iKonto BNP Paribas z premią 70 zł_opinie-cover

Kiedy opłaca się założyć iKonto BNP Paribas z premią 70 zł + 3% money back

Poleć jak inni znajomym:

Jest tylko jeden warunek by otrzymać 70 złotych – przed mikołajkami do 10 grudnia trzeba wydać 150 złotych kartą, aby przed wiglią 2014 otrzymać nie opodatkowany bonus 70 PLN na otwarte przez nas konto w banku BNP Paribas. Dobra, dobra a gdzie są haczyki?

>> REDYCJA PROMOCJI TYLKO DO 31 MAJA 2015 + 100 zł << 

codebase=”http://fpdownload.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0″width=”750″ height=”200″>quality=”high”type=”application/x-shockwave-flash”width=”750″height=”200″pluginspage=”http://www.macromedia.com/go/getflashplayer” />

Ogólne warunki iKonta BNP Paribas z premią 70 zł

Konto aby było w 100% darmowe w ciągu miesiąca musi spełnić kilka warunków. Kursywą zaznaczyłem warunki, które mogą sprawić problem.

 • Wpływ minimum 1000 zł miesięcznie lub mniej niż 25 lat – inaczej 9 złote miesięcznie
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BNP Paribas i za 4 pierwsze wypłaty z innych bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wydanie karty debetowej BNP Paribas MasterCard® przy miesięcznych transakcjach online kartą powyżej 200 zł lub w przypadku posiadania karty kredytowej. W przeciwnym razie miesięczna opłata 6 zł.

Zasady 3% cashbacku  – 3% Money Back

 • Maksymalna kwota zwrotu 50 zł miesięcznie za zakupy w Internecie
 • Warunkiem uruchomienia funkcji Money back są miesięczne wpływy na konto min. 1000 zł

Czy opłaca się otwarcie iKonta wyłącznie dla premii?

Na początku zaznacze że prowadzenie konta jest zawsze bezpłatne dla osób poniżej 25 roku życia (ale kartą trzeba już wydać 200 pln/mc np. w Biedronce za zakupy). Pozatym według naszej analizy konto opłaca się wtedy gdy będzie ono naszym głównym kontem. Opłaty przy nie używaniu konta po około 4 miesiącach przerosną zysk. 70 zł podzielić na 15 zł opłat za prowadzenie konta gdy nie spełnimy warunku wydania min. 200 zł kartą oraz wpływu 1000 zł miesięcznie = 4 miesiące bez aktywności i zysk wynosi tylko 10 złotych.

Oczywiście jeżeli będziemy dużo kupować na przykład na Allegro zysk wyniesie o wiele więcej. Aby otrzymać maksymalną premię w ciągu miesiąca trzeba wydać 1666,6 złotych na zakupach online * 0,03 = co da nam: 49,99

Poleć jak inni znajomym:

27 myśli na temat “Kiedy opłaca się założyć iKonto BNP Paribas z premią 70 zł + 3% money back

 1. Faktycznie, konto opłaca się gdy jest głównym kontem. Ciekawa opcja i przyznam szczerze, że chyba się głębiej zastanowię nad zmianą konta :).

 2. Czy jest jakiś termin, w którym obowiązuje wypłata „premii”? Miesięcznie ale przez jaki okres? Bardzo fajnie, że to konto jest darmowe, bo teraz większość banków ma jakieś ukryte koszty, które pojawiają się po kilku miesiącach.

 3. Ciekawy pomysł z bonusem zwrotu pieniędzy za zakupy w internecie. Młode osoby bardzo często wolą sklep internetowy od realnego, więc dla nich to dobra opcja 🙂

 4. A jaka jest prowizja wypłat z innych bankomatów,(np. Euronetu) przy piątej i kolejnej wypłacie pieniędzy w miesiącu?

 5. Wpływ co miesiąc 1000 zł to raczej dużo dla przeciętnego Kowalskiego, a opłata w przeciwnym razie 9 zł wydaje się też wysoką prowizją. No chyba, że te 70 zł ma być rekompensatą. Ale na dłuższą metę i to nie wystarczy. Czy to są już takie sztywne ramy oferty?

 6. Bardzo dobrze przedstawiona oferta. Może się przeniosę, bo mam wysoką opłatę za prowadzenie konta. Wpływ 1000zł miesięcznie raczej by się znalazł 🙂

 7. Robię dużo zakupów kartą, więc to chyba opcja dla mnie 🙂 Boję się tylko ukrytych kosztów, które wychodzą po jakimś czasie dopiero.

  1. Kosztów ukrytów nie ma, bo dostaje się je w tej ofercie w standardzie gdyby zmienili warunki po czasie to ich konto nie było by w ogóle konkurencyjne

 8. Uważam, że to konto jest świetne dla każdego z dochodem miesięcznym większym niż 1000 zł oraz kogoś kto wykonuje większość płatności kartą. Opcja money back przy dużych zakupach to zawsze jakaś rekompensata. Martwić może jedynie opłata za wypłaty z innych bankomatów oraz to, że promocja money back również ma swój koniec, ale 70 zł jako taki dodatek przed świętami zawsze się przyda 😉 Chyba sama zastanowię się nad zmianą konta, bo jest to bardzo korzystna opcja jak dla mnie.

 9. Myslę ze dla mnie to bardzo dobra opcja ponieważ wole zakupy interentowe niż w realnym sklepie , zastanowię się nad zmianą swojego konta własnie na to 🙂

 10. Myślę, że całkiem ciekawa propozycja jak dla mnie. Jak do tej pory nie znalazłam ciekawszej oferty, więc myślę, że dam się namówić. 🙂

 11. Bardzo ciekawa oferta, fajnie że za zakupy w internecie można uzyskać, chociaż comiesięczny wpływ dla studenta np takiego jak ja to nie prosta sprawa. Czekam więc może się coś zmieni 😉

  1. Jeżeli sumaryczny wpływ miesięczny będzie z naszego innego konta w innym banku to nie zapłacimy tych 9 zł zgodnie z tabelą opłat i prowizji od wpływu poniżej 1000pln nie zalicza się „z wyłączeniem wpływów pochodzących z wypłat kredytów oraz z Lokat Terminowych i Rachunków należących do Posiadacza Rachunku i prowadzonych w BNP Paribas”

 12. Napisałem do banku z zapytaniem czy przelew może być z innego mojego konta. O to ich odpowiedź: „Szanowny Panie
  Dziękujemy za nadesłaną korespondencję.
  Po zapoznaniu się z jej treścią uprzejmie informujemy, że wpływy mogą pochodzić z rachunku, który prowadzony jest dla Pana w innym Banku.”
  Tak więc warunek wpływ 1000zł/miesiąc nie jest problemem.

 13. Jak to jest z tym moneybackiem? Czy jest on obowiązkowy, tzn. bez niego nie dostanę premii? Nie potrzebuję tego moneybacku.

 14. Z pewnością nie jest to oferta dla studentów i młodych, jeszcze uczących się osób, bo wygenerować co miesiąc wpływ 1000 zł jest dla nich bardzo trudno, szczególnie gdy nie mają stałej pracy. Tak samo wyklucza tą ofertę drugi warunek, bo rozsądny student nie wydaje miesięcznie 200 zł na zakupu przez Internet – no chyba, że stanowią one jego jedyny sposób zakupów, ale nie sądzę żeby tak było.

  1. Oj jest dla studentów BO! student potrafi zrobić sobie przelewy np. 2x po 500 pln te same ze swojego 2 konta w innym banku oraz wydać te 200 pln w biedzie płacąc kartą. Kupować w necie za 200 pln nie trzeba, chodzi o płatność kartą w sklepach, a jak wyda się 200pln online to 6 pln wjedzie z cashbacku

 15. Niby wszystko dobrze, ale wg mnie gdzieś ukryty jest haczyk. Uważam, że dla studenta nie jest do końca korzystna oferta, lecz dla osób ze stałymi dochodami jak najbardziej.

  1. student do 25 roku życia nie musi mieć wpływu 1000 pln no ale karta już w lidlu czy w innym sklepie trzeba wydać 200 pln by nie płacić za kartę.

 16. Za zakupy płacę głównie kartą. Zamawiam też dużo rzeczy przez internet.
  1000 zł miesięcznie też się zorganizuje. Wygląda na to, że jest to bardzo interesująca propozycja!

 17. Witam .

  Nigdy nie miałam konta w żadnym banku , jestem na drugim roku studiów i zastanawiam się czy załozyć konto w banku , wiem że jest to bardzo wygodne, ale czy ten bank sie sprawdzi w moim przypaadku??

  Nie zarabiam 1000 zł i chciałabym uzyskać od was jakieś rady . Czy ten bank bedzie dla mnie dobrą ocpją? (zaznacze ,ze pracuję dorywczo ,ale kwota niestety nie sięga 1000 zł miesięcznie.. )

  1. Jeżeli jesteś na 2 roku studiów to racze [bo różnie to bywa] nie masz 25 lat, więc pod tym względem masz darmowe konto o ile wydajesz 200 zł. kartą/mc. Pamiętaj że z konta zawsze można zrezygnować po jakimś czasie. Zastanów się może nad mBankiem: http://www.50zlzakonto.pl/konto-ror/mbank-ekonto-mobilne-4-darmowa-karta-bankomaty/ nie dają obecnie premii ale warunki mają w przypadku niektórych wersji lepsze niż ten w BNP. T-mobile usługi bankowe też wyglądają całkiem spoko, a na pewno wtedy gdy zmierzasz podróżować: http://www.50zlzakonto.pl/konto/najtaniej-wymienic-dowolna-walute/ na erasmusie mozesz miec ich kartę i tanio wymieniać walutę w walutomacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *