Citi handlowy 100 złotych za otwarcie + 100 pln za każde polecenie konta citi direct

Poleć jak inni znajomym:

Jeżeli chciałbyś zarobić wielokrotność  images?q=tbn:ANd9GcTwD6Pl-akZ4HXG43z5cQ0qE5vDjnFTgMiozTV4I1q5prRKHq9y  100 zł czytaj dalej…

[PROMOCJA ZAKOŃCZONA] Przejdź na stronę główną by zobaczyć aktualne promocje

Niedawno Citibank uruchomił nową akcje promocyjną dla wybranych klientów dającą możliwość zarabiania na polecaniu ich konta (podobną do tej z Alior Banku). Akcja kończy się 31 czerwca 2011, zatem jest jeszcze trochę czasu i warto działać szybko aby wykorzystać okazję jak najlepiej i podreperować swój budżet. 

Jak to wygląda?

Jeśli założysz konto z mojego polecenia bank daje Ci za samo otwarcie konta 100 zł – ja jako polecająca osoba również dostanę 100 (i Ty jako przyszła osoba polecająca również będziesz otrzymywał 100zł od polecenia). Jest tylko jedno ale. Dziwne byłoby gdyby bank dawał 100 zł za każde konto nie sprawdzając czy osoba rzeczywiście jest wiarygodna, zatem aby otrzymać kasę musisz spełnić prosty warunek. Należy w dwóch kolejnych miesiącach zanotować na swoim koncie łączny wpływ w wysokości min. 1500 złotych czyli np.:

1 miesiąc:

np. przelać 3*500 zł w ciągu jednego miesiąca (może to być to samo 500 zł! np. między bankami mBank <-> Citi)

2 miesiąc:

np. przelać raz 1500 zł. i z powrotem zwrócić na drugi dzień.

po drugim miesiącu na naszych kontach pojawi się po 100 zł

100 zł za jedno konto nie oznacza, że nie możesz zarobić więcej. Po otwarciu swojego konta możesz tak samo polecać tę opcję dalej na identycznych warunkach – dostając za każde otwarte za Twoim pośrednictwem konto kolejne 100 złotych. Nawet nie myśl ile możesz na tym zarobić! Twoje zadanie jest bardzo proste: należy znaleźć chętnego i podać jego imię, nazwisko i numer telefonu konsultantowi Citibanku. Cała reszta dzieje się już bez Twojego udziału. Dzięki temu możesz polecać konto osobom z całej Polski 😉

Tylko pomyśl: zakładając że zachęcisz jeszcze 5 znajomych do skorzystania z tej promocji możesz zarobić 500zł. + 100zł. za swoje konto czyli razem 600zł.!

Można powiedzieć, że zarobiłeś na tydzień nad Bałtykiem.

A po otrzymaniu 100 PLN masz dwie możliwości:

– możesz odebrać 100 zł, zamknąć konto i cieszyć się zarobkiem,

– albo zostawić konto aktywne, bo oferta banku jest dość dobra,
decyzja należy do Ciebie.;)

Właściwości konta:karty_debetowe.jpg

0 zł za przelewy

0 zł za prowadzenie konta – Jeśli miesięcznie wpływa na konto min. 1500 zł. w przeciwnym wypadku kosztuje 7zł.

0 zł za wypłatę gotówki

0 zł kosztuje karta MasterCard z możliwością wypłat z wszystkich bankomatów w Polsce za darmo.

Reasumując:

Nic nie ryzykujesz – a zyskać możesz w najgorszym wypadku tylko 100 zł, a w najlepszym – to zależy już tylko od Ciebie. Ja już poleciłem tę opcję sporej ilości osób, więc też sporo zarobię, jednak nowych chętnych nie brakuje więc może być tylko lepiej – w końcu każdemu się to opłaca. Największy plus to to że dajesz sobie i swoim znajomym zarobić po min. 100 zł.

[PROMOCJA ZAKOŃCZONA] Przejdź na stronę główną by zobaczyć aktualne promocje

ps.
Aż 100 zł przecież nie ma nic za darmo!?

Tak, nie ma nic za darmo, ale koszty pozyskania klienta w taki sposób i tak są bardziej opłacalne niż np. gaża dla znanego celebryty w wysokości np. 3mln zł. PKO http://www.wprost.pl/ar/236652/Szymon-Majewski-3-miliony-zlotych-za-reklame-banku/ + koszty emisji reklam itp. itd. (czyli około 60mln) poza tym większość osób i tak nie zamyka konta po okresie tym bardziej że bank ma korzystną ofertę i sam rozważam na skorzystaniu z jednej dodatkowej oferty: citibankonline.pl/p/reszta_dla_ciebie.do?prID=10001059. Ogólnie prowizje w branży finansowej są jeszcze wyższe, ale o tym się nie mówi, wiem to, bo sam pracowałem w tej branży.

[PROMOCJA ZAKOŃCZONA]

Przejdź na stronę główną by zobaczyć aktualne promocje

Poleć jak inni znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *