Lokaty meritum 5 plus comperia bonus 2 idea bank happy porównanie

Lokaty 5% z premią – Meritum czy IdeaBank? porównanie, opinia Comperia Bonus

Poleć jak inni znajomym:

IdeaBank z lokatą Happy na 5% + 50 zł [oferta ważna do 5.10] rywalizuje z lokatą Start w Meritum Bank gdzie otrzymujemy również 5% i do 60 zł premii (55 pln za otwarcie lokaty oraz 5 pln za wykonanie przelewu). Która z ofert lokat jest lepsza?

Promocje zakończone porównaj >> aktualne oferty lokat <<

Porównajmy lokaty w skrócie, obie lokaty są tylko dla nowych klientów niestety sam już jestem klientem IdeaBanku, więc skorzystam jedynie z lokaty Comperia Bonus Meritum. Obie lokaty posiadają ograniczenia od 1000 zł do maksymalnie 10 000 zł Lokata Happy jest o tyle lepsza że nie ma dodatkowych warunków w przypadku lokaty Comperia Bonus Meritum zakładamu dodatkowe darmowe konto, które można po zakończeniu promocji zamknąć przez internet jeżeli nam się nie spodoba bez konsekwencji.

Jak wyglądają odesetki z lokat Happy i Comperia Bonus Meritum Bank? – tabela

lokata happy czy comperia bonus meritum bank porównanie odsetek w tabeli
lokata happy czy comperia bonus meritum bank porównanie odsetek w tabeli

Mam 10 000 złotych jak je zainwestować? Najlepiej będzie wrzucić 8000 złotych na lokatę happy IdeaBank, a 2000 zł na lokatę Comperia Bonus. Wtedy lokata happy oraz lokata comperia bonus meritum bank dają nam łączny zysk 131 + 73,50 = 204,5 PLN zysku analogicznie możemy policzyć sobie inne kwoty.

> załóż lokatę start w Meritum Bank < i/lub> lokatę happy w Idea Bank <

Zestawienie warunków Lokaty Happy w Idea Bank i Lokaty Start w Meritum Bank

Ranking lokat z premia kontra najlepiej oprocentowana lokata dla obecnych klientów Millennium banku, inne lokaty bez premii dają maksymalnie 4% można porównać je tutaj. 

Lokaty meritum 5 plus comperia bonus 2 idea bank happy porównanie
Jak widać w powyższej tabeli jeżeli mamy 10 000 bardziej opłaca się założyć lokatę happy, a w przypadku 1000zł lokatę „comperia bonus 2” w meritum bank. Choć różnice nie są duże. Możemy również założyć lokatę tu i tu jeżeli mamy więcej niż 10000 złotych do zainwestowania. Różnica w odsetkach wynika głównie z o 30 dni dłuższego trwania lokaty Happy.

>> załóż lokatę 5+ w Meritum Bank << i/lub>> załóż lokatę happy w Idea Bank <<

W nagraniu można zobaczyć proces zakładania lokaty start Comperia Bonus Meritum Bank w 1 minucie 30 sekundzie.

Analizę lokaty happy w Idea Bank znajdzicie już na blogu, w tym artykule znajduje się analiza oferty lokaty Meritum Bank Comperia Bonus oferta ważna do maksymalnie 31 października 2014.

  >> załóż lokatę bankowa 5+ w Meritum Bank < ? > załóż lokatę z premia w IdeaBank <<

Pytania? Zadaj je w komentarzach 🙂 Chcesz zarabiać na polecaniu tej lokaty odwiedź tę zakladkę.

Poleć jak inni znajomym:

24 myśli na temat “Lokaty 5% z premią – Meritum czy IdeaBank? porównanie, opinia Comperia Bonus

 1. W końcu można dowiedzieć się którą lokatę wybrać ponieważ IdeaBank z lokatą Happy na 5% + 50 zł rywalizuje z lokatą Start w Meritum Bank gdzie otrzymujemy również 5% i do 60 zł premii (55 pln za otwarcie lokaty oraz 5 pln za wykonanie przelewu.

 2. Jak dla mnie najlepsza lokata jaką do tej proy widziałem!!!
  Na rynku jest wiele propozyji ale ta jest jedną z lepszych które widziałem
  Polecam
  Ideabank z lokatą Happy 5% Naprawde warto
  Bardzo łatwa procedura przyznawania premi 🙂

 3. Skrupulatnie, czytelnie wykonane porównanie – lokata Happy jest chyba w sam raz dla mnie – dłuższy czas trwania przy większej kwocie = większe zarobki.

 4. Właśnie zastanawiałam się nad najlepszą lokatą i cieszę się, że trafiłam na ten artykuł. Wychodzi na to, że nie warto skusić się na możliwość wygrania iphone’a, ani dodatkowe 5 zł. Dziękuję za pomoc 🙂

 5. Ciekawa informacja co do tego IPhone’a. Dobrze, że są opisane wszystkie haczyki lokat, bo to bardzo często jest powodem różnych nieprzyjemności, które wszyscy chcemy ominąć. Zastanowię się na założeniem 🙂

 6. Każda lokata ma ukryte haczyki. Grunt w tym, aby jeśli już się na coś takiego decydujemy, dokładnie przeanalizować oferty, wiedząc czego się chce.

 7. Już od dłuższego czasu szukam właściwej lokaty. Dzięki tej stronce mam już problem z głowy. Lokata Happy ma bardzo fajne warunki.

 8. Świetnie porównanie lokat, na pewno przyda mi się, kiedy będę podejmować decyzję, którą z nich wybrać. Bardzo podoba mi się to, że ukazane są tu tzw. „haczyki”, wiadomo czego można się spodziewać! Teraz pozostaje tylko się zastanowić.

 9. Ciekawa lokata. :). Trzeba niestety czekać na przyznanie premii trochę czasu, ale warto moim zdaniem. :D. Dla cierpliwych jak najbardziej atrakcyjne rozwiązanie. :D.

 10. Wreszcie jakieś rzeczowe porównanie z jasno wyliczonymi „haczykami”. Na szczęście nie mam jeszcze konta w żadnym z tych banków, wiec myślę, że takie dodatkowe 50 zł to fajny bonus przed Gwiazdką 🙂

 11. Świetne porównanie, warunki lokaty Meritum Bank Comperia Bonus okazują się całkiem przyzwoite, a wspomniane haczyki nie są jakoś wielce straszne – wydają się być normalnymi warunkami założenia lokaty, o jakich czyta się też w regulaminach lokat innych banków. To całkiem dobra oferta…

 12. Z pośród wielu lokat właśnie ta moim zdaniem jest idealna. Wysokie zarobki = uśmiech na twarzy. A porównanie prawdziwego profesjonalisty. Wszelkie kruczki nie są wcale uciążliwe. POLECAM JĄ WSZYSTKIM

 13. Bardzo dokładnie wytłumaczony tekst 🙂 Ja z moimi oszczędnościami spróbowała bym lokaty Happy. W telewizji ciągle jest tyle reklam, a żadna nie wnosi konkretnych informacji.

 14. Mam pytanie odnośnie premii przy otwarciu Prostego Konta Osobistego i Lokaty na Start w Meritum Banku. Warunkiem premii jest: „Uczestnik do dnia 3 grudnia 2014 r. utrzymuje w Banku saldo na dowolnym
  rachunku bankowym (Proste Konto Osobiste, Lokaty Start lub inny rachunek
  bankowy) w wysokości minimum 1000 zł (słownie: jeden tysiąc złotych).”

  Czy to oznacza 1000 zł poza kwotą przelaną na lokatę? Czyli mam przelać pieniądze na lokatę i kolejne 1000 zł mam przelać na rachunek i tam je trzymać do 3. grudnia?
  Dziękuję za wyjaśnienie!

  1. Dzis założona lokata (30 września) kończy sie 30 listopada a do 3 grudnia trzeba miec saldo na poziomie 1000 zl wiec do tego 3 grudnia jak wrzucilismy 1000 zl nie możemy wybrać pieniędzy a jak wrzucimy np. 5000 zl to 30 listopada mozemy wyplacic 4000zl+odsetki tak aby 1000 zl byl jeszcze tam 3 dni

   1. Dziękuję, Marcin. Czyli rozumiem, że oprócz pieniędzy na lokacie (min. 1000 zł), nie muszę trzymać dodatkowego 1000 zł na koncie osobistym, aby się kwalifikować na premię?

    1. Jeżeli lokata będzie tak ustawiona że po okresie 2 miesięcy od jej zakończenia pieniądze zostają w meritum to nie potrzebujesz drugiego tysiąca.

 15. Mam zamiar założyć lokatę oraz konto za 50zł. Dłuższy czas szukałam korzystnej lokaty w wielu bankach i właśnie znalazłam.

 16. Bardzo przydatne porównanie. Na pewno skorzysta z niego wiele osób stojących przed wyborem odpowiedniej dla siebie lokaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *