Masz kartę VISA? Może do Ciebie wrócić 760 zł

Poleć jak inni znajomym:

Teraz Visa bezpośrednio rozdaje nagrody za zakupy za pośrednictwem swoich kart. Zasada promocji jest dość prosta. Wystarczy zarejestrować swoją kartę na dedykowanej stronie i… czekać na moneyback za zakupy w wybranych sklepach.

Jakie sklepy objęte są promocją?

Przy rejestracji otrzymujemy następujące informacje:

  • 100 zł zwrotu za zakupy o wartości co najmniej 199 zł (Open Card)
  • 40 zł zwrotu za zakupy o wartości co najmniej 700 zł (LOT)
  • 10% zwrotu za najbliższe zakupy (Tchibo)
  • 5% zwrotu za najbliższe zakupy (Douglas)
  • 4% zwrotu za najbliższe zakupy (Wólczanka)
  • 2.2% zwrotu za najbliższe zakupy (Black Red White)
  • 1.5% zwrotu za najbliższe zakupy (RTV Euro AGD)

Po około tygodniu każda zarejestrowana osoba będzie dostawała inne oferty bonusowe. Jednak należy pamiętać, że aby uzyskać moneyback należy aktywować dany rabat.

Zwrot na kartę ma zakończyć się w ciągu 5 dni roboczych. Termin “najbliższe zakupy” oznacza, że oferta jest jednorazowa. Jednorazowo też, maksymalnie można uzyskać 760zł zwrotu.

Kto może skorzystać z Visa Oferty?

Każdy posiadacz karty debetowej/ kredytowej wydanej przez Visa, będący klientem indywidualnym może zarejestrować się na stronie visaoferty.pl. Wykluczone z promocji są karty dla firm, wydane jako służbowe oraz tzw. karty pre-paid, czyli przedpłaconą na okaziciela, która nie jest związana z żadnym bankiem.

Jeśli posiadamy więcej niż jedną kartę Visa, prawdopodobnie trzeba będzie założyć więcej kont w ramach promocji. Podczas rejestracji podaje się dane jednej karty, których nie można później zmienić.

Czy to się opłaca?

Rejestracja na stronie promocji jest darmowa. Oferty? Na codziennych zakupach nie zarobimy za wiele. Jeśli natomiast ktoś planuje zakupy sprzętu RTV, AGD lub mebli to cash back nawet 2,2-1,5% wartości jest już całkiem fajną perspektywą.

Poleć jak inni znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *