Ranking najlepszych lokat w listopadzie, dzięki premiom nawet 62% na 3 miesiące

Poleć jak inni znajomym:

Nietypowy ranking lokat w listopadzie. Trzy Cztery banki premiują nowych klientów od 50 do 150 zł! Dzięki temu depozyt bankowy może osiągnąć po 3 miesiącach stopę zwrotu odpowiadający 62,63% lokacie przy zainwestowanym 1000 zł to aż 156,58 zł i 8,83% przy inwestycji 10 000 zł – 215,81 zł. Standardowa lokata na 4% (np. w Idea Banku) w tym samym czasie zarobi tylko odpowiednio 8,10 zł i 81 zł.

Które banki oferują najlepsze lokaty 5,44% – 62,63%, dzięki premii?

Oferty dostępne tylko w listopadzie – poniżej opis 4 promocji bankowych w skrócie wraz z linkiem do pełnej analizy. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie, bo dodatkowe pieniądze zawsze się przydają. Kolejność według najwyższej premii.

W Millennium Banku lokaty od 8,63% do 62,63%, dzięki premii 150 zł

Najbardziej zyskowna lokata bankowa dotyczy konta 360 stopni (student) w banku Millennium. Lokatę na 3,25% znajdziemy jedynie w aplikacji mobilnej banku. W tej promocji założenie lokaty nie jest konieczne, aby otrzymać premię 150 zł. Nieopodatkowane 150 zł premii otrzymujemy za spełnienie warunków opisanych poniżej w tabeli oraz w osobnym artykule (tutaj) na blogu.

Analiza promocji logo bank millennium konto 360  z premią 150 zł konta 360 stopni (student)
> Tutaj na blogu < | a tutaj strona promocji – organizator Money Mania

W banku BZ WBK lokaty od 7,24% do 43,24%, dzięki premii 100 zł  – zakończona w piątek 27.11

Najprostsze warunki, by zyskać 100 zł premii w stosunku do zysku są w BZ WBK wystarczy wydać 100 zł darmową kartą dołączoną do konta do końca 2015 roku. Do tego mamy konto oprocentowane na 4% co daje razem 43,24%, a konto ma gwarancje darmowości do 1 czerwca 2017 r. Czas na zapisy do dziś (piątek 27.11) 23:59

Analiza promocji bz wbk godne polecenia konto z premią 100 zł i darmowym kontem 4%
> Tutaj na blogu <
 |
a tutaj strona promocji – organizator Agora S.A.

W Alior Banku lokaty od 5,44% do 25,24%, dzięki premii 55 zł

Alior Bank kusi premią 55 zł 4% na lokacie trwającej 2 miesiące i największą ilością nagród dodatkowych.

Analiza promocji alior bank logo z premią 55 zł i lokatą 4%
> Tutaj na blogu < | a tutaj strona promocji – organizator Comperia Bonus

W BGŻOptima lokata do 100 000 zł z premią 50 zł  – zakończona 2.12.2014

BGŻOptima dołączył do 3 banków dając 50 zł do lokaty 3,2% na 3 miesiące, tylko dla pierwszych 1000 osób maksymalnie do 17.12.2015r. Na założenie lokaty mamy czas do 18 grudnia. Wraz z Lokatą Bezkarną otwierane jest bezwarunkowo darmowe konto oszczędnościowe na 2,8% (bez karty, bo to konto oszczędnościowe, nie ROR), gdzie trafią pieniądze po zakończeniu promocyjnej lokaty wraz z premią 50 zł.

Analiza bgzoptoma lokata logo z premią 50 zł i lokatą 3,2% – tutaj na blogu
> Zapisy do promocji BGŻOptima tutaj – organiztor Grupa Allegro <


Poniżej tabela, która porównuje wszystkie 3 promocje bankowe wraz z warunkami jakie trzeba spełnić, by otrzymać premię. Po powiększeniu [kliknij] porównanie ze standardowymi lokatami.

tabela z rankingiem lokat

Skąd bierze się taki wysokie oprocentowanie?

Policzmy dla przykładu zainwestowania 1000 zł w promocji Millennium Banku – Money Mania: Lokata 3,25% na 3 miesiące + premia 150 zł.

Część odsetkowa lokaty:
[1000 zł * 3,25%]/[12 mc * 3 miesiące lokaty] = 8,13 zł – podatek 19% =  6,58 zł
Dzięki nieopodatkowanej premii nasz całościowy zysk to 156,58 zł co daje: 156,58 /1000 zł * 12/3mc = 62,63% jest to efektywne oprocentowanie dzięki premii w dodatku pod nadzorem KNF i z Gwarancją Bankowego Funduszu, więc można jedynie zyskać.


Kolejność promocji od najłatwiejszych do najtrudniejszych warunków:

Po kliknięciu na logo banku przejdziesz do analizy promocji na blogu.

1. bgzoptoma lokata logo
 Wystarczy założyć lokatę na stronie promocji, by dostać 50 zł, tylko dla pierwszych 1000 osób, potem rejestracja zamknięta.
> zakończona <


2. bz wbk godne polecenia konto

Najprostsze warunki w stosunku do zysku, wystarczy wydać 100 zł do końca 2015 roku,
konto zakładane w tej promocji ma gwarancje darmowości do czerwca 2015
zakończona


3.alior bank logo
Atrakcyjne nagrody, premia 55 zł do lokaty na 4%/2 miesiące
> WEŹ UDZIAŁ <


4. logo bank millennium konto 360

Najwyższa premia, ograniczone do 3000 os, warto przeczytać warunki w analizie na blogu ze względu na kilka prostych czynności do wykonania by dostać 150 zł
> WEŹ UDZIAŁ <

Jak najlepiej wykorzystać te promocje? 3 kroki, by nie tracić na niskooprocentowanych lokatach

 1. Wystarczy przeczytać artykuł o promocji, która Cię interesuje, żeby poznać zasady: WBK / Alior / Millennium / BGŹOptima
 2. Weź kalendarz i zanotuj tam ważne daty, a na pewno otrzymasz należną premię.
 3. To wszystko! Nikt nikomu nie broni by zgarnąć wszystkie 4 premie czyli 355 zł + odsetki z depozytów bankowych, wystarczy dobrze używać kalendarza (ja używam Google calendar), by spełnić warunki we wszystkich 4 bankach i cieszyć się łatwą kasą.

 

Pytania z komentarzy:

Czy mogę zamknąć konto po wypłaceniu kasy z promocji, a premię zachowam?
Tak, wystarczy wybrać się do oddziału banku.

Dlaczego bank jest w stanie dać 150 zł nowemu klientowi?
A dlaczego bank jest w stanie dać milion złotych aktorowi za serie reklam? O kim mowa? O ING i reklamie z Markiem Konradem, o PKO z Szymonem Majewskim i wielu innych kampaniach z celebrytami. BZ WBK również prowadzi kampanie z aktorami, ale tą promocją chce przetestować czy lepiej jest dać pieniądze aktorowi czy swoim klientom. Chyba więcej nie trzeba tłumaczyć 🙂

Dlaczego wymienionych promocji nie widzę na oficjalnej stronie internetowej banku?
Nie zawsze bank jest organizatorem promocji. Banki pozyskują klientów różnymi kanałami TV, radio, prasa (tam zarabiają zazwyczaj aktorzy :P), a w Internecie wynajmują sieci afiliacyjne, które przyprowadzą dla nich kampanie we współpracy z blogerami. Na stronie o blogu 50zlZaKonto.pl znajdziesz sieci, które organizują tego typu promocje.


Jeżeli nie chcesz premii i konta, a do zainwestowania masz mniej niż 10 000 zł możesz otworzyć promocyjną lokatę 4% Happy w Idea Banku dla nowych klientów. A gdy masz ponad 10 000 zł to tutaj znajdziesz lokatę Happy Plus  na 3,25%/3mc. Pytania? Czekam na komentarze 🙂


Co wybierają czytelnicy bloga 50zlZaKonto.pl?

Na podstawie kliknięć w oferty przez czytelników bloga:
RANKIONG-LOKAT-PODIUM

∇ Zarezerwuj miejsce w promocji tak jak ponad 110 czytelników tego artykułu ∇

|1| BZ WBK 100 zł – Konto Godne Polecenia [zakończona]
|
2 Millennium Bank 150 zł – Konto 360
|
3Alior Bank 55 zł – konto internetowe
|
4BGŻ Optima 50 zł – lokata bezkarna 

Poleć jak inni znajomym:

20 myśli na temat “Ranking najlepszych lokat w listopadzie, dzięki premiom nawet 62% na 3 miesiące

 1. Dwa pytania i zakładam aliora i wbk bo millennium juz mam z zona :/
  1. Mogę osobno ja i zona zalozyc konta? nie mamy intercyzy

  2. jak zamyka się konto trzeba zwrocic premie?

   1. Trochę się spóźniłem, ale i tak odpowiem:

    1. Tak, tylko najlepiej z dwóch różnych IP wchodząc oczywiście przez ten blog 🙂
    2. Konto najłatwiej zamknąć wybierając się do banku ja zawsze tak robię trwa to z 15 min, nie trzeba zawracać premii 🙂

 2. Interesuje mnie konto 360 w Milenium, ale nie wiem, czy jako posiadaczka rachunku w PKO mogę założyć sobie jeszcze jedno konto, prosze o odpowiedz:)

 3. również chciałem spytać czy premię trzeba zwrócić w przypadku zamknięcia, ale widzę, że kolega niżej mnie ubiegł 🙂 fajna sprawa, będę musiał się poważnie nad tym zastanowić i pogadać z narzeczoną

 4. Też się kiedyś zastanawiałam jak to jest możliwe, ale dużo ludzi wyszukuje takie promocje i korzysta 🙂 Dzięki Waszemu blogowi mogę być na bieżąco ze wszystkimi promocjami – dzięki!

 5. Ja polecam gorąco konto w Milenium w banku, nie dość, ze za polecanie można zarobić, to takiej obsługi jak w ich banku nie ma nigdzie indziej.

 6. Korzystam z lokaty w Millenium, założyłam ją tylko ze względu na to, że mam tam konto, nie miałam za dużego porównania co do lokat w innych bankach, czytając ten artykuł dowiedziałam się, że wybrałam najlepiej jak tylko mogłam, więc cieszę się podwójnie 🙂

  1. Dają i to od dawna, blog prowadzony jest około 2 lat przez ten czas na różnych promocjach bankowych udało mi się zarobić ponad 1000 zł, aktualnie korzystam z promocji WBK, bo ma mega proste warunki. W Aliorze niestety nie mogę brać udziału bo mam konto w TMUB :/ Wystarczy przeczytać wpis na blogu lub regulamin postępować według opisanych tam zasad a łatwe pieniądze wpadną na konto. Chciało by sie napisać kto nie ryzykuje ten nie wygrywa, ale tutaj niczym się nie ryzykuje bo z konta zawsze można bez konsekwencji zrezygnować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *