Baner 100 zł za konto bankowe w ING

ING rozdaje nawet 250 PLN za konto Direct z lwem gdzie haczyk?

Poleć jak inni znajomym:

Kolejna popularna edycja promocji ING Bank Śląski, który pragnie przyciągnąć klientów i proponuje tym razem nawet 250 złotych (poprzednio 200 zł):  120 zł +130 zł za otwarcie konta przez Internet Konta Mobi (18-26 lat) lub Direct (26+ lat). Pieniądze wpadają na nasze konto w ING i możemy je wydać na cokolwiek. Co musimy zrobić, żeby otrzymać nagrodę? Szczegóły, tabela porównawcza z lokatą, haczyki i krótka analiza promocji bankowej od banku ING poniżej.

Warunki promocji ING Banku Śląskiego – 120 zł za konto w 4 krokach

Promocja tylko dla nowych klientów czyli takich osób (zgodnie regulaminem), które od 1 października 2019 r. do 30 lipca 2021 r. nie posiadały własnego lub byli współposiadaczami Konta z Lwem (Direct, Klasyczne, Mobi, Student, Komfort, albo VIP).
Poniżej opisuje proces co trzeba zrobić w ING promocja, aby dostać szansę na bonusowe 120 zł w ramach promocji.

 1. Do 30. marca 2023 r. trzeba złożyć wniosek przez Internet (promocja tylko w Internecie) o otwarcie konta w ING Banku Śląskim w wersji Direct/Komfort lub Mobi (w przypadku wieku do 26 lat) z Otwartym Kontem Oszczędnościowym (OKO) i dowolną kartą płatniczą. Oprocentowanie konta oszczędnościowego to nawet 1,5% do 100 000 zł, więc więcej niż nie jedna lokata w banku.
 2. Podpisać umowę za pośrednictwem kuriera lub po przez przelew z innego konta bankowego.
  UWAGA! Wypełniając formularz musisz zgodzić się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez ING Bank Śląski, w celach marketingowych, aby otrzymać premię ponad 120 zł.
 3. Mamy już konto, karta przyszła kurierem to teraz ostatni warunek by dostać 120 złotych (w poprzednich promocjach ING było to tylko 100 lub 200 zł) od ING:
  • dla osób 18-26 lat Konto ING Mobi:
   do 30 czerwca 2022 r. zrobić min. 10 transakcji bezgotówkowych – dowolną kartą wydaną do konta, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay lub BLIKIEM. Np. 5 blikiem i 5 kartą.
  • Konto ING Direct dla osób od 26 lat:
   do 30 czerwca 2022 r. wykonać transakcje Kartą lub BLIK’iem na łączną kwotę ponad 1000 zł. Nie można kombinować, bo nie zostaną uwzględnione transakcje wycofane lub anulowane oraz wypłata gotówki z bankomatu. Płacimy kartą wydaną do konta ING po prostu w sklepach i w Internecie.
 4. Uczestnikom, którzy spełnią warunki promocji bank wypłaci nagrodę (120 zł ING) po majówce do 15 lipca 2022 r. Na konto oszczędnościowe. Na dzień wypłaty nagrody trzeba mieć otwarte Konto objęte Promocją wraz z Kartą wydaną do tego Konta oraz Konto oszczędnościowe oraz nie zrezygnować z treści marketingowych.

Po wypłaceniu premii za otwarcie konta sam decydujesz czy nadal chcesz je mieć. Możesz je zamknąć bez konsekwencji lub też zawiesić kartę, aby mieć konto ING w 100%  bezwarunkowo darmowe. O kosztach karty debetowej (7 zł) i jak ją ominąć w dalszej części opisu promocji bankowej.

Dodatkowe 130 zł do premii 120 zł ING – jak zdobyć razem 250 zł?

Extra 80 zł otrzymamy za wykonanie dodatkowych warunków, w zależności od naszego wieku:

 • Konto ING Mobi dla osób 18-26 lat do 30 kwietnia 2023:
  • min. 10 transakcji z czego 3 transakcje BLIKiem mają być wykonane w Internecie np. eObuwie/Allegro/Aliexpress
  • założyć minimum jeden Cel oszczędnościowy na OKO. Otwartym w ramach promocji i odłożysz na nim min. 100 zł
 • Konto ING Direct dla osób od 26 lat do 30 kwietnia 2023:
  • założenie min. 1 celu oszczędnościowego na otwartym w promocji koncie oszczędnościowy,:
  • min. 3 transakcje BLIKiem mają być wykonane Internecie np. w sklepie internetowym Allegro/Aliexpress.
  • Przelew wynagrodzenia (pensji) z konta firmowego na nasze konto co miesiąc przez minimum 3 miesiące. Wynagrodzenie w minimalnej kwocie 1000 zł. W regulaminie: „Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku.” Czyli musi to być przelew z konta firmowego.
  • wykonać minimum 3 przelewy z Konta w różnych miesiącach na ten Cel oszczędnościowy. Każdy z przelewów musi być w min. 100 zł. Nie zostaną uwzględnione wpłaty na Cel oszczędnościowy z OKO
  • na dzień 30 kwietnia 2022 r. na Celu oszczędnościowym posiadaj saldo min. 300 zł.

Czy są haczyki w promocji ING 250 zł za konto z lwem?

Poniżej 4 haczyki / kruczki wyczytane w regulaminie i w tabeli opłat i prowizji do konta ING, które trzeba znać przed wzięciem udziału w promocji bankowej z premią do 250 zł:

 • Wyrobienie karty w ING Banku Śląskim jest darmowe, jednak za jej utrzymanie bank może pobrać miesięcznie 7 zł. Możemy uniknąć tej opłaty, jeśli wykonamy nią transakcje na łączną kwotę 300 zł (200 zł jak mamy mniej niż 26 lat) miesięcznie.  Nie zliczają się do tej kwoty płatności BLIKiem, bo nie jest on kartą, ale warto to dodać by zapamiętać.
  • WSKAZÓWKA: Wydawaj równo 300/200 zł miesięcznie przez okres oczekiwania na premie czyli około 6 miesięcy, aby uniknąć opłaty i otrzymać premię. Oczywiście o ile chcesz skorzystać z tej promocji w opcji mega cebula.
 • Pierwsza wypłata ze wszystkich bankomatów jest darmowa, darmowe bankomaty sieci ING oraz Planet Cash – tutaj spis. W innych zapłacimy do 5 zł za każdą wypłatę.
 • Okres rozliczeniowy w ING Banku Śląskim trwa od 29. dnia poprzedniego miesiąca do 28. dnia miesiąca obecnego. Trzeba pamiętać że nie są to miesiące kalendarzowe!
  • WSKAZÓWKA: Zapisz te daty w kalendarzu np. Google i ustaw przypomnienia, by pamiętać o terminach.
 • Transakcje wyłączone z promocji to płatności anulowane. Warunki te są charakterystyczne dla takich akcji, ponieważ banki chronią się przed nadużyciami. Innymi słowy nie możemy kupić lodówki za 1000 zł zapłacić kartą, a potem ją oddać licząc na premię 100 zł.
 • Pełen regulamin ING promocji dostępny jest na stronie banku – tutaj.

>> NIE chce STRACIĆ szansy na 120 + 130 PLN za konto od ING <<

Jakie pozostały cechy ma Konto Direct w ING? – tabela opłat i prowizji

Warunki darmowości konta ING direct z premią 100 zł
Darmowość konta ING direct z premią do 200 zł

ING Bank Śląski oferuje konto, którego prowadzenie jest całkowicie darmowe gdy płacimy kartą 200 PLN do 26 roku życia (300 powyżej 26 r. życia) miesięcznie za zakupy. Zupełnie bez opłat możemy również korzystać ze wszystkich bankomatów w Polsce przy 1 wypłacie oraz wykonywać przelewy krajowe w PLN. Wybierając Konto z Lwem nie zapłacimy również za korzystanie z wpłatomatów ING Banku Śląskiego oraz korzystanie z aplikacji mobilnej. 0 zł za zlecenia stałe oraz polecenia zapłaty. Ubezpieczenie karty debetowej (jest ono dobrowolne) to jedyne 2 zł miesięcznie. ING Bank Śląski ma w ofercie możliwość zamówienia karty z własnym zdjęciem. Jej wyrobienie to koszt 15 zł. Zamówienie pierwszej naklejki zbliżeniowej MasterCard lub Visa to 30zł/na rok, a każdej kolejnej 15zł/rok.

Reasumując opinie o promocji bankowej konta direct w ING – czy warto?

ING 100 zł za konto - otwórz konto

Przy założeniu że zarabiamy w naszej pracy 25 złotych na godzinę, musielibyśmy pracować na 200 złotych 8 godzin. A tutaj musimy tylko trochę poklikać i pamiętać o terminach, które warto zapisać w kalendarzu. Ja korzystam z Kalendarza Google. Pomimo opisanych powyżej haczyków Konto z Lwem w ING Banku Śląskim dające do 160 PLN to ciekawa oferta, o ile będziemy pamiętać by płacić za zakupy w sklepach miesięcznie 300 złotych (200 zł jak mamy mniej niż 26 lat) miesięcznie to na nasze konto wpłynie pięknie 100 złotych na dowolne wydatki.

Daje to więcej niż byśmy zarobili na lokacie. Nawet jeżeli zapomnimy co miesiąc wydać 200/300 zł stracimy 6 miesięcy * 7 zł opłaty za kartę = 42 zł, ale i tak na czysto w najgorszym wypadku zyskamy 78 zł (120 premii-42 kosztów), bo premia nie jest opodatkowana.

Na stronie promocji ING wybierz konto Mobi gdy masz od 18-26 lat lub konto Direct od 26 lat.

Aktualne daty spełnienia poszczególnych warunków otrzymania premii 250 zł za konto, sprawdzisz zawsze na stronie promocji bankowej ING.

Poleć jak inni znajomym:

38 myśli na temat “ING rozdaje nawet 250 PLN za konto Direct z lwem gdzie haczyk?

 1. Lokatę w idea banku juz miałam, wiec sie skusze na promocje ing dzięki za te tabelę nie musiałam za duzo czytac by zrozumiec 😉

 2. Spoko opcja dla studenta 1000 zł do czerwca to przez 6 mc okolo 170 zł trzeba wydac wiec na luzi tylko trzeba o tym pamietac :/

 3. 100 zł piechotą nie chodzi a za założenie konta w mojej opinii warto poświęcic parę chwil by je założyć dzięki za analize promocji.

  1. Też widziałem naganiaczy w centrach handlowych nawet spytałem kiedyś czy dają 100 zł za otwarcie konta ING, oczywiście nie, bo muszą mieć swoją prowizję i na utrzymanie tej wysyp w centrum handlowym.

 4. haha dobrze ze sprawdzilem bo naganiacze w centrum handlowym nie dają 100 pewnie sami przytulają premie za polecenie konta.

 5. dobrze ze nie zalozylem konta dzis w centrum hanndlowym przez naganiaczy bo oni nie dawali 100 za otwarcie konta, a tutaj te same warunki widze i promocja ing któej nie ma normalnie dostępnej.

  1. warto użyć Google czasami i wpisać ING promocja 100 zł by wpaść na taki artykuł i samemu zarobić niż pośrednikom.

 6. Prawie zawsze jest jakiś haczyk, więc trzeba dobrze czytać wszystkie warunki. Co do promocji bankowych to na pewno jest ich całkiem sporo, warto śledzić je na bieżąco. Są różne strony, takie jak te, gdzie jest to wszystko fajnie opisane, ja to staram się polować na promocje, bo nie raz i dużo więcej niż 50, 100 złotych można tak zarobić.

 7. Dobra promocja na czas redukcji pensji :/ szkoda tylko ze oszczednosci beda topnieć bo 2.5% na koncie to sporo jak patrzac po bankach. Oby tylko moj szef płacil mi to min 1000 zł miesiecznie….

  1. Niekoniecznie, 1000 zł do września! zakładając konto w maju mamy 4 miesiące czyli 1000/4 = 250 zł/miesięcznie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *