed świętami nie powinno być trudne. Do tego mamy gwarancje braku wprowadzenia opłaty za kartę przez około 2 lata do 1 czerwca 2017 r. Po otrzymaniu 100 zł (do 29 lutego 2016 roku) nic nie musi nas wiązać z bankiem, a z samej karty można zrezygnować bez konsekwencji. Oprocentowanie w wysokości 4% jest również bardzo atrakcyjne, bo tyle posiadają aktualnie najwyższe promocyjne lokaty trwające 3 miesiące. W tej promocji oprocentowanie dotyczy konta czyli w każdym momencie możemy wypłacić i wpłacić pieniądze, nie mrożąc ich bez utraty odsetek tak jak na lokacie.

Dla nieprzekonanych, że warto tabela porównująca odsetki standardowych lokat kontra depozyty z premią:

bz wbk konto godne polecenia z premia 100 zl porównanie tabela

Jak widać mając 1000 zł po 3 miesiącach na zwykłym depozycie zarobimy tylko 8 złotych, a dzięki premiom możemy mieć dodatkowe 55-150 zł.


Tak atrakcyjne warunki że sam skorzystałem z tej promocji

Tak jak liczne grono czytelników bloga skorzystałem z tej promocji, a sam proces zakładania konta nagrałem i wrzuciłem na YouTube. Jest to testowy materiał napiszcie jak Wam się podoba tego typu forma prezentacji. Może lepiej nagrywać filmy niż pisać?

>> Otwórz konto Godne Polecenia w BZ WBK  << 


Inne aktualne promocje od najłatwiejszych do najtrudniejszych warunków:

Po kliknięciu na logo banku przejdziesz do analizy promocji na blogu.

1. bgzoptoma lokata logo – zakończona
Wystarczy założyć lokatę na min 1000 zł do 100 0000 zł 3,2%/3mc na stronie promocji, by dostać 50 zł, tylko dla pierwszych 1000 osób, potem rejestracja zamknięta.

> zakończona <

2.alior bank logo
Atrakcyjne nagrody, premia 55 zł do lokaty na 4%/2 miesiące
> zakonczona <

3. logo bank millennium konto 360
Najwyższa premia, ograniczone do 3000 os, warto przeczytać warunki w analizie na blogu ze względu na kilka prostych czynności do wykonania by dostać 150 zł
> zakonczona<

>> Otwórz konto Godne Polecenia w WBK<< 

Poleć jak inni znajomym:

38 myśli na temat “100 zł za konto godne polecenia w BZ WBK + 4% na koncie

 1. Konto jest godne polecenia, w prawdzie w 2017 roku się kończy ale ta propozycja jest naprawdę atrakcyjna i wiarygodna, osobiście skorzystałam z tej oferty.

 2. Brzmi naprawdę nieźle i nie wiem czy się nie skuszę. Przeraża mnie tylko fakt, że nie jest znana taryfa opłat i prowizji, ciekawe czy bank okaże się fair wobec swoich klientów. Mimo małego strachu chyba skorzystam z tej oferty. Pytanie do osób które z tego skorzystały-ile trwa założenie takiego konta?

 3. Super opcja. Jutro namawiam znajomych do akcji, niedawno pytało mnie parę osób gdzie zakładać konto. Teraz mogę im pomóc a dodatkowo zarobię. Idealnie 😉

 4. I tak nie trzymam pieniędzy na jednym koncie dłużej niż 2 lata, wiec to oferta w sam raz dla mnie. Bardzo fajnie opisana oferta.

 5. Wydaje mi się, że propozycja jest rzeczywiście godna przemyślenia. Zwłaszcza, że wszystko można zrobić przez internet. Chyba się skuszę…

 6. Bardzo ciekawa sprawa, muszę się temu bliżej przyjrzeć. Od dłuższego czasu szukałam już ciekawych ofert na rynku, ale nic nie wydawało się aż tak przekonujące 🙂

 7. Bardzo pomysłowa oferta 🙂 Ciekawe jak to wygląda w praktyce, czy równie korzystnie. Również muszę znaleźć i namówić znajomych i zainteresować się tym na poważnie 🙂

  1. Również tak sądzę. Oferta jest interesująca i kusząca. Z chęcią z niej skorzystam po tym co przeczytałam.

 8. Wszystko wygląda nieźle, ale wydaje się to być trochę skomplikowane, jeśli chodzi o sam proces zdobywania dodatkowej gotówki. Poza tym, z tego co się orientuję, oprocentowanie 4% to tylko takie utrzymanie pieniędzy i uniknięcie inflacji, a nie żaden zarobek, prawda? 🙂

  1. sam proces zdobywania dodatkowej gotówki co masz na myśli? premie dostaje się automatycznie na swoje konto w WBK. Najlepsze lokaty mają po 4% zawsze lepiej mieć 4% niż nic 🙂

 9. Chociaż jedni pokazują wszystko czarno na białym. Reszta tylko ukrywa te swoje haczyki, gdzie tylko można. Brawo!

 10. Taka promocja bardzo mi się podoba, w końcu święta niebawem. 🙂 Chyba się zdecyduję na takie konto. Plusik, że bez konsekwencji mogę z niego potem zrezygnować, ale mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby.

 11. ściema – odrzucaja wnioski z tej promocji i nie podają przyczyny odrzucenia a konsultanci pomimo, że bardzo mili nie mają dostępu do niczego i nic nie mogą wyjaśnić – Jakaś „specgrupa” zajmuje się wnioskami od promocji która olewa klienta i mimo monitów konsultantów nie dzwoni nie pisze tylko odrzuca. I zajmuje im to 2 dni 😉 Jak bank działa tak samo to chyba nawet getin od nich lepszy. Szkoda bo zaawansowani technicznie, fajne karty HCE, płatności za parkingi tylko ludzie do d… Cóż moja prywatna opinia Nie polecam

  1. To smutna informacja. W tej promocji rozgraniczone są obowiązki banku i organizatora promocji czyli Agory. Pracownicy w placówka podejrzewam że nawet o niej nie wiedzą, bo jest to typowa internatowa promocja bankowa. Kontaktowałem się z Agorą i proszą o opisanie sytuacji na: [email protected] wtedy coś będą mogli pomóc 🙂

  1. Możesz zamknąć konto idąc do banku, 100 zł nie oddajesz 🙂 Konto można również zamknąć poprzez wysłanie listu, ale musi on być potwierdzony notarialnie więc lepiej się przejść do banku 🙂

  1. Tak, tylko przy próbie rejestracji maila żony z tego samego komputera będzie trzeba wejść na tego bloga z innej przeglądarki. inaczej nie będzie widocznego pola do wpisania maila na stronie promocji.

 12. Czy na koncie jest jakiś licznik/kalkulator, który pokaże, że do skorzystania z promocji zostało np. tyle i tyle do wydania? Chodzi o to, czy zapłata za zakupy internetowe z innych stron niż allegro są brane pod uwagę – tak, aby to było pewne.
  Pozdrawiam

   1. Każdy chyba potrafi policzyć ile wydał. Chodzi o to, czy dany przelew będzie uznany za transakcję internetową a nie za zwykły przelew.

    1. Ok chodzi o płatności internetowe za pomocą karty. Szczerze – wątpie, bo w większości banków transakcje są rejestrowane jako np. 'płatność PayU’ jaką metodą czy to był przelew internetowy czy płatność kartą raczej nie zobaczymy, ale bank o tym wie. W przypadku problemów zawsze można reklamować niewypłacenie premii w Agorze opisując swoją sytuację. Jutro zapytam na specjalnej infolinii dla blogerów o ten przypadek 🙂

     Na dodatek fragment regulaminu mówiący o tym:

     „wykonać płatność lub płatności bezgotówkowe Kartą wydaną do konta na łączną
     kwotę minimum 100 zł. Przez płatność rozumie się transakcje w Internecie oraz w
     tradycyjnych punktach sprzedaży. Transakcja bankomatowa i przelew z konta nie
     będą brane pod uwagę. Nie będą brane pod uwagę również płatności anulowane oraz
     płatności niezaksięgowane.” cały dostępny tutaj: https://godnepolecenia.zpremia.pl/static/promocja/godnepolecenia.zpremia.pl/lpv1/img/Regulamin_promocji.pdf

     1. Dzięki za odpowiedzi. Czytałem regulamin. Niektóre sklepy internetowe mają różne sposoby zapłaty za zakupy.

 13. Ja już złożyłam wniosek i teraz czekam na kuriera. W sumie przekonała mnie po raz pierwszy od dawna dobra promocja bez żadnych kruczków. Zakładam konto, płacę 5 razy i mogę czekać na premię.

  1. Wystarczy odznaczyć zgody na treści marketingowe po otrzymaniu premii i po problemie. Możesz to zrobić poprzez czat dostępny pozalogowaniu na stronie bz wbk.

   1. I tu nie masz racji. Odznaczenie tej zgody jest warunkiem otrzymania tej premii i trzeba to zrobić przed, a nie po. A termin już minął i stąd ten mój problem.

    1. Nie rozumiem tego komentarza, w każdym razie ja mam konto zakładane co prawda w innej edycji promocji BZ WBK i nikt do tej pory mnie nie męczył a jak zacznie to albo odznaczę zgody albo telefon ze spam center dodam do czarnej listy, a mailing sobie odpowiednio odfitruje i problem z głowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *