BGŻ BNP Paribas promocja bankowa 4% albo kredyt

4% na koncie lub nieoprocentowany kredyt na koncie w BGŻ BNP Paribas

Poleć jak inni znajomym:

Od 17 września 2015r. bank BGŻ BNP Paribas zakończył promocję “Aktywna Pensja” i od razu wystartował z nową, która niejako ma zastąpić poprzednią. W ramach Konta Praktycznego możemy teraz skorzystać z “Kontoaktywatora”, na czym on polega?

>> Otwórz konto z 4% oprocentowaniem w BGŹ BNP PARIBAS lub nieoprocentowanym kredytem<<

Konto z dwoma nagrodami do wyboru

W ramach promocji “Kontoaktywator” możemy otrzymać jedną z dwóch nagród.

Pierwsza z nich dotyczy oprocentowania konta na poziomie 4% w skali roku (do kwoty jednorazowej 5000zł miesięcznie). Oczywiście, jeśli mamy zamiar zarabiać na prowadzeniu rachunku ta opcja wydaje się całkiem sensowna, ponieważ każdego miesiąca możemy to samo 5000zł przelewać jednorazowo z konta w BGŻ BNP Paribas na konto w innym banku, a następnie znowu jednorazowo przelać 5000zł na objęte promocją konto BGŻ. Czynność można powtarzać za każdym razem z tymi samymi środkami.

(UWAGA! Aby bank naliczył promocyjne odsetki należy, przy zakłądaniu konta zamówić kartę debetową oraz aktywować ją przed dniem wypłaty odsetek)

Drugą “nagrodą” do wyboru jest brak prowizji za udzielanie limitów na koncie oraz oprocentowanie 0% przez pierwsze 12 miesięcy od otwarcia rachunku. Trzeba podkreślić, że wysokość limitu zwolnionego z płacenia odsetek nie może być większa niż maksymalna kwota, jaka wpłynie na nasz rachunek. Umowę o limit należy podpisać do 3 miesięcy od założenia konta.

Czy mi się to opłaca? Ile kosztuje Konto Praktyczne?

Konto Praktyczne, za pośrednictwem którego realizowana jest promocja “Kontoaktywator” kosztuje 10zł. Istnieje jednak możliwość zwolnienia z tej opłaty, jeśli posiadacz rachunku nie ukończył 26. roku życia oraz zapewni comiesięczny wpływ na konto minimum 1000zł i nie będzie to składowa z innych kont posiadacza, wypłat gotówkowych oraz kwot pochodzących z “rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez Bank Posiadaczowi”.

Promocja “Kontoaktywator” nie różni się wiele od Aktywnej Pensji. Różnica jest taka, że przy “Kontoaktywatorze” wpływające środki nie muszą być wynagrodzeniem. Oferta skierowana jest do klientów, którzy przez ostatnie pół roku nie posiadali rachunku w banku BGŻ i trwa ona do 31. października 2015r.

>> Otwórz konto z 4% oprocentowaniem w BGŹ BNP PARIBAS lub nieoprocentowanym kredytem<<

Poleć jak inni znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *