Lokata Słoneczna 3,1% bez konta i kwoty maksymalnej na 6 mc w Noble Bank

Poleć jak inni znajomym:

Oferty Noble Bank nie często można znaleźć w aktualnościach dotyczących promocji banków. Tym razem jednak bank ten oferuje całkiem konkurencyjną lokatę 6-miesięczną zatytułowaną “Lokata Słoneczna”. Może z niej skorzystać praktycznie każdy, ponieważ zaczyna się już od kwoty 500zł bez maksymalnego limitu kwotowego. Nie trzeba nawet zakładać konta w Noble Banku.

Promocyjne oprocentowanie 3,1% dotyczy środków względem stanu z 26.06.2015r. Jeśli więc jesteśmy nowymi klientami banku- promocja dotyczy nas od samego początku! Nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych warunków, ale oferta jest ograniczona czasowo i trwa tylko ostatniego dnia lipca.

Noble bank 31 lokata
Noble bank 31 lokata

Promocja Noble Banku “Lokata Słoneczna” staje się jeszcze bardziej kusząca dla osób, które zdecydują się jednak założyć tam rachunek oszczędnościowo- rozliczeniowy. Wówczas przy wpływie minimum 1000zł z innego konta i aktywnym korzystaniu z karty (dokonania transakcji za jej pośrednictwem na kwotę minimum 300zł) – oprocentowanie lokaty podwyższa się do 3,35%. Wówczas należy uważać, aby wyżej wymienione warunki były spełnione w ciągu 4 z 6 miesięcy trwania lokaty. Jeśli kwalifikujemy się do wyższego oprocentowania pojawia się jednak maksymalna kwota 50 000zł, powyżej niej oprocentowanie spada do 3,1%.

To nie pierwsza taka oferta banków wysokiej grupy kapitałowej. Niedawno Idea Bank wystosował bardzo podobną ofertę, która cieszyła się dużym zainteresowaniem. Czas trwania promocji jest stosunkowo krótki, dlatego warto się pospieszyć.

Jeśli chodzi o sposób zakładania lokaty, to tutaj znajdziecie link. Możesz też porównać inne lokaty.

 

Poleć jak inni znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *