lokaty oprocentowanie promocje lokat

Lokata Wiosenna 4,5% bez konta, ale z wizytą w Expanderze

Poleć jak inni znajomym:

Nowa promocja Expandera w Meritum Banku skierowana jest do osób szukających lokat na duże kwoty. Niezwykle kusząca oferta lokaty 4,5% jest na okres jednego miesiąca i można na niej odłożyć 30.000 do 60.000zł. Promocja trwa tylko do 15. maja 2015r! – Zobacz inne promocyjne lokaty

Haczyki, warunki, korzyści…

  • Oferta skierowana jest do nowych klientów, czyli takich, którzy nie korzystali wczesniej z promocji Exandera,
  • DO 15 MAJA wypełnij formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej Expandera.
  • Umów się na spotkanie z dostadcą Expandera (konsultant skontaktuje się z Tobą za pośrednictwem numeru telefonu podanego przez Ciebie w formularzu).
  • Złóż wniosek o Lokatę Wiosenną w placówce Expandera przy pomocy doradcy.
  • Pamiętaj, że lokata jest 1 miesięczna, oprocentowana na 4,5%.
  • Środki ulokowane na tej lokacie są objęte gwarancją BFG (Bankowy Fundusz Gwarancyjny).
  • 1 osoba może otworzyć jedną promocyjną lokatę.

Nie musisz zakładać konta, aby skorzystać z promocji. Pamiętaj jednak, że na wizytę w oddziale należy wziać ze sobą numer konta bankowego, z którego opłacana będzie lokata. Na nią też po zakończeniu okresu jej trwania przelane zostaną środki. Bardzo istotne jest, aby dane, które podasz na wniosku o otwarcie lokaty były zbieżne z danymi konta. Promocję Expandera obsługuje Meritum Bank, dlatego na rachunek lokaty tego banku przelejesz kwotę 30.000 do 60.000zł.
Oferta skierowana jest dla osób z wiekśzym kapitałem, a 4,5% wydaje się być niezwykle atrakcyjne. Świadczy o tym również stosunkowo krótki okres obowiązywania oferty (15.04.2015r do 15.05.2015r.). Jedynym mankamentem jest konieczność umówienia się na wizytę z doradcą w placówce Expandera w celu złożenia wniosku.

Poleć jak inni znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *