Promocja bankowa millenium 360 zl

360 zł za Konto 360 stopni w Banku Millennium – analiza promocji

Poleć jak inni znajomym:

Ruszyła kolejna promocja Banku Millenium. Tym razem nowi klienci, zakładający rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy mogą liczyć na zwrot nawet do 360zł łącznie przez pół roku!,

Promocja z premią 360 zł zakończona
AKTUALNA PROMOCJA 100 zł premii za konto 360 stopni, >> analiza tutaj na blogu <.

Konto 360 (student) daje 360zł za płatności kartą i BLIK

Szczególnie promowany jest tutaj system płatności mobilnej BLIK – wcześniej stosunkowo mało znany. W ofercie nie jest przewidziana nagroda za samo otwarcie Konta 360, lecz w postaci moneybacków za aktywne z niego korzystanie. Zwroty za zakupy będą dotyczyły operacji z wykorzystaniem karty płatniczej oraz właśnie za transakcje z aplikacją BLIK.

Jak wziąć udział – w kilku prostych krokach

Promocja “Zyskaj 360zł” trwa tylko do 22. listopada 2015r.

 • złóż wniosek o Konto 360, a jak masz mniej niż 26 lat Konto 360 Student
 • do 27. listopada 2015r. podpisz umowę o ROR oraz kartę debetową,
 • korzystaj z aplikacji mobilnej BLIK oraz z karty debetowej do konta (przynajmniej raz w miesiącu dokonaj płatności kartą!)
 • zapewnij miesięcznie 1000zł wpłytu na rachunek (nie dotyczy tylko Konta 360 Student)

Regulamin zastrzega, że promocja skierowana jest do nowych klientów, którzy po 25. czerwca 2015r. nie miały w Banku Millenium ROR ani rachunku technicznego. Oznacza to, że osoby, które wcześniej zdążyły uzyskać 55zł premii i zamknąć Konto 360 mogą wziąć udział w obecnie trwającej promocji.

System wypłacania premii

Najbardziej premiowane jest aktywne użytkowanie aplikacji BLIK, ponieważ dostaniemy aż 10% za płatności w Internecie oraz punktach handlowo-usługowych (jednak nie więcej niż 30zł miesięcznie). Za korzystanie z karty płatniczej możemy otrzymać 2% zwrotu za takie zakupy (przy czym nie więcej niż 30zł miesięcznie). Łącznie możemy uzyskać do 60zł miesięcznie.

Wypłaty następować będą tradycyjnie – do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.

Transakcje zakończone zwrotami towaru, wg regulaminu promocji nie będą premiowane. W takim przypadku premia będzie odpowiednio zmniejszona w kolejnym miesiącu kalendarzowym.

Regulamin określa, że premia nie podlega opodatkowaniu.

 >> załóż konto 360 w Millenium i zgarnij 360 PLN <<

Opinia o Konto 360 – czy to mi się opłaca?

Promocja obejmuje dwa rodzaje kont w Banku Millenium: Konto 360 oraz Konto w wersji dla studentów 360 Student. Co warto o nich wiedzieć, by zmaksymalizować swój zysk?

 • Konto 360– jeśli miesięcznie na rachunek wpłynie 1000zł, klient przynajmniej raz w okresie rozliczeniowym skorzysta z karty debetowej przy zakupach oraz przynajmniej raz w miesiącu  zaloguje się do aplikacji BLIK- zyska konto za 0zł, kartę debetową za 0zł oraz bezpłatne korzystanie z bankomatów w Polsce i za granicą. Po założeniu konta automatycznie włącza się ubezpieczenie “Bezpieczna karta”, które kosztuje 2,99zł miesięcznie, jednak można je wyłączyć dzwoniąć na infolinię.
 • Konto 360 Student– dla osób, które nie przekroczyły 26 roku życia. Tutaj warunki uzyskania darmowego konta, karty oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą za 0zł są jeszcze łatwiejsze. Wystarczy przynajmniej raz w miesiącu dokonać transakcji kartą debetową np. w Biedronce kupując coś za złotówkę.

AKTUALNA PROMOCJA 150 zł premii za konto 360 stopni, >analiza tutaj na blogu<.

Poleć jak inni znajomym:

21 myśli na temat “360 zł za Konto 360 stopni w Banku Millennium – analiza promocji

 1. Bardzo ciekawy artykuł. Podoba mi się promocja banku Millenium, szczególnie wersja konta dla studentów, bo jak wiadomo na studiach liczy się każdy grosz… 🙂

 2. Fajna promocja. Dobre warunki prowadzenia konta. Może założę sobie konto dla studentów. Zawsze warto oszczędzać 🙂

 3. Świetny tekst, tłumaczy dokładnie na czym polega ta oferta i dzięki temu na pewno można do niej zachęcić więcej osób. Spisało się Millenium, nie powiem, że nie. 😉

 4. Konto student, czy przeznaczone dla osób do 26 roku życia? Czy jeśli nie jestem studentką, to mogę założyć to konto? Bycie studentem jest jakoś weryfikowane?

  1. Kiedyś chyba w WBK, weryfikowano bycie studentem wpisaniem numeru legitymacji studenckiej, ale nie kazali przesłać skanu legitymacji więc ludzie wpisywali cokolwiek.

 5. Bardzo podoba mi się ta oferta banku. Jestem w trakcie zmiany banku i chyba wybiorę tą obcję. Stary Bank za wszystko mi tylko zabierał pieniądze.

 6. Bardzo dobra opcja, konto student jest dokladnie dla mnie, bo jestem studentem właśnie 😉 Podoba mi się system wypłacania premii, bardzo przejrzysty i prosty 🙂

 7. Zastanawiam się nad tym kontem 360, słyszałem że jest warte odnotowania. Polecają je w telewizji. Ma ktoś? Chętnie wysłucham opinii innych osób, które z takiego konta korzystają, bo sam do końca nie jestem zdecydowany :/

 8. a co jeśli jako student otworze to konto a za rok nim nie będę? i czy zwrot za zakupy dotyczy wszystkich produktów?

 9. Polecam wszystkim! Co prawda, żeby dostać te 360 zł trzeba bardzo dużo wydać i jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby bank tyle zwrócił, ale zawsze to jakiś zwrot 🙂

 10. Kurcze, faktycznie to wszystko brzmi bardzo ciekawie i interesująco. Co prawda mam już konto, ale chyba zacznę poważnie zastanawiać się nad zmianą. A czy ktoś ma te konto, korzysta z niego i jest w stanie powiedzieć jak to wygląda w praktyce?

 11. zastanawiałem się już kiedyś nad ich ofertą ale najbliższy bank mam prawie 50 km ode mnie a wiadomo, że wybiera się najkorzystniejszy ale też z dobrą lokalizacją. Może ktoś z was już korzystał?

 12. Bardzo prosto wziąźć udział, idealna opcja dla studenta. Prowadzenie konta jest bardzo korzystne, może warto spróbować 🙂

 13. Cieszę, że trafiłam na ten artykuł, bo zastanawiam się nad zmianą banku. Mój bank niestety oferował mi też darmowe konto, w dodatku studenckie, ale co rusz dostaje opłaty po 0,99 groszy lub wiecej. Muszę udać się do oddziału i porozmawiać z doradcą millennium 🙂

 14. Bardzo dobra opcja, konto student jest dokladnie dla mnie, bo jestem
  studentem właśnie 😉 Podoba mi się system wypłacania premii, bardzo
  przejrzysty i prosty 🙂

 15. Mam konto w bzwbk ale mam ogromną ochote zmienić, ponieważ było darmowe, zasady się zmieniły i musiałam zrezygnować z karty… Millenium wydaje się być najlepszą opcją na rynku (aktualnie). A szczególnie dla studenta. Spotkałam się jednak z opiniami, że jak się nie jest dociekliwym i ostrożnym to nie tak łatwo uniknąć dodatkowych opłat. Czy ktoś kto ma już to konto jest w stanie się wypowiedzieć na ten temat?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *