Lokata 3,5% dla nowych i starych klientów Idea Banku

Poleć jak inni znajomym:

Idea Bank wprowadził nową ofertę zatytułowaną Lokata Tylko Dziś. To nie pierwsza tego typu promocja, dzięki której bank zapłaci nam 3,5% w skali roku co trzy miesiące. Ta zdaje się być kolejną edycją podobnej oferty sprzed paru miesięcy.

Lokata dla nowych i starych klientów Idea Banku – 3,5%

Lokata Tylko Dziś przeznaczona została zarówno dla nowych, jak i starych klientów. Z pewnością bank chce zatrzymać osoby, które skorzystały z promocji w poprzedniej edycji.

Lokata ma dość szerokie widełki, ponieważ jest dostępna dla kwot 1 000 – 1 000 000zł. Dodatkowo nie ma również ograniczeń związanych z ilością zakładanych lokat.

Ale lepiej założyć lokatę na 4% gdy jesteś nowym klientem!

Jeśli jesteś nowym klientem banku i nie zamierzasz lokować funduszy przekraczających 10 000zł, możesz skorzystać z oferty Lokaty Happy. Jej oprocentowanie wynosi aż 4% w skali roku przez trzy miesiące. Później, mając status “starego klienta” szybko możesz przejść na Lokatę Tylko Dziś. Wystarczy złożyć wniosek. Musisz jednak pamiętać, że w Idea Banku mamy 5 dni na opłacenie wniosku. Liczą się tutaj zarówno dni robocze, jak i weekendowe, więc warto wziąć pod uwagę to, że w weekendy przelewy nie są księgowane.

Oprocentowanie lokaty na 3,5-4% to obecnie niezwykle kusząca oferta. Warto zastanowić się nad pozostawienie swoich pieniędzy w Idea Banku, ponieważ powtarzalność takich ofert nie jest pewna.

Otwórz lokatę 3,5% „Tylko Dziś” [zakonczona] |lub| Otwórz lokatę 4% Happy

Poleć jak inni znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *