konto godne polecenia wbk z premia

80 zł za Konto Godne Polecenia z Premią + konkurs BZ WBK

Poleć jak inni znajomym:

Do 15 września trwa promocja w banku BZ WBK. Do zgarnięcia jest 80 złotych oraz każdego dnia dla najszybszej osoby Samsung Galaxy Tab 3 Lite WiFi o wartości około 380 złotych. Sprawdź jego aktualną cenę na ceneo:


Co muszę zrobić by zgarnąć 70 + 10 złotych w promocji bankowej WBK?

 1. Do 20 września złożyć wniosek na specjalnej stronie promocji bankowej – zakończona zobacz Konto Godne Polecenia w innej promocji
 2. Przy zakładaniu konta należy wybrać kartę debetową jest ona obowiązkowa by otrzymać premię;
 3. Umowę o konto możemy podpisać za pośrednictwem kuriera lub zweryfikować swoje dane przelewem z innego konta bankowego;
 4. Do 15 października zrobić zakupy płacąc kartą minimum 100 złotych;
 5. Do 20 listopada otrzymamy nasze 70 złotych premii, o ile w dniach 28 paź – 4 listopada uzupełnimy specjalny formularz, który otrzymamy na maila związany uzupełnieniem danych uprawniających do odebrania promocji.

Mamy już 70 złotych, a co z pozostałymi 10?

Aby otrzymać dodatkowe 10 złotych należy, do 15 października pobrać aplikacje BZ WBK i założyć lokatę na okres 4 miesięcy o wartości od 1000 do 20 000 PLN. Można ją zerwać praktycznie na drugi dzień, ale trzeba ją mieć minimum do 15 paź. jeżeli chce się walczyć o tablet Samsunga.

Chce jeszcze tablet Samsunga, kto go dostaje?

Tablet Samsunga o wartości około 380 złotych otrzymuje osoba, która danego dnia najszybciej poprzez aplikację mobilną założy lokatę. Liczą się minuty nie sekundy i wysokość lokaty.

>> Otwórz konto Godne Polecenia bez promocji w BZ WBK<<  kod polecający 1006175465 – 50 zł dla Ciebie i mnie

Przecież wiem że nie ma nic za darmo, gdzie jest haczyk?

Haczykiem jest opłata 7 zł za utrzymywanie karty, ale wystarczy wydać nią 100 złotych by spełnić warunek otrzymania premii 70 zł, a potem można z niej zrezygnować.

Właściwości Konta Godnego Polecenia:

– 0 zł za prowadzenie konta,
– 7 zł opłaty miesięcznej za Karty debetowe: MasterCard ® Omni lub MasterCard PAYBACK Omni,
– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce kartą MasterCard Omni lub kartą MasterCard PAYBACK Omni,
– 0 zł za przelewy internetowe w systemie Elixir,
– 0 zł za zlecenia stałe oraz polecenia zapłaty,
– 0 zł za smsKody, służące do potwierdzenia przelewów internetowych zrealizowanych z konta, które kiedyś były płatne
Właściwości Lokaty mobilnej w ramach BZWBK24 mobile:

– lokata na 4 miesiące,
– od 1000 zł do 20 000 zł,
– limit ilościowy: możesz założyć jedną lokatę.

sprawdz-aktualne-promocje-bankowe

Poleć jak inni znajomym:

14 myśli na temat “80 zł za Konto Godne Polecenia z Premią + konkurs BZ WBK

 1. Witam, czy muszę być osobą pełnoletnią żeby wziąć udział w konkursie, oraz czy wzięcie udziału w konkursie jest uwarunkowane posiadaniem konta w banku BZWBK?

 2. Wszystko super, tylko szkoda, że trzeba płacić 7 zł za kartę, ale myślę, że i tak warto się zastanowić nad tą ofertą. Wszystko poza tym rewelacja.

 3. Wszystko super, ale szkoda, że trzeba płacić 7 zł za kartę. Ale i tak myślę, że warto zastanowić się nad tą ofertą. Dzięki!

 4. Świetna sprawa z tymi promocjami. Coraz więcej banków je chyba stosuje, tylko mają różne kwoty i te „haczyki” właśnie, ale w WBK chyba nie ma z tym problemu, skoro można to tak obejść 🙂 Zastanawiam się tylko czy to rzeczywiście tak przyciąga klientów. Ja od lat jestem wierna jednemu bankowi…

 5. Super oferta, można zgarnąć kasiorkę 😀 ten haczyk wcale nie jest takim haczykiem, wiadomo, że nie ma nic za darmo, ale i tak się mega opłaca 😀

 6. Šwietna promocja konta bankowego, jestem w trakcie zmiany banku z powodu ciagłego płacenia za wszystkie pierdoły. Chętnie skorzystam z tej promocji by zyskać małym kosztem energi 80 zł. Polecam innym korzystanie z tego banku.

 7. Uważam, że oferta banku WBK, „Konto godne polecenia” rzeczywiście jest godne polecenia. 0 zł za prowadzenie konta jest bardzo praktyczne, atrakcyjne. Dodatkowo można uzyskać premię. Na pewno polecę to konto moim znajomym.

  1. W jakim czasie można otrzymać takie gadżety? I na jaki okres zakładane jest konto? Dosyć ciekawa oferta jeśli chodzi o to konto 😉

   1. Wszystko jest opisane w regulaminie tej promocji bankowej, co do gadżetu w postaci tabletu najpierw trzeba go wygrać. Konto zakłada się na dowolny okres jaki się chce, bez konsekwencji zamknięcia konta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *