PKO Bank Polski w koncie za prawie zero daje 5 biletów do kina

Poleć jak inni znajomym:

PKO Bank Polski w porozumieniu z siecią kin Multikino wystosowała promocję dla nowych klientów. Do zgarnięcia jest 5 biletów na seanse 2D za założenie “Konta za Zero”. Sprawdzimy, czy to się opłaca!

>> Otwórz konto w PKO BP <<

Jak zdobyć bonusy w PKO ?

Przede wszystkim należy podkreślić, że promocja dedykowana jest dla nowych klientów. Według regulaminu są to osoby, które w okresie ostatnich trzech lat od promocji (czyli dokladnie 16. listopada 2012r.) nie posiadały żadnej karty płatniczej Visa wydanej przez PKO BP lub Nordea Bank Polska S.A. oraz nie złożyły wniosku o wydanie karty PKO Ekspres z otwarciem konta (wniosek w trakcie rozpatrywania).

Należy oczywiście wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz zaakceptować regulamin.

Strona promocji przeniesie nas na stronę PKO BP, za pośrednictwem której rozpocznie się proces otwierania konta. Do 15. grudnia mamy czas, aby aktywować kartę dodaną do konta.

Kilka prostych kroków i… mamy 5 biletów do Multikina o wartości (szacowanej przez bank) 116,85zł, ważnych do 30. czerwca 2016r. Kody, wymienne na bilety otrzymamy mailowo do końca roku.

>> Otwórz konto w PKO BP <<

 

Komu się to opłaca się konto za zero w PKO ? – nie jest bezwarunkowo za zero

“Konto za Zero” w PKO Banku Polskim faktycznie jest darmowe, ale tylko jeśli dokonamy  transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 300zł (za pośrednictwem karty do niego dołączonej). W przeciwnym wypadku zapłacimy za nią 6,90zł miesięcznie.

W tym względzie łatwiej mają osoby, które nie ukończyły 26. roku życia. One “Konto za Zero” bez oplat dodatkowych otrzymają po wykonaniu pięciu transakcji kartą na dowolną kwotę.

Przeliczmy… jeśli nawet nie zamierzamy korzystać z konta PKO BP, to możemy zrezygnować z niego zaraz po nowym roku. Koszt takiej operacji to maksymalnie 6,90zł. Wiąże się to jednak z koniecznością przejścia przez proces zamykania ROR.

> Otwórz konto w PKO BP <<

Nasz zysk na biletach to ok. 110zł, czyli porównywalny do innych promocji opisanych tutaj, z tym że w tych promcjach otrzymujemy gotówkę, a nie bilety na seans.

aktualne promocje bankowe banerek

Poleć jak inni znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *