comperia bonus 3 reiffeisen polbank konto i lokata2

Warto? Comperia Bonus – Wymarzone konto + 55 zł + 4% lokata w Raiffeisen Polbank

Poleć jak inni znajomym:

Comperia Bonus po raz kolejny daje szanse na zarobienie, tym razem za założenie oprocentowanego konta do 2% – dostajemy 55 zł a za otwarcie 4% lokaty mobilnej na 3 miesiące możemy otrzymać dodatkowe 10 złotych. W przypadku inwestycji 1000 złotych nasza inwestycja da nam zarobić jak odpowiednik lokaty oprocentowanej na 29%, poszczególne kwoty poniżej w tabelce. To wszystko dzięki 65 złotowej premii. Dodatkowo za wymyślenie hasła reklamowego można wygrać jeden z 5 iPad’ów mini lub smartwatch LG. Gdzie znajdują się haczyki? Czas prześwietlić te ofertę.

Promocja zakończona analiza nowej edycji > tutaj <

aktualne promocje bankowe banerek

Ile można zarobić na wymarzonym koncie z lokatą w promocji Comperia Bonus?

W ciągu 3 miesięcy możemy zarobić nawet 210,8 złotych tylko przy założeniu że posiadamy 30 tys. złotych z czego 10k umieścimy na lokacie na 4% a reszta 20k będzie umieszczone na RORze oprocentowanym na 2%. Gdy na naszym koncie zawita jedynie 1000 złotych po 3 miesiącach wzbogacimy się o 73,2 zł co odpowiada lokacie oprocentownej na ponad 29% w skali roku. Warto skorzystać z kalkulatora dostępnego na stronie promocji by samemu policzyć swój profit: 50zlzakonto.pl/kalkulator-comperia-bonus/

tabela porownuje lokate 4% z comperia bonus
Zarobki z samej lokaty 4% Comperia Bonus kontra zwykła lokata na 4%

O ile premię 55 złotych mamy gwarantowaną już za samo założenie konta, to aby mieć lokatę 4% i otrzymać dodatkowe 10 złotych musimy ją założyć przez aplikację Raiffeisen Polbank – Mobilny Bank. Dodatkow możemy wgrać smart zegarki i ipada.

aktualne promocje bankowe banerek

Opinia o wymarzonym koncie w promocji Comperia Bonus

Umieszczenie 10 tysięcy na lokacie Raiffeisen Polbank ma sens, bo to i tak najwyżej oprocentowana lokata przy obecnych stopach procentowych, z dodatkowym bonusem 65 złotych za otwarcie konta i lokaty nie ma konkurencji. Za to umieszczanie pozostałych 20 tysięcy złotych wiedząc że ich nie będziemy potrzebować przez najbliższe 3 miesiące bardziej opłaca się ulokować na innych lokatach oprocentowanych też na 4% taki jak BGŻ Optima max 20 000 PLN wraz z kontem w banku BGŹ lub Idea Bank max 10 000 PLN bez zakładania konta.

Robiąc taki manewr zarobimy 162 zł z 20.000 lokaty na 4 % na 3 miesiące (np. BGŻ) + 146 zł z promocji Comperia Bonus = 308 złotych. Czyli o ponad 90 złotych więcej niż z samej promocji Comperia Bonus. Warto dodać że w przypadku otwierania lokaty w BGŻ otwieramy również darmowe konto oszczędnościowe oprocentowane na 3% do 100.000 zł przy lokacie Idea Bank nie otwiera się żadnych dodatkowych produktów tylko samą lokatę, ale też nie ma się szans na dodatkowe nagrody.

ile zarobimy comperia bonus 3

 Gdzie są ukryte haczyki promocji Comperia Bonus?

 1. Konto będzie darmowe gdy podczas składania wniosku nie zamówimy karty debetowej MasterCard Debit, ponieważ jest ona płatna 3 złote za miesiąc. Płacąc 3 zł. możemy wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów za darmo. Dodatkowo dostajemy w tej opłacie pakiet darmowych funkcjonalnych ubezpieczeń: ”Podróż bez zmartwień” oraz „Pomoc medyczna, Pomoc domowa, Pomoc drogowa”.
 2. Mamy do wyboru również kartę Mastercard Debit Wizz Air jest ona darmowa jeżeli wydamy nią 450 zł. miesięcznie Wizzair discount club przykładowy lot wwa milanw przeciwnym razie płacimy 8 zł./mc dzięki niej możemy kupować bilety Wizz Air taniej, a członkostwo w klubie jest bezpłatne przez 12 pierwszych miesięcy, Dobre rozwiązanie dla fanów tanich lotów, bo na jednym bilecie na pewno zaoszczędzi się więcej niż 8 złotych, nie wspominając już o tym ile można zaoszczędzić przy zakupie grupowym.
 3. Podczas składania wniosku trzeba też odznaczyć zamawianie naklejki PayPass ponieważ jej wydanie kosztuje 15 złotych.
 4. By otrzymać 10 złotych za lokatę trzeba pamiętać by założyć ją przez aplikacje mobilną
 5. 12 maja otrzymamy informacje SMS i @ od Comperii by wrócić na stronę comperiabonus.pl podać swojego maila jeszcze raz aby otrzymać nasza premię do 29 maja 2015 na nasze konto. Warto zapisać sobie w kalendarzu żeby tego dnia zajrzeć do folderu spam.

Trzy pierwsze zabiegi (odznaczanie domyślnie zaznaczonych kart i naklejki) uchronią nas przed opłatami, ale należy pamiętać że konto bez karty nie jest zbytnio funkcjonalne, a w tym przypadku daje ona nam dodatkowo korzyści za 3 zł. miesięcznie. Przykładowe korzyści widać poniżej na zdjęciu, a szczegóły można zobaczyć poniżej oraz na stronie 5 karty ogólnych warunków ubezpieczenia.

raiffeisenpolbank.com_documents_30393755_36474875_OWU+Pomoc+medyczna, Pomoc+domo_2015-03-17_00-15-03
Szczegóły na stronie 5 regulaminu karty do pobrania tutaj.

Można powiedzieć że ta opłata 3 zł/mc nie jest aż taka zła. Dodatkowo można samemu zobaczyć pełną tabelę prowizji i opłat.

Z oferty Comperia Bonus mogą skorzystać jedynie nowi klienci Raiffeisen Polbank, ale obecni klienci banku mogą również skorzystać z „wymarzonego konta”, ale już bez bonusu 65 złotych. Bank chce za pomocą tej promocji bankowej i na inne sposoby pozyskać 100 000 nowych klientów, cel ambitny ale z takimi warunkami jak najbardziej do zrealizowania.

>> SKORZYSTAJ Z PROMOCJI COMPERIA BONUS I ZGARNIJ 55 ZŁ <<

Uprzedzając pytania w komentarzach o zamknięcie konta Raiffeisen Polbank

Jeżeli będziemy chcieli możemy je zamknąć po otrzymaniu premii tj. po 29 maja bez żadnych konsekwencji na dwa sposoby

 • Poprzez infolinię banku – dzwoniąc trzeba pamiętać dane z dowodu takie jak: PESEL, nr dowodu, itp.
 • Osobiście w oddziale banku – należy napisać swoje pismo albo poprosić o wydrukowany wzór rozwiązania umowy.

W obu przypadkach konto jest zamykane z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia i nic nie kosztuje.

aktualne promocje bankowe banerek

Poleć jak inni znajomym:

17 myśli na temat “Warto? Comperia Bonus – Wymarzone konto + 55 zł + 4% lokata w Raiffeisen Polbank

 1. Ciekawy sposób na zarobienie nawet dużej kwoty… Dobrze, że są wyjaśnione „haczyki” tej promocji.

 2. Super, świetna metoda na dorobienie sobie nieco pięniedzy. Oczywiście są też haczyki jak np. fakt, że lokatę należy założyć przez aplikacje mobilną. Nie zmienia to faktu, ze oferta godna polecenia 🙂

 3. Brzmi całkiem nieźle. Jedyny minus to fakt, że obecni klienci Polbanku nie mogą skorzystać z bonusu 65 zł. Mimo to oferta i tak mi się podoba. 🙂

 4. Bardzo fajnie opisana oferta, czytelna i miła dla oka. Warunki same w sobie są dość interesujące, jednak warto zatrzymać się dłużej nad haczykami, za których wyszczególnienie serdecznie dziękuję! 😉

 5. Hmm.. W sumie nic nie tracimy, więc można spróbować 😉 Ale troszkę trzeba zrobić,aby dostać ten bonusik.. Jednak najważniejsze,haczyki są pokazane 😉

 6. Przejrzyście sporządzona oferta 😉 Bardzo zachęcające warunki, może się skuszę 😉 Na pewno będzie warto.

 7. Czekam na nowy dowód i mam jedynie paszport. Powiedziano mi, że mogę złożyć wniosek z paszportem, jednak system na to nie pozwala. Jak mogę przez to przejść?

 8. kolejne kłopoty za niewielki w sum ie bonus. Stopniowo banki jak piramidy finansowe zaczynają żyć z tego na ile uda im się naciągnąć klientów

 9. dziś jest 27.05.2015 i dopiero dzisiaj wysłałem zgodę do Raiffeisen Polbank na przesłanie informacji do firmy comperia-czy nie za późno i czy wobec tego promocja mnie obejmie?Jeśli 29.05.2015 przychodzi na konto te 55zł to mogą mi powiedzieć,że za późno spełniłem warunki…

  1. Lab nie wiem co się stało w Twoim przypadku, ale ja mogę zapewnić [dając screena] że hajs z tej jak innych promocji się zgadza. Jeżeli opiszesz swój problem postaram się jakoś pomóc, bo mam kontakt w Comperii 😉

   1. Też mam parę uwag do Comperia Bonus Club. Reklamacje zlewają ciepłym moczem, w systemie mają coś pokopane z przyznawaniem wyższych poziomów uczestnictwa i nie są w stanie tego ogarnąć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *