Getin 360 zł zwrotu za rachunki

Poleć jak inni znajomym:

Getin Bank wykonuje ukłon w stronę swoich stałych klientów i wprowadza Pakiet Korzyści “Mój Bank”, dzięki któremu można odzyskać zwroty za poszczególne akcje w ramach znanych ofert banku.

“Moneyback”, a także inne promocje kierowane przez banki dla obecnych klientów to dzisiaj rzadkość. Najwyraźniej Getin Bank zamiast przyciągać nowych klientów, stwierdził, że przede wszystkim musi zatrzymać tych starych. Getin Bank nie należy też przecież do instytucji, które nie tworzą atrakcyjnych ofert dla nowych klientów. Jednocześnie jednak postanowili sprytnie zmiejszyć apetyt swoich stałych klientów na promocje konkurencyjnych banków.

Załóż konto ze zwrotem za zakupy

Warunki promocji

Bank automatycznie (bez dodatkowych formalności) włącza Pakiet Korzyści dla stałych klientów, którzy spełniają następujące warunki: miesięcznie zasilają swoje konto kwotą minimum 1 000zł oraz dokonują transakcji bezgotówkowych kartą (lub za pośrednictwem iKASA) na kwotę minimum 300zł oraz wyrażają zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Oferta jest ważna do odwołania, z gwarancja ważności do końca roku 2015.

Sześć benefitów w ramach Pakietu Korzyści “Mój Bank”

Wysokość bonusów jest wprost proporcjonalna do aktywności klienta w ramach ofert Getin Banku (na zasadzie- im więcej wydasz, tym więcej Ci zwrócimy). Co zyska stały klient? Jakie są haczyki?

 1. Darmowe prowadzenie konta, darmowe utrzymanie karty oraz wypłaty z bankomatów. W przypadku korzystania z bankomatów oraz utrzymania karty działa zasada zwrotu. Bank najpierw pobierze od nas opłatę, a następnie zwróci ją na koniec miesiąca.
 2. Darmowa usługa SMS- info, dzięki której dodatkowo możemy kontrolować stan swojego konta.
 3. Odzyskanie 2% kwoty wydanej na opłacenie rachunków domowych (maksymalnie 30zł miesięcznie). Warunkiem uzyskania takiego zwrotu jest opłacanie takich rachunków poprzez przelew polecenia zapłaty. W celu uzyskania maksymalnej miesięcznej premii musimy wydać w taki sposób 1 500zł.
 4. Podwyższenie o 1% oprocentowanie konta. Znowu nie jest to bezwarunkowe. Z takiego bonusu mogą skorzystać klienci, którzy miesięcznie w celu opłacenia rachunków realizują co najmniej dwa polecenia zapłaty. W innym przypadku oprocentowanie zostaje bez zmian.
 5. 2% zwrotu od wszystkich transakcji kartą kredytową wydaną przez Getin Bank (maksymalnie 30zł miesięcznie/ 360zł rocznie). Zwolnienie z opłat za kartę kredytową daje jedynie wydanie nią minimum 350zł miesięcznie (wyjątkiem jest karta Visa Simply One, która jest bezpłatna), a żeby dostać maksymalną kwotę zwrotu- miesięcznie należy wydać nią 1 500zł.
 6. 1% zwrotu za terminowe płacenie rat kredytowych. Premia dotyczy zobowiązań minimum 12- miesięcznych, a regulamin nie określa maksymalnego zwrotu oraz limitu objętych promocją kredytów zaciągniętych na jedną osobę.

Klienci Getin Banku, szczególnie ci najaktywniejsi z pewnością mogą sporo zyskać dzięki Pakietowi Korzyści “Mój Bank”. Dla klientów, którzy jeszcze nie w pełni korzystają z ofert banku to ciekawa oferta dodatkowego zarobku. Getin Bank przez takie operacje- w zamian za przyciąganie nowych, często niepewnych klientów uaktywnia starych, przez co może liczyc na gwarancję dłuższej współpracy.

Zyski stałych klientów w pigułce:

 • zwrot opłat za przy prowadzenie konta oraz karty płatniczej Getin Banku (również za wypłaty z bankomatów),
 • do 360zł zwrotu rocznie za polecenia zapłaty za rachunki domowe,
 • do 360zł zwrotu rocznie za transakcje wykonane kartą kredytową Getin Banku,
 • podwyższenie o 1% oprocentowania konta,
 • zwrot 1% spłaty raty każdego kredytu zaciągniętego w Getin Banku.

Poleć jak inni znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *