3 proste kroki do 450 zł w 3 godz. – analiza promocji Konto Jakie Chcę

Poleć jak inni znajomym:

Jak nie stracić łatwej okazji nawet 450 (150 + 300) zł od banku Santander (były BZ WBK) za konto jakie chcę? Wystarczy założyć konto by dostać 50 zł, a 100 zł otrzymamy za banalny warunek płatności kartą/BLIK’iem + 300 zł jak zaczniemy przelewać na konto wynagrodzenie! Do tego 2,7% na koncie oszczędnościowym do 100 000 zł, czyli w miarę atrakcyjne oprocentowanie. Tym samym Santander po raz kolejny rozdaje pieniądze za otwarcie Konta tym razem wraz Agorą S.A.

>> Nie strać szansy na 450 zł za Konto Jakie Chcę<< 

3 kroki do 150 zł + 300 zł w promocji bankowej Konta Godnego Polecenia + terminy

W każdej promocji bankowej trzeba pilnować terminów, dlatego warto byś zanotował sobie najistotniejsze daty w swoim kalendarzu:

 1. Złóż wniosek o konto na stronie promocyjnej i do 23 maja otwórz konto z kartą i zgodami marketingowymi (uwaga limit 3000 kont, warto się spieszyć). Konto otwieramy najlepiej za pomocą darmowego kuriera lub wideo rozmowy, można też założyć konto za pomocą przelewu z innego banku, aczkolwiek przy tej metodzie może coś się nie udać (piszę o tym więcej w haczkach).  W ten sposób zarobiliśmy 50 zł. pozostałe 100 zł:
 2. aby dostać 100 zł należy do 17 czerwca 2018 r. wydać min. 150 zł kartą i/lub BLIK’iem – I to TYLKO TYLE! maksymalnie 3 godziny pracy czyli zarabiamy 50 zł na godzinę.
 3. 150 zł za konto to mało? Kolejne 300 złotych, a dokładniej przez 6 miesięcy 50 zł otrzymasz za przelew wynagrodzenia min. 1500 zł. Również dla obecnych klientów 😉 Dyspozycje przelewu wynagrodzenia musisz złożyć po zalogowaniu się w panelu do 30 września 2018. Co jest rozumiane jako „wynagrodzenie” według regulaminu: „jednorazowy wpływ na konto kwoty min. 1500 zł z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury świadczenia ZUS / KRUS /lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpływy własne w oddziałach lub wpłatomatach banku”

Do 30 czerwca otrzymamy 150 złotych na nasze konto jakie chcę do wydania na cokolwiek w sam raz na wakacje ? Dodatkowo zakładając konto oszczędnościowe online mamy szansę na 2,7% na lokacie do 100 000 zł, tutaj szczegóły.

Jak ominąć 4 „haczyki” promocji bankowej Santander?

W cudzysłowie, bo nie do końca są to typowe haczyki tylko typowe promocyjne pułapki, które występują w niemal każdej promocji bankowej. A dla tych co lubią czytać długie tabele w załączniku tabela opłat i prowizji konta jakie chcę. Poniżej pokazuje jak je ominąć.

 1. Zgodnie z regulaminem dostępnym na stronie promocji, udziału w promocji nie mogą wziąć osoby posiadające konto osobiste w PLN w Santander od roku. Co oznacza, że jeżeli miałeś tylko lokatę, kartę kredytową lub kredyt w Santander Consumer Bank to możesz wziąć udział w tej promocji.
 2. To czy wybierzesz kuriera / wideorozmowę czy przelew weryfikacyjny zależy do ciebie. Jeżeli wybierzemy założenie konta weryfikując go przelewem z innego konta bankowego musimy podać identyczne dane jakie podaliśmy w naszym banku, z którego będziemy wysyłać przelew weryfikacyjny. Dostępne są jedynie wybrane banki – mBank, Alior Bank, Bank Pekao, Eurobank, Raiffeisen Polbank, T-Mobile Usługi Bankowe. Konto którym się weryfikujemy nie mogło być otworzone za pomocą przelewu. Jeżeli wniosek zostanie odrzucony należy złożyć go jeszcze raz rejestrując się przez stronę promocyjną na innego maila zamawiając kuriera, aby nie stracić szansy na premię.
 3. „Karta dopasowana” do konta jest domyślnie płatna 3 zł/mc, ale aby ominąć opłatę za kartę (lub zapłacić 5 zł/mc) możemy wybrać 1 z 2 metod:
  1. wykonanie min. 5 transakcji w miesiącu, niespełnienie warunku oznacza opłatę 5 zł;
  2. wykonanie transakcji w miesiącu za 500 zł, niespełnienie warunku to opłata 5 zł;
 4. Przed otrzymaniem premii nie możemy odwołać zgody na przesyłanie treści marketingowe od Banku Zachodniego WBK, wyrażonej podczas składania wniosku. Ale spokojnie konto miałem to konto ponad pół roku i otrzymałem 1 telefon, który potem zapisałem jako nie odbierać 😉

>> Nie strać szansy na 450 zł za otwarcie konta << 

5 powodów, dlaczego warto skorzystać z promocji Konta Jakie Chcę – jak ominąć opłaty i opinie
Konto Jakie Chcę Santander z premią 150 300 złotych

 1. Konto ma darmowe bankomaty Santander w całej Polsce, 0 zł za przelewy, 0 zł za prowadzenie, a karta może kosztować 0 zł o czym pisałem w 3 haczyku.
 2. Otwarcie Konta Jakie Chcę za pomocą przelewu z innego banku np. mbanku zajmuje mniej niż 10 minuttutaj film jak ja otwierałem konto w poprzedniej edycji. Jeżeli zarabiasz 20 złotych na godzinę w swojej aktualnej pracy to w przypadku tej promocji bankowej zarobisz 7x więcej około 150 zł/godz., bo wszystkie operacje by zdobyć 450 nie powinny zająć więcej niż 3 godzin.
 3. Warunek by otrzymać 150 zł jest banalnie prosty wystarczy wydać tylko 150 zł kartą i/lub BLIK’iem, a do tego bonus 300 zł za przelew wynagrodzenia. Czyli razem 450 zł za mniej niż 4 godziny pracy.
 4. Konto po odebraniu premii można bez konsekwencji zamknąć.
 5. Zakładając konto oszczędnościowe online mamy szansę na dodatkowe 2,7% na lokacie do 100 000 zł, tutaj szczegóły.

>> Nie strać szansy na 150 zł za otwarcie darmowego konta << 

 

 Ja już skorzystałem w poprzedniej edycji z premią tylko 100 zł 🙁 za otwarcie konta w WBK

W mojej opinii o koncie jakie chcę ta promocja jest jeszcze lepsza niż poprzednie,

bo tak jak liczne grono czytelników bloga skorzystałem z tej promocji gdzie warunek był trochę inny. Wystarczyło wydać min. 100 zł kartą, by zarobić 100 zł więc niestety mniej niż w tej promocji :(. Poniżej screen z mojego konta bankowego w banku Santander (były BZ WBK) ze spełnionym warunkiem i wypłaconą prowizją:

100 zl premii za Konto Jakie Chcę Bank Zachodni WBK

Sam proces zakładania konta nagrałem i wrzuciłem na YouTube – zakładanie konta potwierdzając kontem w mbank’u zajęło mniej niż 10 min.

>> Nie strać szansy na nawet 450 zł za Konto Jakie Chcę – załóż dziś!<<

konto jakie chce 450 zl leci z nieba gifDaj szansę znajomemu na ponad 150 zł od Santander za konto jakie chcę
i udostępnij ten wpis w social mediach:

Poleć jak inni znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *