Promocja konta Millennium 360 z premią 55 zł

55 zł za otwarcie konta 360 stopni w Millennium – czy warto?

Poleć jak inni znajomym:

Promocja Comperii Bonus wraz z Raiffeisen Polbank gdzie otrzymujemy do 65 zł bonusu (55 zł za konta + 10 zł za lokatę – prześwietlenie tej promocji bankowej tutaj) ma konkurencję. Wystartowała inna promocja bankowa w Millennium Bank dotycząca samego konta bankowego – „Konto 360” bez lokaty. Promocja organizowana wspólnie z Agorą, kierowana jest standardowa jak każda promocja z premią za otwarcie konta tylko dla nowych klientów. Do uzyskania jest całe 55 zł, a akcja trwa tylko do 24. kwietnia 2015r.

Promocja zakończona – aktualnie 150 zł za konto 360 stopni dostępne jest w tej promocji

Co musimy zrobić, aby wziąć udział w promocji?

Należy dokonać rejestracji na tej stronie, gdzie na początku wpisuje się adres mailowy w celu otrzymania linka do założenia konta. Odbieramy maila [może być w spamie], gdzie znajduje się link do założenia konta w promocji , a następnie wybieramy weryfikacje naszych danych osobowych:

Mamy na to 3 sposoby:

 1. przelew weryfikacyjny z innego konta, dane we wniosku i w przelewie weryfikacyjnym muszą być takie same lub
 2. podpisanie umowy w stacjonarnej placówce lub
 3. dostawa umowy za pośrednictwem kuriera.

Na złożenie wniosku mamy czas do 24. kwietnia 2015.

Warunkiem promocji by dostać 55 PLN jest zasilenie nowo założonego konta kwotą min. 500zł oraz dokonanie min. jednej transakcji kartą w jakimś sklepie do dnia 21. maja 2015r. (UWAGA! Transakcje anulowane oraz bankomatowe nie będą brane pod uwagę!).

Oferta skierowana jest do klientów, którzy nie korzystają z żadnej usługi Millenium banku (nie posiadają tam konta, nie mają lokaty, kredytu etc.) oraz nie są współwłaścicielami jego produktów.

Opłaty za prowadzenie konta 360 stopni to:

 • 2,99 za ubezpieczenie karty z którego można zrezygnować jak nie chce się płacić logując się do banku i odznaczając opcję ubezpieczenia karty.
 • gdy mamy min. wpływ 1000 zł + dokonamy jednej transakcja kartą w miesiącu nie płacimy 8 zł. miesięcznie, studenci do 26 r. życia nie mają tego warunku i konto jest bez opłat!
 • przelew aktywacyjny potwierdzający nasze dane z innego banku by założyć konto bez kuriera wynosi 10 zł, nie 1 zł jak w innych bankach, 1 grosz do nas wraca a 9,99 zostaje już na naszym nowym koncie Millennium 360, konto możemy również aktywować w wolniejszy sposób: w placówce banku lub kurierem.
 • Darmowa przez 12 miesięcy składka za „Pakiet Bardzo Pomocny” (szczegóły co nam daje) potem 4,99 zł

Reasumują jeżeli nie spełnimy dwóch defakto prostych warunków płacimy 8 zł miesięcznie, chyba że jesteśmy studentami wtedy 0 zł. Co oznacza że po 7 miesiącach koszt prowadzenia konta – 56 PLN na którym nie mamy wpływu ani nie płacimy kartą przerasta zysk. Dlatego trzeba pamiętać o tych dwóch warunkach, co jest łatwe gdy konto jest naszym głównym kontem, na które otrzymujemy wypłatę i płącimy za zakupy.

>> załóż konto 360 i zgarnij 100 zł premii + rok darmowej pomocy domowej, medycznej, IT<<

szczegoly Pakiet Bardzo Pomocny - PRZEZ ROK ZA DARMO
Pakiet Bardzo Pomocny – PRZEZ ROK 7 interwencji ZA DARMO

Rady by efektywnie skorzystać z promocji 55 zł za konto 360 stopni:

 • Zapisz w kalendarzu datę 21 maja do tego czasu musisz spełnić warunki: zasilenia kwotą 500 pln + 1 płatności kartą.
 • Od razu po aktywacji konta odznacz ubezpieczenie karty chyba że je chcesz mieć.
 • Masz 7 darmowych interwencji w ramach „Pakietu Bardzo Pomocnego” wykorzystaj je w pełni, a po roku zawieś by nie płacić 4,99/mc

>> załóż konto 360 i otrzymaj 100 zł premii + rok darmowej pomocy domowej, medycznej, IT<<

Poleć jak inni znajomym:

15 myśli na temat “55 zł za otwarcie konta 360 stopni w Millennium – czy warto?

 1. Jak dla mnie bez sensu z tym że po roku trzeba pamiętać o płatności… Wiele osób będzie zdziwionych

 2. Największym plusem jest to,że konto jest darmowe dla studentów. W sumie warunki nie są jakieś trudne do spełnienia. Trzeba być tylko troszkę ogarniętym i myśleć 😉 A przy okazji troszkę zyskujemy. Jak dla mnie dość ciekawa oferta 🙂

 3. Zdecydowanie warto ! 55 zł za darmo? Świetna oferta 🙂 Wiadomo – jest kilka minusów, ale najwazniejsze ze zyskujemy 🙂 super, polecam !

 4. Czy ktoś z Was zdecydował się na założenie takiego rachunku? Jeśli tak, to proszę o odpowiedź w komentarzu. Jestem studentką i zastanawiam się nad tą ofertą.

 5. Nie dość, że można dostać 55 zł, to po założeniu konta studenci nie ponoszą standardowych opłat wynikających z jego prowadzenia. Warto przemyśleć ofertę, bo promocja wkrótce się skończy.

 6. To że można dostać 55 zł za darmo to super sprawa 😉 Warto przemyśleć tę ofertę, może się okazać że zyskamy jeszcze więcej.

 7. O, podoba mi się ta oferta. Zwłaszcza, że jeszcze jestem studentem i opłaty za kartę wyniosą mnie 0 zł. Akurat w moim teraźniejszym banku wprowadzają nowe opłaty i zastanawiam się nad zmianą banku, ale ofert jest mnóstwo i ciężko się zdecydować. Artykuł jest dla mnie bardzo pomocny.

 8. Bardzo dobra oferta 😉 Zwłaszcza dla studentów,bo konto darmowe do 26 r.ż. Akurat wprowadzają teraz w t-mobile opłatę za kartę, więc trzeba szukać nowego konta 🙂

 9. Bardzo podoba mi się, że na blogu wszystko jest czytelnie wypunktowane 🙂 Nie trzeba doszukiwać się ukrytych gwiazdek w ofercie. Dla studentów jest jak najbardziej opłacalna. Chyba sama się nad nią poważnie zastanowię.

 10. Promocja bardzo ciekawa. Ale… Zastanawia mnie mnie co ma z tego organizator czyli AGORA? Bo to on w końcu płaci 55zł premii dla każdego uczestnika. Mało tego, płaci wszystkim blogom i stronom internetowym zajmującymi się bankami jak ta nawet do 1700PLN (wystarczy że co najmniej 141 osób zaloguje się do tej promocji z linku który znajduje się na tej stronie). A przynajmniej tak to odbieram, po przeczytaniu tych wszystkich regulaminów xD

  http://agoraperformance.pl/wp-content/uploads/2015/04/Agora_BankMillennium_Akcja_Konto360_regulamin_Wydawcy.pdf

 11. Nie można po zalogowaniu odznaczyć opcji ubezpieczenia karty, bo nie ma takiej opcji. Trzeba niestety mordować się z infolinią, lub dreptać do oddziału.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *