150 zł dla klientów Orange od Orange Finanse + 3,5% na k. oszczęd. i 1000 zł limitu

Poleć jak inni znajomym:

150 zł premii mogą uzyskać tylko klienci Orange. Orange Finanse to efekt porozumienia mBanku z siecią telekomunikacyjną Orange. Od jakiegoś czasu trwa promocja, dzięki której za założenie i użytkowanie rachunku oszczędnościowo- rozliczeniowego można uzyskać 150zł oraz kilka innych bonusów.

Kilka słów o samym koncie Orange Finanse

Konto w Orange Finanse, dziś jako jedno z niewielu proponuje bezwarunkowo darmowe prowadzenie ROR oraz karty debetowej. Za przelewy elektroniczne również nic nie zapłacimy, a przelewy ekspresowe to 5zł. Bez prowizji możemy korzystać z wpłatomatów mBank, Euronet, CashLine. Miesięczna oplata za korzystanie z bankomatów to 0zł przez pierwsze trzy miesiące od założenia konta, a później… jeśli skorzystamy z bankomatów co najmniej pięć razy w ciągu miesiąca. W przeciwnym wypadku bank pobierze z naszego konta 5zł. Osoby, które nie ukończyły 18 lat są bezwarunkowo zwolnione z tej opłaty. Opłata nie jest pobierana również wtedy, kiedy klient nie skorzysta w danym miesiącu z bankomatu w ogóle.

Za co klient Orange może uzyskać 150 zł, a raczej rabat 25zł za fakturę

Bonusową gotówkę można uzyskać przez pierwsze 6 miesięcy od założenia konta opłacając z niego faktury na rzecz Orange Polska S.A. Dodatkowym, ostatnim warunkiem jest zapewnienie jednorazowego wpływu na konto z konta innego niż Orange Finanse w kwocie minimum 1000zł. Może to być przelew z naszego ROR w innym banku, jeśli nie planujemy użytkować nowozałożonego konta jako główne.

Jeśli chodzi o samą płatność faktury “na rzecz Orange”. Warto podkreślić, że faktury za usługi NJU Mobile nie są objęte promocją. Mogą one jednak dotyczyć zarówno abonamentu telefonii komórkowej, jak i stacjonarnej oraz usług internetowych.

Jak wygląda otwarcie konta w Orange Finanse?

  1. Wypełniamy formularz dostępny na stronie banku do 20 stycznia 2016 roku
  2. Podpisujemy umowę na dwa dowolne sposoby:
    • za pośrednictwem kuriera
    • przelewem weryfikacyjnym z innego banku

Co jeszcze ciekawego daje Orange Finanse?

Orange Finanse oferuje konto oszczędnościowe na poziomie 3,5% przez trzy miesiące. Jeśli przyjrzymy się ofertom kont oszczędnościowych, jaką teraz oferuje nam rynek bankowy, to 3,5% jest na prawdę bardzo atrakcyjną ofertą. Chociaż w zakładce aktualne promocje bankowe znajdziemy lepsze oferty. Maksymalna kwota to 10 000zł. Jednak trzeba pamiętać, że po trzech miesiącach oprocentowanie spada do 0,5-1% (w zależności od kwoty).

Ciekawa jest również opcja kredytu odnawialnego dla kwoty maksymalnej- 1000zł. W ramach Orange Finanse można uzyskać darmowy limit do tej kwoty na 6 miesięcy. Kredyt odnawialny to kwota debetu, na jaką może sobie pozwolić klient na swoim rachunku.

orange finanse banerek

Poleć jak inni znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *