150 zł od WBK za poruszanie się komunikacją miejską

Poleć jak inni znajomym:

Konto Godne Polecenia w Banku Zachodnim WBK nadal objęte jest promocją, gdzie można dostać 150zł w gotówce przy okazji oferty “zewsząd dostępne 150zł”. Mało? Teraz, za spełnienie kilku warunków możesz otrzymać dodatkowo bon Sodexo o wartości 20zł oraz starter T- Mobile z internetem!

>> Sprawadź czy jest nowa promocja konta godnego polecenia z premią <<

Nagrody za Konto Godne Polecenia w Banku Zachodnim WBK !

Tutaj niewiele się zmieniło. Aby wziąć udział w promocji trzeba być nowym klientem banku i do 30. czerwca 2015r. podpisać umowę o otwarciu Konta Godnego Polecenia. Od niedawna czynność tę można wykonać poprzez przelew aktywacyjny z innego banku, bo bardzo ułatwia całą procedurę.

To właśnie za ułatwienie sobie sprawy z otwarciem konta w Banku Zachodnim WBK dostaniemy kolejne bonusy. Jest nim m.in: bon Sodexo o wartości 20zł . Pierwszą nagrodę dostaniemy zatem za dokonanie zwyklego weryfikacyjnego przelewu przy zakładaniu konta. Starter do sieci T-Mobile z pakietem danych 1GB otrzymamy za dowolny sposób otwarcia konta. Należy pamiętać o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową. Dziwne jest to że T-mobile ma swój bank, a współpracuje z konkurencją.

Zewsząd dostępne 150zł

W celu zgarnięcia poprzednio opisanych nagród nie trzeba zamawiać karty debetowej do konta. Jeśli jednak zdecydujemy się na ten krok, to czekają na nas kolejne niespodzianki. Za zakup doładowania lub biletów komunikacji miejskiej (za pośrednictwem aplikacji mobilnej Banku Zachodniego WBK) możemy otrzymać do 50zł miesięcznie zwrotu (przez maksymalnie trzy miesiące).

Do końca roku trwa dodatkowo promocja, dzięki której będziemy mogli za darmo korzystać ze swojej karty debetowej przeznaczonej do konta (dotyczy kart: MasterCard Omni i MasterCard PAYBACK Omni). Nie zapłacimy również za zmiany PIN, ekspresowe wydanie karty, wypłaty gotówki z cash back, wypłaty z innych bankomatów niż BZWBK w Polsce i za granicą oraz wiele innych. Po tym okresie jest duże prawdopodobieństwo że opłata za kartę zostanie wprowadzona tak samo jak w innych bankach, które były do tej pory darmowe.

>> skorzystaj z promocji WBK z premią 150 złotych <<

Poleć jak inni znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *