3% za płatności kartą w banku BPH – 650 zł przez rok

Poleć jak inni znajomym:

Z początkiem marca weszła w życie promocja Banku BPH, dzięki której możesz odzyskać 3% wartości transakcji dokonanych kartą debetową. Bank nie stawia klientom wygórowanych wymagań, które muszą spełnić, aby wziąć udział w akcji. Łącznie mogą oni otrzymać nawet 600zł!

>> Załóż konto z premią 3% za płatności kartą <<

Co musisz zrobić, aby “Pieniądze Cię lubiły”?

 1. Złożyć wniosek o otwarcie rachunku oszczędnościowo- rozliczeniowego (ROR) typu “Lubię to! Konto” do końca czerwca 2015r.
 2. Wyłenić wniosek o kartę debetową.
 3. Od stycznia b.r. nie możesz być właścicielem, ani współwłaścicielem żadnego rodzaju ROR Banku BPH- oferta skierowana jest dla nowych klientów.

Co dostajesz w zamian?

 1. Bank oferuje przyznanie Ci w ramach nagrody premiowej 3% zwrotu za bezgotówkowe transakcje wykonane kartą debetową.
 2. Transakcje te obejmują:
 • płatności bezgotówkowe w każdym sklepie stacjonarnym
 • płatności bezgotówkowe dokonywane w sklepach internetowych

Miesięcznie możesz odzyskać 50zł za swoje zakupy. Promocja trwa 12 miesięcy, więc łącznie otrzymać możesz nawet do 600zł! Nagroda wypłacana jest do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zaksięgowano transakcje bezgotówkowe.

 

600zł to za mało? BPH rozdaje 50zł za Limit.

Dodatkowe 50zł możesz otrzymać, jeśli do końca trwania promocji podpiszesz umowę o Limit w saldzie debetowym na swoim ROR. Nagroda wypłacana jest w ciągu 6 miesięcy od wejścia umowy w życie. Warunkiem jest utrzymanie jej do miesiąca przyznania bonusu.

Czy to mi się opłaca? Kilka słów o koncie w Banku BPH

 • 0zł za prowadzenie ROR
 • 0zł za przelewy internetowe i krajowe (5zł za natychmiastowe przelewy)
 • 0zł za przyznanie karty debetowej
 • 0zł za utrzymanie karty debetowej (6zł w przypadku nie spełnienia warunku dokonania minimum 4 transakcji bezgotówkowych w miesiącu)
 • 0zł za wypłaty w bankomatach w Polsce (6zł za wypłaty w bankomatach za granicą)

Reasumując promocję do 50 złotych od banku BPH za płatności kartą

Otrzymywanie miesięcznie 50zł gratis jest niezwykle kuszące, tylko czy wydamy 1666,5 złotych miesiecznie kartą by zawsze zebrać te 50zł? Jeżeli stoimy (lub nasi znajomi) przed zakupem sprzętu RTV/AGD takich jak kuchenka, lodówka, TV itd. to osiągniecie 50 złotych będzie łatwym zadaniem. Pamiętając żeby dokonywać minimum 4 płatoności miesiecznie kartą mam konto całkowicie za darmo..

Dzięki wzięciu udziału w promocji można uzyskać w sumie 650zł. Jedynym mankamentem, który z resztą pojawia się w większości tego typu promocji jest to, że bank zastrzega sobie zmianę jej regulaminu z co najmniej 2- miesięcznym wyprzedzeniem. Nic nie tracisz z tego tytułu, możesz jedynie tylko zyskać. mBank ma podobną ofertę dając tylko 2% za płatności, a jedynym wymogiem by ekonto było darmowe są transakcje na min. 200 zł. inaczej zapłacimy 4 złote – załóż konto mobilne w mBank.

>> Załóż konto z premią 3% za płatności kartą <<

Poleć jak inni znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *