Konto Godne polecenia w promocji bankowej BZ WBK

120 zł za Konto Godne Polecenia +4% i nagrody czy warto? Gdzie są ukryte haczyki?

Poleć jak inni znajomym:

Jak nie stracić łatwej okazji na 120 złotych oraz szansy na nagrodę? Wystarczy spełnić 1 banalny warunek w promocji bankowej Santander (byłe BZ WBK) organizowanej wraz z Agorą S.A. Do tego 4% na koncie, czyli bezkonkurencyjne oprocentowanie z gwarancją jego utrzymania do końca 2017 roku. Tym samym Santander (BZ WBK) po raz kolejny rodzaje pieniądze za otwarcie Konta Godnego Polecenia, tym razem wraz Agorą S.A. Z poprzednich edycji promocji darmowego Konta Godnego Polecenia w Santander (BZWBK) skorzystało tysiące osób. Głównie ze względu na proste warunki, by zarobić 100 złotych premii. Teraz jest to aż 120 złotych + nagrody!

>> Nie strać szansy na 120 zł za Konto Godne Polecenia << 

Terminy w promocji bankowej Konta Godnego Polecenia

W każdej promocji bankowej trzeba pilnować terminów, dlatego warto byś zanotował sobie najistotniejsze daty:

konto godne polecenia 120 zl premi gdzie haczyk

 1. Do 15 grudnia 2016 roku złóż wniosek na stronie promocjiby dostać specjalny link do otwarcia konta.
 2. Konto otwieramy za pomocą przelewu z innego banku (najszybsza metoda) lub kuriera, a następnie
 3. w styczniu, lutym i marcu 2017 odnotować w każdym miesiącu 1000 zł wpływu na założonym koncie w tej promocji bankowej – TYLKO TYLE!
 4. O przyznaniu premii organizator powiadomi mailowo do 17 kwietnia 2016 r., warto zapisać te datę w kalendarzu i sprawdzić folder spam, by do 24 kwietnia uzupełnić dane i do 30 czerwca otrzymać 120 złotych ekstra w sam raz na wakacje.

Jak ominąć 6 „haczyków” promocji bankowej Santander (BZ WBK)?

W cudzysłowie, bo nie do końca są to typowe haczyki tylko typowe promocyjne pułapki, które pokazuje jak ominąć.

 1. Promocja jest zabezpieczona, by wysłać tylko 1 wniosek z 1 komputera, ale jeżeli chcemy założyć więcej niż 1 konto w promocji z premią 120 zł. Na przykład by nasz/a współmałżonek/ka założył/a konto wystarczy, za drugim razem przejść na stronę w trybie incognito. Klikamy prawym klawiszem myszy i wybieramy opcję przejdź na stronę w trybie incognito/trybie prywatnym.kolejne konta
 2. Zgodnie z regulaminem dostępnym na stronie promocji, udziału w promocji nie mogą wziąć osoby posiadające konto osobiste w PLN w Santander (BZ WBK) od 15 sierpnia 2015. Co oznacza, że jeżeli miałeś tylko lokatę, kartę kredytową lub kredyt w Santander (BZ WBK) to możesz wziąć udział w tej promocji.
 3. To czy wybierzesz kuriera czy przelew weryfikacyjny zależy do ciebie. Jeżeli wybierzemy założenie konta weryfikując go przelewem z innego konta bankowego musimy podać identyczne dane jakie podaliśmy w naszym banku, z którego będziemy wysyłać przelew weryfikacyjny. Jeżeli wniosek zostanie odrzucony należy złożyć go jeszcze raz rejestrując się przez stronę promocyjną (patrz pkt 2) na innego maila zamawiając kuriera, aby nie stracić szansy na premię.
 4. Przed otrzymaniem premii nie możemy odwołać zgody na przesyłanie treści marketingowe od Santander (BZ WBK), wyrażonej podczas składania wniosku. Ale spokojnie konto mam juz ponad pol roku i nie otrzymałem żadnego telefonu ani maila od banku.
 5. Aby mieć 4% na koncie musimy zapłacić 5x kartą na dowolną kwotę, ale dzięki temu również unikamy opłaty za kartę 4 zł/mc
 6. Do końca kwietnia 2017 bank nie pobiera opłaty za SMS kody, od maja 2017 od 6 sms’a od banku (który dostajemy np. do potwierdzenia wykonania przelewu internetowego) zapłacimy 20 groszy.

> Nie strać szansy na 120 zł za otwarcie konta << 


4 powody, dlaczego warto skorzystać z tej promocji:

 1. Jego otwarcie zajmuje mniej niż 20 minuttutaj film jak ja otwierałem konto w poprzedniej edycji. Jeżeli zarabiasz 20 złotych na godzinę w swojej aktualnej pracy to w przypadku tej promocji bankowej zarobisz około 40 zł bo wszystkie operacje nie powinny zająć więcej niż 4 godzin.
 2. Warunek by otrzymać 120 zł jest banalnie prosty wystarczy zapewnić 3 miesiące z rzędu 1000 zł wpływu na konto np. przelewając 2×500 zł z innego rachunku bankowego.
 3. Dostajemy konto oprocentowane na 4% co jest najlepszym tego typu depozytem pieniędzy aktualnie na rynku i to do końca roku daje to nam z od stycznia do lipca, bo wtedy już dostaniemy premię i możemy be z konsekwencji zamknąć konto extra 7×10 zł z odsetek przy włożonych 10 000 złotych.
 4. Dodatkowo dla kreatywnych, którzy wymyślą hasło i wezmą udział w konkursie można wygrać nagrody Telewizor, zegarki i ekspresy do kawy:

3 nagrody za konto godne polecenia WBK

Jak widać potencjalne opłaty za konto dotkną nas jedynie gdy zapomnimy 5x zapłacić kartą, co nie powinno być trudne gdy zapiszemy wszystko sobie w swoim kalendarzu.

>> Nie strać szansy na 120 zł za otwarcie darmowego konta << 

Dlaczego bank rozdaje od tak ponad 100 złotych za konto?

Poniżej wideo z poprzedniej edycji, gdzie do zdobycia było 100 zł. Tłumacze tam dlaczego bank daje tyle pieniędzy nowym klientom:

>> Nie strać szansy na 120 zł za otwarcie darmowego konta << 

 Ja już skorzystałem z poprzedniej edycji z premią 100 zł za otwarcie konta Godnego Polecenia

Tak jak liczne grono czytelników bloga skorzystałem z tej promocji w poprzedniej edycji gdzie warunek był trochę inny. Wystarczyło wydać 100 zł kartą.

100 zl premii za konto godne polecenia Bank Zachodni WBK

Sam proces zakładania konta nagrałem i wrzuciłem na YouTube – zakładanie konta zajęło około 10 min. Jest to testowy materiał, napiszcie jak Wam się podoba tego typu forma prezentacji.

>> Nie strać szansy na 120 zł za Konto Godne Polecenia – załóż dziś!<<

Daj szansę na 120 zł znajomemu:

Poleć jak inni znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *