Tanie latanie z kartą WizzAir Discount Club

Poleć jak inni znajomym:

Wyszukując tanich lotów bardzo często trafiamy na stronę WizzAir. Węgierski przewoźnik w wielu przypadkach obok dat i godzin przelotów podaje dwie ceny. Niższa dotyczy członków Wizz Discount Club. To jednak nie jedyna korzyść, jaką proponuje WizzAir Discount Club. Do kogo skierowana jest oferta klubowa i jakie dokładnie przynosi nam korzyści?

Odbierz darmowe 75 zł na rezerwację Apartamentów na całym świecie w Airbnb

Zarób na droższe bilety, korzystając z aktualnych promocji bankowych:

sprawdz-aktualne-promocje-bankowe-blog

Korzyści wypływające z posiadania karty WizzAir Discount Club

WizzAir proponuje nam szereg korzyści wypływających z członkowstwa w WizzAir Discount Club.

 • na bilety powyżej 99zł przysługuje minimalna, gwarantowana zniżka 45zł za każdy.
 • gwarantowana zniżka 23zł na każdą sztukę bagażu podręcznego (dużego) oraz rejestrowanego przy zamówieniu online
 • niezwłocznie po dołączeniu do klubu można korzystać ze zniżek wynikających z członkostwa w WizzAir Discount Club.
 • WizzAir bardzo często obniża ceny lotów. Dla posiadaczy karty WizzAir Discount Club oznacza to zwykle tańszy o ok. 20% bilet.
 • Przewoźnik zastrzegł w regulaminie, iż promocje są ruchome. O ofertach specjalnych członkowie są na bieżąco informowani.
 • Członkowstwo w WizzAir Discount Club uprawnia do korzystania z promocji przeznaczonych docelowo dla wszystkich klientów jeszcze przed ich całkowitym upublicznieniem.
 • Będąc w posiadaniu WizzAir Discount Club Standard możesz w każdej chwili przejść na ofertę WizzAir Discount Club Grupa dopłacając różnicę w cenie (UWAGA! Nie zmienia to jednak ważności karty, rok liczony jest w tym przypadku od założenia WizzAir Discount Club Standard).

>> Złóż wniosek o kartę Polbank WizzAir MasterCard z opcją Discount Club <<

Jak dołączyć do WizzAir Discount Club?

WizzAir proponuje dwie drogi przystąpienia do klubu.

 1. wypełnienie wniosku online w internetowym systemie rezerwacji,
 2. poprzez kontakt z Telecentrum.

Dalsza droga jest zbieżna. Przy składaniu podania WizzAir podaje cenę wybranej opcji rocznego członkostwa WizzAir Discount Club, którą należy uiścić. (UWAGA! Nie można uiścić opłaty członkowskiej za pomocą przelewu bankowego* – opłata roczna dodana będzie do ceny pierwszego lotu).

Ceny i rodzaje kart klubowych Wizz Discount Club

WizzAir oferuje dwa rodzaje kart członkowskich. Uprawnia ona do tych samych zniżek, jednak różni się ilością osób, których może objąć dana promocja za ośrednictwem jednej karty.

 • Standard – oferta skierowana do osób, które podróżują samotnie lub z jedną osobą towarzyszącą. Roczna opłata członkowska to 139zł.
 • Grupa – oferta przeznaczona dla osób, które podróżują grupowo. Jedna tego rodzaju karta WizzAir Discount Club może objąć łącznie 6 osób. Roczna opłata wynosi w tym przypadku 229zł.

Zalety i mankamenty Wizz Discount Club w wersji standard

WizzAir Discount Club to oferta skierowana do osób, które często korzystają z transportu lotniczego. Opłata roczna w wysokości 139zł rocznie wydaje się korzystna już przy 2-4 lotach. Dodatkowym walorem jest to, że już przy tańszej wersji – Standard promocję możemy rozszerzyć na osobę towarzyszącą. Z karty WizzAir Discount Club nie może korzystać osoba  (lub dwie inne osoby), która nie jest posiadaczem karty. Aby uzyskać zniżki dzięki WizzAir Discount Club zarejestrowanej na Twoje nazwisko- Ty również musisz uczestniczyć w podróży i tylko w wersji grupa możesz zabrać 5 innych osób + siebie. Tylko opłata za taką kartę to już 229zł, co można łatwo rozłożyć na znajomych.

Członkowstwo w Wizz Discount Club za darmo?

Raiffeisen Polbank ma w swojej ofercie kartę kredytową “WizzAir Raiffeisen Polbank”, która uprawnia do korzystania z promocji WizzAir Discount Club na poziomie Standard. Dodatkowo za dokonanie zakupów kartą kredytową w ciągu 6 pierwszych miesięcy dostajemy 500 punktów wymiennych na 50zł do wykorzystania na bilety lotnicze WizzAir. Dodatkowo – za każde wydane dzięki karcie kredytowej 5zł otrzymasz 1 punkt o równowartości 0,5zł, 2 punkt a za każde wydane kartą MasterCard WizzAir 2zł na stronie przewoźnika. Za uzbierane punkty możesz m.in. wykupić taniej bilety, zapłacić za bagaż oraz wykupić dodatkowe usługi Wizz Air (np. hotele, wyłączając jednak wypożyczenie samochodu).

>> Promocja zakończona sprawdź ofertę CITI <<

sprawdz-aktualne-promocje-bankowe-blog

Poleć jak inni znajomym: