BZ WBK Konto godne polecenia z bonusami od banku

Poleć jak inni znajomym:

BZ WBK nie zwalnia z kolejnych atrakcyjnych ofert. Do promocji “Zewsząd dostępne 150zł” dodaje starter T-Mobile oraz bon Sodexo! To nie koniec nowości i korzyści od Banku Zachodniego. Teraz daje on możliwość otworzenia konta za pomocą przelewu z innego banku. Ten wygodny i szybki sposób jest już dość powszechny w innych bankach, teraz do ich grona dołączył BZ WBK!

NOWA PROMOCJA: >> Otwórz konto Godne Polecenia bez promocji w BZ WBK<<  

Nowe możliwości i nowe korzyści?

To właśnie nowych klientów, którzy skorzystają z opcji zawarcia umowy za pomocą przelewu z innego Bank Zachodni WBK oferuje prezenty. Są one:

 • do 150zł zwrotu za doładowania do telefonu oraz bilety miejskich komunikacji,
 • starter sieci T- Mobile o wartości 5zł z pakietem 1GB internetu mobilnego,
 • wart 20zł bon Sedexo do wykorzystania w sieci punktów (ich lista znajduje się pod linkiem…)

Zewsząd dostępne 150zł

Promocja trwa tylko do 30. czerwca, skierowana jest standardowo dla nowych klientów Banku Zachodniego WBK i polega na odzyskaniu do 150zł za bilety komunikacji miejskiej oraz doładowania telefoniczne. Bonusy przyznawane są po 50zł miesięcznie. Co należy zrobić, aby wziąć udział w ofercie? Spełnić 5 warunków:

 1. Do 30. czerwca 2015r. zawrzeć umowę, poprzedzoną wnioskiem o otwarcie Konta Godnego Polecenia, obejmującego w swoim pakiecie kartę płatniczą MasterCard Omni oraz dostęp do internetowego systemu bankowości BZ WBK,
 2. Wyrazić zgodę na wysyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych dotyczących banku oraz zezwolić na kontakt telefoniczny,
 3. Podać aktywny, polski numer telefonu komórkowego,
 4. Zapewnić wpływ minimum 500zł na konto (liczy się samo zaksięgowanie wpłaty na rachunku)
 5. Za pośrednictwem BZWBK24 mobile zakup doładowanie do telefonu oraz płać za bilety komunikacji miejskiej.

Dzięki temu przez trzy miesiące zyskamy do 150zł, gdzie miesięcznie możemy otrzymać maksymalnie 50zł. Polega to na tym, że jeśli w ciągu miesiąca nabędziesz bilety i/ lub doładowania na łączną kwotę mniejszą niż 50zł, to bank zwróci Ci dokładnie tyle, ile zapłaciłeś. Jeśli jednak wydasz z tego tytułu 50zł lub więcej, to zwrot wynosić będzie 50zł.

Konto mobilne, konto korzystne.

Najnowsza promocja związana z nową opcją zawarcia umowy przez przelew z innego banku również stworzona jest dla nowych klientów. Zyskać można starter T-Mobile o wartości 5zł oraz pakietem internetu mobilnego 1GB. Warunki są analogiczne do poprzednio opisanej promocji:

 1. Do 30. czerwca zawrzeć umowę o Pakiet Konta,
 2. Zezwól na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną,
 3. Podaj numer telefonu komórkowego,
 4. od 31. lipca 2015r. oczekuj na starter oraz bon Sedexo wysłane na adres podany we wniosku.

To jeszcze nie koniec niespodzianek od BZ WBK!

Teraz, kiedy banki coraz częściej szukają oszczędności w opłatach za utrzymanie kart płatniczych, Bank Zachodni WBK kusi promocją związaną ze zniesieniem do końca roku kalendarzowego opłat za MasterCard Omni oraz zapewnienia do tego czasu bezpłatne korzystanie ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą. Oferta zatytułowana “Płać mniej z Omni” skierowana jest do osób wnioskujących obecnie o Konto Godne Polecenia.

A czym charakteryzuje sie flagowa oferta BZ WBK “Konto Godne Polecenia”?

 • 0zł za prowadzenie konta,
 • 0zł za przelewy w systemie Elixir,
 • 0zł za przelewy internetowe, w tym przelew24, zlecenia stałe i polecenia zapłat
 • do końca 2015r. zwolnienie z opłat za kartę płatniczą w ramach wyżej opisanej oferty (po tym czasie opłata ta wynosi 7zł miesięcznie)

Wszystkie opisane nagrody zwolnione są z podatku (łącznie ze zwrotami)

Poleć jak inni znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *