mBank konto firmowe promocja bankowa 800 zl

800 zł dla osób otwierających konto firmowe w mBank – analiza oferty mBiznes

Poleć jak inni znajomym:

Do końca września można skorzystać z promocji bankowej “600zł na ZUS z mBiznes kontem”. Przedsiębiorcy, którzy wcześniej nie mieli rachunku firmowego w mBanku dzięki tej ofercie promocyjnej mogą zgarnąć po 50zł przez 12 miesięcy pod warunkiem opłacania z tego konta składek ZUS na kwotę minimum 250zł. Teraz promocja ta łączy się z nową ofertą firmy Bankier, gdzie do zgarnięcia jest dodatkowe 200zł za samo otwarcie konta.

>> Twoje 800 złotych czeka pod tym linkiem <<

mBank konto dla firm daje 600zł na ZUS

Promocja dedykowana jest do nowych klientów- przedsiębiorców, którzy pod NIP swojej firmy, do końca sierpnia 2015r. nie posiadały konta w mBanku. Szansę na otrzymanie 50zł przez cały rok mają te przedsiębiorstwa, które z tego konta co miesiąc będą opłacały składkę ZUS na kwotę minimum 250zł oraz wykonają co najmniej jedną operację miesięcznie za pośrednictwem karty dodanej do rachunku.

Dodatkowe 200zł  do mBankowego konta dla firm od Bankiera

Firma Bankier postanowiła nagrodzić nowych klientów mBanku dodatkową gotówka w postaci 200zł za samo założenie konta. Warunkiem otrzymania gratisu jest złożenie wniosku o otwarcie konta do końca października  (promocja przedłużona) oraz podpisanie umowy do końca października bieżącego roku. Warto podkreślić, że tradycyjnie oferta skierowana jest tylko do nowych klientów- czyli takich, którzy nie posiadali oraz nie wnioskowali o rachunek w mBanku przed dniem ogłoszenia promocji.

O tym, czy spełniliśmy warunki promocji bank poinformuje nas mailowo do 25. grudnia 2015r. W mailu otrzymamy kwestionariusz danych, który należy wypełnić podając swoje dane do odbioru premii. Na tę konieczną do otrzymania 200zł operację mamy jedynie 5 dni, dlatego warto często sprawdzać swoją skrzynkę.

konto mbiznes z premia schemat

Łącznie 800zł za konto w mBanku… czy to się opłaca?

W stosunkowo łatwy sposób możemy otrzymać 800zł za otwarcie i korzystanie z konta w mBanku. Wystarczy złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji, podpisać umowę o konto i z niego opłacać składki ZUS naszej firmy.

Przy takich promocjach należy przyjrzeć się kosztom prowadzenia rachunku oraz karty debetowej.

Objęte promocją jest konto Start oraz konto Komfort. To pierwsze jest darmowe, ale przeznaczone tylko dla firm z najwięcej 12 miesięcznym stażem. Po roku zmienia się ono jednak w standardowe konto Komfort, gdzie rachunek kosztuje już 25zł miesięcznie bez możliwości zwolnienia z opłat.  W ofercie konta Start otrzymujemy 5 darmowych przelewów w miesiącu, natomiast w ofercie konta Komfort 20 przelewów bez dodatkowych opłat. Warto dodać, że wybierając wariant z kontem Komfort otrzymamy od banku zapewnienie rocznego zwolnienia z opłat, co konkurencyjnie dyskwalifikuje konto Start.

Należy jednak pamiętać o tym, że w tej edycji promocji konieczne jest korzystanie z karty debetowej dodanej do rachunku. W przypadku konta Start karta jest całkowicie darmowa przy wydaniu min. 200zł w miesiącu (przy niespełnieniu tego warunku opłata to 5zł). Natomiast dla konta Komfort pierwsza karta debetowa do rachunku jest całkowicie zwolniona z opłat.

>> Twoje 800 złotych czeka pod tym linkiem <<

Poleć jak inni znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *