100 zł za konto w ING i loteria ING dla nowych i starych klientów. Wartość nagród: 170 000 zł

Poleć jak inni znajomym:

Ruszyła loteria ING, gdzie do wygrania jest nawet 50 tys. złotych! Oferta jest skierowana do osób posiadących konto w ING Banku Śląskim. Nagrody nie są gwarantowane, ale wzięcie udziału w loterii nic nie kosztuje. Loteria adresowana jest zarówno do starych jak i klientów którzy dopiero chcą otworzyć konto w ING, dla nich czeka dodatkowo promocja z premią 100 zł – opisana tutaj na blogu.

“Płać jak lubisz i wygrywaj nagrody”

Tak zatytułowana loteria banku ING trwać będzie do 28. września 2015r. Za każde wydane 10zł za pośrednictwem karty debetowej, kredytowej, naklejki NFC lub aplikacji BLIK uprawnia do otrzymania jednego lub trzech losów. Ich ilość zależy od typu transakcji:

 • transakcja bezgotówkowa na co najmniej 10zł w sklepach stacjonarnych i internetowych, dokonana przy pomocy karty debetowej lub karty kredytowej to 1 los;
 • transakcja bezgotówkowa na co najmniej 10zł dokonana przy pomocy telefonu (karta Visa NFC), naklejki zbliżeniowej Visa lub MasterCard, jak również płatność kodem BLIK w sklepach stacjonarnych (w przypadku karty Visa NFC i BLIK także w sklepach internetowych) to 3 losy.

Jakie są warunki wzięcia udziału w konkursie?

Przede wszystkim należy mieć aktywne do 31.08.2015r. Konto z Lwem oraz kartę płatniczą i bankowość mobilną. Bezpośredni dostęp do loterii znajduje się pod linkiem, gdzie powinniśmy zaakceptwać wymagane zgody (upoważnienia do publikowania danych, związanych jest z promocyjną loterią oraz zgodna na przetwarzanie danych osobowych w celach dokumentacji Wewnętrznej Komisji Nadzoru i przeprowadzenia loterii zgodnie z zaakceptowanym jej regulaminem). Już pierwsze transakcje po dołączeniu do programu owocują losami.

Co jest do zgarnięcia?

Loteria trwa przez trzy misiące: maj-czerwiec-lipiec. W każdym miesiącu losowana będzie jedna nagroda w wysokości 20 000zł oraz 20 nagród o wartości 1 000zł każda. Na zakończenie loterii, dodatkowo każda osoba biorąca w niej udział będzie miała szanse na wygranie nagrody głównej w wysokości 50 000zł. Losowanie odbywać się będzie 16. dnia każdego z miesięcy następujących po wyżej miesiącach trwania danego etapu (tj. 16. czerwca, 16. lipca, 16. sierpnia). Losowanie nagrody głównej odbędzie się przy przy okazji losowania ostatniej nagrody miesięczej.

Konto z Lwemz premią 100 zł za otwarcie, czy to się opłaca?

Warto wspomnieć, że nadal trwa promocja “100zł za konto” w ING Banku Śląskim [analiza promocji]. Dla nowych klientów bank oferuje 100zł za założenie Konta z Lwem i dokonanie transakcji kartą na minimalną kwotę 1000zł do 16. października 2015r. Atrakcyjna i realna oferta, ale co z kosztami związanymi z utrzymaniem konta? Oto krótka charakterystyka Konta z Lwem w ING Banku Śląskim:

 • 0zł bezwarunkowo za prowadzenie konta
 • 0zł za utrzymanie karty debetowej, jeśli miesięcznie dokonamy za jej pośrednictwem transakcji na łączną sumę co najmniej 300zł (dla osób przed skończeniem 26. roku życia suma ta wynosić powinna co najmniej 200zł), 7zł w przypadku nie spełnienia tego warunku,
 • 0zł za przelewy internetowe, polecenia zapłaty oraz zlecenia stałe,
 • 0zł za wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce i za granicą,
 • 0zł za korzystanie z wpłatomatów ING Banku Sląskiego,
 • 15zł za wyrobienie karty debetowej,
 • 30zł/ rok za naklejkę zbliżeniową Visa lub MasterCard (15zł/ rok za każdą kolejną).

Jedyne, co należy zrobić, to:

 1. Złożyć wniosek o otwarcie Konta z Lwem Direct do dnia 18.05.2015r. i podpisać w wygodny dla siebie sposób umowę do dnia 15.06.2015r.
 2. Do połowy listopada “wydać” za pomocą karty minimum 1000zł.

ING Bank Śląski wystosował kolejną lukratywną ofertę, która ma na celu pozyskanie nowych (jeszcze w ramach promocji 100zł dla Konta z Lwem) oraz zatrzymanie obecnych klientów. Wzięcie udziału w loterii nie generuje dodatkowych kosztów, a wygrać można atrakcyjne nagrody. Szczególnie, że takie akcje nie są zwykle bardzo popularne, przez co zwiększają się szanse dla osób zainteresowanych tematem bankowych promocji.

Trwa promocja “100zł za konto” w ING Banku Śląskim [analiza promocji]

Poleć jak inni znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *