400 zł za kartę kredytową citibank

Jak zdobyć sprzęt warty 380 zł + 2×400 zł za kartę kredytową w Citi

Poleć jak inni znajomym:

Jak zarobić 780 zł i dać 400 zł znajomemu? Wystarczy w sprytny sposób wykorzystać promocję banku Citi Handlowy. Oferta z premią 400 zł dla Ciebie i Twojego znajomego (tak razem zyskacie 800 zł) jest skierowana dla nowych i obecnych klientów Citi z kartą kredytową. Aby wziąć udział w tej promocji bankowej musimy posiadać kartę kredytową Citi, którą może otrzymać osoba:

 1. mająca skończone 21 lat,
 2. jest zatrudniona min. przez 3 miesiące obecnym zakładzie pracy,
 3. jej dochód miesięczny wynosi minimum 1200 zł

W przypadku gdy jesteśmy przedsiębiorcą to musimy mieć skończone 25 lat oraz prowadzić swoją firmę minimum 2 lata. W promocji mogą wziąć udział również emeryci i renciści.

Nowi klienci zyskują sprzęt Samsunga lub wideorejestrator + 200 zł za paliwo na BP

Zakładając kartę kredytową Citibanku jako nowy klient mamy do wyboru wcześniej już opisane promocje na blogu:

 1. Telefon Galaxy J1, lub tablet Lenovo Tab 2. Wszystkie o wartości ok. 380 złotych + 240 zł za korzystanie z kartysprawdź analizę promocji tutaj na blogu.
 2. Wideorejestrator MIO Mivue 600 (nagrywanie 1080p Full HD, 30 klatek/sek) wartość ok. 350 zł + Możliwość zwrotu 200 zł za paliwo tankując na stacjach BP + 1500/3000 punktów payback (ok. 30 zł) – sprawdź analizę promocji tutaj na blogu


Nowym klientem Citi, mogącym otrzymać powyższe bonusu zgodnie z regulaminem jest osoba, powyżej 21 roku życia, która od 1.01.2015 roku nie posiadała w banku żadnej karty głównej oraz dodatkowej.

Chcę tablet/telefon za kartę< lub >Chcę kartę z premią paliwową + wideorejestrator <

Jak obecni posiadacze karty kredytowej Citi otrzymują 400 zł dla siebie, dając 400 zł przyjacielowi?

To proste, będąc już klientem Citi wystarczy wypełnić krótki formularz polecający na: online.citibank.pl/MGM/. Konieczne jest powiadomienie polecanej osobie o fakcie polecenia.

Podczas rozmowy nasz znajomy musi powołać się na nas oraz wybrać odpowiednią kartę dla siebie. Polecam kartę Simplicity ze względu na brak opłat stałych.

Osoba polecająca dostaje 400 zł na swoją kartę Citibanku za sam fakt uruchomienia karty przez przyjaciela. a nasz polecony znajomy musi przez 4 miesiące co miesiąc dokonać nią płatności na minimum 100 zł, by comiesięcznie otrzymywać 100 zł na swoje konto. Premia ta jest zwolniona z podatku.

 

Jak uniknąć ukrytych opłat + sprytne triki by jak najlepiej wykorzystać promocję

 • Po aktywowaniu karty wyłącz w panelu internetowym usługę CitiPhone, bo dla wszystkich kart (oprócz Simplicity) kosztuje ona 6zł/mc
 • Podczas rozmowy z konsultantem poproś o nieaktywowanie CitiAlerts, bo pomimo pierwszego darmowego miesiąca usługa kosztuje potem 6 zł/mc w przypadku karty Standard i 10 zł/mc Premium
 • Karta kredytowa kosztuje Citibank BP-Payback Silver||Gold i MasteCard World  8||18zł/mc, ale zysk z bonusów oferowanych przez bank są na tyle atrakcyjne że można powiedzieć że ta opłata jest znikoma.
 • Jaką kartę najbardziej opłaca się polecić znajomemu? Citi Simplicity ze względu na brak opłat, ale trzeba pamiętać by znajomy również wyłączył usługi CitiPhone i CitiAlerts.
 • Promocja trwa do końca 2015 roku, ale żeby jak najwięcej zarobić trzeba się spieszyć bo może zostać odwołana w każdym momencie
 • Ilu osobą można polecić kartę kredytową Citibanku?  Tylko jednej. ale osoba polecona może również polecić dalej kartę o ile zdąży to zrobić, bo promocja może zakończyć się przed czasem. Na przykład mąż poleca swojej żonie kartę, a ona poleca swojej przyjaciółce. Czas do maksymalnie końca roku 2015.

Chcę kartę ze sprzętem Samsunga < lub >Chcę kartę z premią paliwową oraz wideorejestratorem <


Dla tych co lubią czytać samemu dołączam regulaminy:

Regulamin promocji: Poleć znajomemu Kartę Kredytową Citibank i odbierzcie po 400 zł” proste zasady tylko 4 strony 🙂

Tabela opłat i prowizji kart w Citibanku: citibank.pl/Tabela_Oplat_i_Prowizji_od_dnia 1czerwca2015.pdf

Wzór umowy o kartę kredytową Citibanku: citibank.pl/Umowa_o_Karte_Kredytowa_Citibank-wzor.pdf


Chcę kartę ze sprzętem Samsunga < lub >Chcę kartę z premią paliwową oraz wideorejestratorem <

Jak wydasz tak zarobione pieniądze? 400 zł może starczyć np. na jakiś weekendowy wyjazd z Grupona

Napisz w komentarzu i pamiętaj przekazać info znajomym 🙂

Poleć jak inni znajomym: