450 zł od Credit Agricole za „1konto” do 27 roku życia

Poleć jak inni znajomym:

Jesteś uczniem lub studentem, a Twój wiek mieści się między 18-27 lat? Banki właśnie rozpoczęły rywalizację o takich kientów, jak Ty! Tym razem bank Credit Agricole kusi bonusem do 450zł za złożenie konta w ramach promocji “Zyskaj z 1 Kontem”!

Co trzeba zrobić by zgarnąć 450 złotych za konto w Credit Agricole?

Promocja dedykowana jest osobom w wieku 18-27 lat, które 90 dni przed złożeniem wniosku nie posiadała konta indywidualnego lub/i nie były jednym z posiadaczy konta konta wspólnego (w pakiecie innym niż Pakiet Depozytowy). Osobami, które nie mogą wziąć udziału są również Ci, którzy byli uczestnikami innych promocji banku Credit Agricole tj. „Polecam 1 Konto”, „Polecam 1 Konto I”, „Polecam 1 Konto II”, „Polecam 1 Konto Extra”.

Jeśli spełniasz powyższe kryteria – możesz starać się o bonus od Credit Agricole. Co należy zrobić?

 1. Złożyć wniosek i otworzyć 1 Konto z kartą płatniczą, dostępem do bankowości mobilnej i telefonicznej,
 2. Otworzyć konto oszczędnościowe, zatytułowane “Rachunek Oszczędzam” oraz aktywować funckcję CA saver*
 3. Zapewnić minimum 500zł wpływu na konto (należy podpisać “Zlecenie przekazywania środków” dla osób, które otrzymują wynagrodzenie/ rentę; lub “Deklarację stałego zasilania konta” dla osób mających firmę/ otrzymujących stypendium lub otrzymujących środki z innego tytułu)
 4. Zaznaczyć zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych dla banku oraz zgodę na otrzymywanie treści handlowych na pocztę elektroniczną,
 5. Podać numer telefonu kontaktowego oraz adresu e-mail podczas zakładania konta,
 6. Wykonać kartą do konta transakcje gotówkowe na minimum 100zł miesięcznie.

*CA saver- usługa polegająca na zaokrąglaniu kwot za usługi i towary opłacane kartą do pełnych 0,50, 1 lub 5 zł – różnica między zaokrągloną kwotą, a dokładną kwotą płatności kartą, przekierowana zostaje z konta osobistego na Rachunek Oszczędzam. Dzięki temu pieniądze 'same się oszczędzają.

Jak odbywa się przekazywanie premii?

Premia rozłożona jest na raty

 • 50zł za samo założenie oferowanego konta,
 • do 20zł miesięcznie jako wypłata odsetek przekazywanych na Rachunek Oszczędzam za pośrednictwem CA saver (20 miesięcy)

Jeśli bank zanotuje brak deklarowanego wpływu na konto (500zł) przez 2 miesiące – klient traci prawo do dalszego korzystania z promocji i otrzymywania premii.

Warto dodać, że odstąpienie od umowy przed zakończeniem promocji (20 miesięcy) wiąże się z koniecznością spłaty wcześniej uzyskanych premii. Lojalkę podpisuje się wraz z regulaminem promocji.

Kilka słów o 1Koncie

 • 0zł za prowadzenie konta, bezwarunkowo
 • 0zł za kartę wydaną do konta, jeśli bank zaksięguje minimum jedną transakcję miesięcznie na kwotę minimum 1zł
 • 0zł za wypłaty w bankomatach: BZ WBK oraz Euronet
 • 0zł za wypłaty w oddziałach Credit Agricole

>> Skorzystaj z promocji i zgarnij 450 złotych <<

Wszystko fajnie, ale jest przecież aż 1000 złotych do zgarnięcia.

Tak, ale promocja ta wymaga większego zaangażowania i nie proponujemy jej osobą, które są poniżej 27 roku życia. Jeżeli jesteś starszy to oczywiście możesz przytulić 1000 złotych wtedy musisz wybrać jedno z 3 innych kont:  Konto PROSTO oszczędzające / Konto PROSTO oszczędzające PLUS /Konto PROSTO oszczędzające PREMIUM. I dodatkowo spełnić opisane warunki promocji tutaj. Z mojej analizy najbardziej opłaca się Konto PROSTO oszczędzające PLUS, które będzie darmowe jeżeli mamy wpływ miesięczny min. 1000 złotych do 30 roku życia i min. 1500 zł powyżej 30 roku życia (inaczej 9,9 zł), a karta pozostanie bezpłatna przy wydaniu nią min. 500 zł (inaczej 7,9 zł opłaty za kartę).

Poleć jak inni znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *