Promocja bankowa od Toyota Bank wraz z Money Mania – 120 złotych

Poleć jak inni znajomym:

Mamy kolejną edycję MoneyManii! Za założenie konta w Toyota Banku i lokaty Plan Depozytowy możemy uzyskać do 120zł.

Kto może skorzystać z tej promocji bankowej?

120zł przewidziane jest dla klientów, którzy od 15. października 2014r. nie posiadali konta w Toyota Banku. Z tego własnie względu żadna osoba, która skorzystała w poprzednich edycjach z bonusów nie może wziąć udziału w obecnej.

  1. Zarejestruj się na moneymania.pl i kliknij w link przekierowujący na stronę z wnioskiem i konto w Toyota Banku.
  2. Wypełnij wniosek zaznaczając zgody zgody na otrzymywanie informacji handlowych, materiałów marketingowych oraz zgodę na przekazanie organizatorowi danych objętych tajemnicą bankową. Wniosek o konto należy złożyć do 19. Czerwca 2016r.
  3. Podpisz umowę za pośrednictwem kuriera,
  4. Do 19. czerwca złóż wniosek o lokatę Plan Depozytowy na 100 dni.

Za co dostaniemy premie – 120 złotych?

Pierwsze 50zł premii uzyskamy, jeśli spełnimy w/w warunki oraz utrzymamy lokatę przynajmniej przez 70 dni.

Kolejne 20zł możemy otrzymać, jesli do 19. lipca 2016r. zalogujemy się na stronie promocji “Tankuj korzyści do pełna”. Warto dodać, że sama promocja pozwoli nam to na procentowy zwrot (jako moneyback) za zakup paliwa na stacjach paliw.

Ostatnie 50zł uzyskamy w ramach premii, jeśli do 31. października 2016r., przez trzy wybrane miesiące będziemy aktywnie korzystali z promocji “Tankuj korzyści do pełna” zgodnie z regulaminem.

Terminarz wypłat premii obowiązujących w Money Manii 6

  • Do 10. października 2016r. zostaniemy poinformowani mailowo, czy zakwalifikowaliśmy się do odbioru premii.
  • Do 20. października 2016r. będziemy musieli zalogować się na stronie promocji i przjść do uzupełnienia danych niezbędnych do otrzymania premii (dotyczy 50 zł za lokatę oraz 20 zł za przystąpienie do promocji “Tankuj korzyści do pełna”)
  • Do 21. listopada 2016r. zostaniemy poinformowani o ewentualnym przyznaniu nagrody 50zł za aktywne korzystanie z moneybacku w ramach “Tankuj korzyści do pełna”. Premia ta zostanie nam przekazana do ostatniego dnia listopada.

Kilka słów o lokacie Plan Depozytowy i koncie Jedynym:

Premiowana lokata oprocentowana jest na gwarantowane 2,4%. Zakłada ona minimalną kwotę 10 000zł i przewidziana jest na 100 dni, jednak już po 70 dniach utrzymywania lokaty otrzymamy od Toyota Banku premię w wysokości 50zł.

Konto Jedyne w Toyota Banku jest prawie darmowe, występuje opłata za utrzymanie karty wynosi 2,49zł miesięcznie. Opłaty tej można uniknąć wydając min. 400 złotych kartą w miesiącu.

Dołącz do Money Mania i weź udział w promocji Toyota Bank

 

Poleć jak inni znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *