Poprzednia edycja promocji konta ING Direct z 100 zł premii

Poleć jak inni znajomym:

Poniżej znajduje się opis poprzedniej edycji promocji Banku ING –
aktualna analiza promocja konta ING Direct dostępna tutaj

Promocja ING Bank Śląski, który pragnie przyciągnąć klientów i proponuje 100zł za otwarcie przez Internet Konta Direct lub Konta z Lwem Komfort. Co musimy zrobić, żeby otrzymać nagrodę? Szczegóły i krótka analiza poniżej.

>> Chce dostać 100 PLN od ING za konto <<

Warunki promocji ING Banku Śląskiego „100 zł za konto”.

Tylko dla nowych klientów czyli takich osób, które od 1 kwietnia 2014r. nie posiadały własnego lub byli współposiadaczami Konta z Lwem (Direct, Klasyczne, Student, Komfort albo VIP). Poniżej opisujemy proces co trzeba zrobić by dostać szansę na bonusowe 100zł w ramach promocji.

 1. Do 30. listopada 2016 r. trzeba złożyć wniosek o otwarcie konta w ING Banku Śląskim, jeżeli mamy np. już kartę kredytową bez konta w ING to tutaj składamy wniosek.
 2. Podpisać umowę za pośrednictwem kuriera lub po przez przelew z innego konta internetowego*.
  UWAGA! Wypełniając formularz musisz zgodzić się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez ING Bank Śląski, w celach marketingowych by otrzymać 100 zł.
 3. Do 31. marca 2017r. na nowo otwartym rachunku muszą być zaksięgowane transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 1000zł (wyłączając wypłaty z bankomatów, tylko transakcje w sklepach za np. zakupy w Biedronce/Lidl itp co nie powinno być trudne w okresie świąt Bożego Narodzenia)
 4. Konto oraz karta muszą być aktywne do dnia 31. kwietnia 2017r. do tego czasu dostaniemy premię na swoje konto internetowe w ING

*w związku ze zmieniającym się prawem w Polsce opcja weryfikacji przez przelew internetowy może być nie możliwa.

Ukryte haczyki w promocji ING 100zł za konto z lwem?

 • Wyrobienie karty w ING Banku Śląskim jest darmowe, jednak za jej utrzymanie bank pobiera miesięcznie 7 zł. Możemy uniknąć tej opłaty, jeśli wykonamy nią transakcje na łączną kwotę 300 zł miesięcznie, (dla osób, które nie ukończyły 26 roku życia obowiązuje kwota 200zł). Oznacza to że do stycznia 2017 zakładając konto ING w sierpniu nie spełniając warunków możemy zapłacimy 6mc*7zł czyli 42  zł. za kartę gdy zapomnimy miesiąc w miesiąc o płatności.
  • WSKAZÓWKA: Zamiast raz wydać 1000 zł i otrzymać premię wydawaj równo 3 x 300 zł miesięcznie + raz 100 zł, aby uniknąć opłaty i otrzymać premię.
 • Pierwsza wypłata ze wszystkich bankomatów jest darmowa, darmowe bankomaty sieci ING oraz Planet Cash – tutaj spis. W innych zapłacimy 2,5 zł za każdą wypłatę.
 • Okres rozliczeniowy w ING Banku Śląskim trwa od 29. dnia poprzedniego miesiąca do 28. dnia miesiąca obecnego. Trzeba pamiętać że nie są to miesiące kalendarzowe!
  • WSKAZÓWKA: Zapisz te daty w kalendarzu np. Google i ustaw przypomnienia, by pamiętać o terminach.
 • Transakcje wyłączone z promocji to płatności anulowane. Warunki te są charakterystyczne dla takich akcji, ponieważ banki chronią się przed nadużyciami.
 • Musimy wyrazić zgodę na otrzymywanie treści marketingowych podczas składania wniosku inaczej nie otrzymamy 100 zł.
 • Pełen regulamin dostępny jest na stronie banku – tutaj.

>> NIE chce stracić szansy na 100 PLN za konto od ING <<

Jakie pozostały cechy ma Konto Direct w ING?

ING Bank Śląski oferuje konto, którego prowadzenie jest całkowicie darmowe gdy płacimy kartą 300 (studenci 200) PLN miesięcznie za zakupy. Zupełnie bez opłat możemy również korzystać ze wszystkich bankomatów w Polsce przy 1 wypłacie oraz wykonywać przelewy krajowe w PLN. Wybierając Konto z Lwem nie zapłacimy również za korzystanie z wpłatomatów ING Banku Śląskiego oraz korzystanie z aplikacji mobilnej. 0zł za zlecenia stałe oraz polecenia zapłaty. Ubezpieczenie karty debetowej (jest ono dobrowolne) to jedyne 2zł miesięcznie. ING Bank Śląski ma w ofercie możliwość zamówienia karty z własnym zdjęciem. Jej wyrobienie to koszt 15zł, ale dla studentów jest całkowicie darmowe. Zamówienie pierwszej naklejki zbliżeniowej MasterCard lub Visa to 30zł/ na rok, a każdej kolejnej 15zł/ rok.

>> Chce 100 złotych od ING <<

Konto oszczędnościowe na 2% do 100 000 zł jako bonus dla starych i nowych klientów

Dodatkowo w ING obecni i nowi klienci mają do dyspozycji konto oszczędnościowe na 2% od złotówki do 100 000 zł na 4 miesiące. Dodając premię 100 zł do konta oszczędnościowego mamy odpowiednik efektywnego oprocentowania na poziomie ok. 30,03% przy 1000 zł.

Czy warto skorzystać z tej promocji bankowej dla premii 100 zł?

Konto z Lwem w ING Banku Śląskim dające 100 PLN to ciekawa oferta, o ile będziemy pamiętać by płacić za zakupy w sklepach miesięcznie 300 (studenci 200) złotych miesięcznie to w kwietniu 2017 r. na nasze konto wpłynie 100 złotych na dowolne wydatki.

>> Chce 100 złotych od ING <<

Poleć jak inni znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *