Wyjazd do Brazyli za rejestrowanie transakcji kartą VISA i inne nagrody

Poleć jak inni znajomym:

“Bądź całym sercem w Rio” to nowa loteria organizowana przez firmę Visa. Może w niej wziąć udział praktycznie każdy! Do wygrania jest wiele nagród, a główną- wyjazd na Ceremonię Otwarcia Igrzysk Olimpijskich w RIO 2016.

Regulamin zakłada, że osobą biorącą udział w loterii może być każda osoba pełnoletnia lub niepełnoletnia po 16 roku życia (za zgodą rodzica lub opiekuna) korzystająca z karty płatniczej VISA.

Jak to działa promocja VISA?

W okresie od 6. kwietnia do 17. maja 2016r. każda transakcja kartą VISA powyżej 5zł to jeden los na loterii. Żeby jednak nie było zbyt łatwo każda transakcja musi być przez nas zarejestrowana za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej loterii. Wiąże się to z koniecznością podania danych osobowych i szczegółów każdej z transakcji (data, kwota, kod weryfikacyjny). Niezbędne będzie zachowanie oryginału potwierdzenia płatności z banku.

Dziennie można zarejestrować 10 takich transakcji. Każda z nich po takiej operacji staje się losem.

Wycieczka do RIO, ale nie tylko…

Nagrody podzielone są na trzy rodzaje.

  1. Każdego tygodnia do wylosowania będzie wyjazd do RIO (obejmuje: przelot Polska- Brazylia, 4 noclegi, udział w 3 wydarzeniach związanych z Igrzyskami Olimpijskimi w RIO oraz udział w ceremonii otwarcia) + kilka dodatkowych bonusów, np. zwiedzanie RIO lub 100$ na każdy dzień pobytu.
  2. Codziennie do wygrania będzie “zestaw kibica”, czyli: telewizor Panasonic 50’’, gadżety tematyczne (ręcznik, torba) oraz 500zł w postaci karty podarunkowej.
  3. Dodatkowo każdego dnia wylosowanych zostanie 10 osób, które otrzymają karty podarunkowe o kwocie 200zł.

Dokładny harmonogram losować można znaleźć w regulaminie promocji.

Czy opłaca się wziąć udział w promocji?

Jeżeli mamy czas to oczywiście tak, choć szanse na wygraną są dość niskie ze względu na duże zainteresowanie. Powinniśmy uznać tę promocję jako dodatkowy bonus posiadania karty VISA, choć kto wie może któryś z czytelników wygra czego Ci życzę.

Niedawno Citibank wystartował z nową edycją promocji, której warunkiem jest wyrobienie karty kredytowej BP- Payback obsługiwanej właśnie przez VISA. Do zgarnięcia jest wideorejestrator samochodowy Mio MiVue 600! Strona promocji tutaj, a opis samej promocji wkrótce na blogu – wideo rejestrator za kartę kredytową citi czy warto?

Warunki promocji są praktycznie takie same, jak w poprzednich edycjach. Standardowo- wziąć w niej udział mogą osoby, które po 1. stycznia 2015r. nie posiadały żadnej głównej karty w Citibanku; mają stałe dochody w wysokości minimum 1200zł netto (zatrudnienie min. 3 miesiące w obecnej firmie) lub prowadzą działalność gospodarczą minimum 2 lata.

Po pozytywnej weryfikacji i wydaniu karty mamy 30 dni na zalogowanie się (minimum 1 raz) w serwisie bankowości internetowej Citibank Online oraz wykonanie transakcji na kwotę minimum 1000zł. W ciągu miesiąca po miesiącu przeznaczonym na spełnienie warunków bank poinformuje nas o nagrodzie.

Poleć jak inni znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *