Promocja konta Millennium 360 z premią 55 zł

Wypłata premii 55 zł za konto 360 w Millenium Banku

Poleć jak inni znajomym:

Uczestniczyłeś w promocji “55zł za konto 360” w Millenium Banku? Organizator ma dla Ciebie coś ekstra. Spełniając jeden dodatkowy warunek możesz dostać w prezencie prenumeratę kwartalną Gazety Wyborczej o wartości 49,50zł.

>> otwórz konto 360 stopni <<

Spodobało Ci się konto 360?

Bonus przeznaczony jest do tych osób, którzy wzięli udział w poprzedniej promocji na założenie konta w Millenium Banku i mają zamiar nadal korzystać z rachunku. W celu zgarnięcia prenumeraty należy dokonać płatności kartą na kwotę minimum 1 000zł od początku czerwca do ostatniego dnia sierpnia 2015r.

Co zrobić, aby premię uzyskać?

  • Nie musisz logować się na dodatkowych stronach promocji. Obejmuje ona wszystkich tych, którzy spełnili warunki oferty “55zł za konto”;
  • Od 1. czerwca 2015r. do 31.sierpnia 2015r. dokonaj transakcji kartą na kwotę 1 000zł;
  • Do 15. września 2015r. zostaniesz poinformowany mailowo (na adres skrzynki podany na stronie promocji “55zł za konto”) o spełnieniu warunków i decyzji o przyznaniu nagrody.

Za transakcje wyłączone z promocji regulamin uznaje: anulacje, zwroty, wypłaty z bankomatów oraz przelewy na rachunek.

Millenium Bank za pośrednictwem Agory pragnie zatrzymać klientów pozyskanych dzieki promocji 55zł za konto najwyższych lotów. Warunki są dość łatwe do spełnienia (pod warunkiem czynnego korzystania z ROR i karty). Oferta wydaje się być bardzo ciekawa, szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że Konto 360 oraz Konto 360 Student to obecnie jedne z najbardziej opłacalnych kont na rynku bankowym.

UWAGA! Do 9. czerwca 2015r. należy uzupełnić dane do przelewu za spełnienie warunków “55zł za konto”, sprawdź na stronie promocji.

Poleć jak inni znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *