Zyskaj do 360 zł otwierając konto 360 stopnii w Millennium

Poleć jak inni znajomym:

W kolejnej, trzeciej edycji promocji Konta 360 stopni w Millenium Banku można zgarnąć 360zł! Nagroda przewidziana jest w postaci moneybacku za zakupy zarówno w sklepach, jak i w Internecie.

Kto może skorzystać z promocji bankowej i zyskać 360zł zwrotu?

Promocja skierowana jest do nowych klientów Banku Millenium, czyli takich, którzy nie posiadali rachunku oszczędnościowo- rozliczeniowego oraz rachunku technicznego od 1. kwietnia 2015 r. Strona promocji dostępna jest tutaj.

Jeśli spełnimy warunek nowego klienta, to praktycznie z automatu stajemy się uczestnikami promocji po otwarciu Konta 360 lub Konta 360 Student (dodatkowym, niezbędnym warunkiem jest zaznaczenie we wniosku zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i nie odwoływanie jej w trakcie promocji). W tej edycji mamy czas do 4. lipca 2016 r. na zawarcie z bankiem umowy o ROR.

Pakiet Bardzo Pomocny - Klienci Indywidualni - Bank Millennium_2015-04-01_23-33-51
Wybierając Konto 360 stopni z ubezpieczeniem Pakiet Bardzo Pomocny, możesz skorzystać aż z 7 interwencji w roku. Wystarczy kontakt z całodobowym Centrum Alarmowym.

Dodatkowymi warunkami do skorzystania z promocji bankowej jest:

  • Zaksięgowanie przynajmniej jednej transakcji kartą w miesiącu
  • Zapewnienie wpływu minimum 1000 zł (nie dotyczy Konta 360 Student)
  • Zalogowanie się do systemu bankowości mobilnej

Warunki te automatycznie zwalniają nas również z opłat za prowadzenie konta, katy oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów.

Zwrot za płatności bezgotówkowe

W ramach trzeciej edycji promocji Banku Millenium zyskamy 5% zwrotu za płatności BLIKiem i 2% zwrotu za transakcje dokonywane za pośrednictwem karty przypisanej do naszego konta. Promocję obejmują również transakcje internetowe.

Miesięcznie możemy uzyskać maksymalnie 60zł zwrotu. Moneyback będzie naliczany przez 6 miesięcy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyliśmy rachunek. Łącznie możemy uzyskać maksymalnie 360zł w formie zwrotu.

>> Otwórz konto 360 stopni standardowe lub student <<

Poleć jak inni znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *