140 złotych od Toyota Bank za 2 lokaty 3,25% i 2,6% warto?

Poleć jak inni znajomym:

Parę dni temu Toyota Bank we współpracy z Agorą ogłosił nową promocję “Super Duet”. Kolejna szansa na zdobycie dodatkowej gotówki związana jest z depozytami terminowymi. Za otworzenie dwóch lokat w Toyota Banku możemy zyskać gwarantowaną nagrodę w wysokości 140zł!

Warunki uczestnictwa w promocji

 • do 19. czerwca 2015r. zarejestruj się na stronie promocji,
 • złóż wniosek o otwarcie Konta Jedynego (w ciągu 48h bank skontaktuje się z wnioskującym w celu umówienia kuriera)
 • podpisz wniosek od kuriera (powinien on pojawić się w ciągu 3 dni roboczych)
 • załóż lokatę: Plan Depozytowy na 80 dni (kwota minimum: 3 000zł / max 7k) w ciągu 14 dni od otworzenia konta,
 • w ciągu 30 dni od założenia Planu Depozytowego załóż lokatę Plan Depozytowy Plus na kwotę minimum 5 000zł

Najważniejszym warunkiem do zdobycia gwarantowanego bonusu jest utrzymanie salda minimum 3 000zł na lokacie Plan Depozytowy przez całe 80 dni oraz salda minimum 5 000zł na lokacie Plan Depozytowy Plus przez całe 4 tygodnie (dni te liczą się od dnia uruchomienia każdej z lokat).

Po spełnieniu wyżej wymienionych warunków do połowy grudnia 2015r. Toyota Bank skontaktuje się za pośrednictwem maila w celu powiadomienia o spełnieniu warunków promocji. Wypłata nagrody według regulaminu powinna nastąpić do 31. grudnia 2015r.

Kilka słów o lokatach

Lokata Plan Depozytowy:

 • okres: 80 dni,
 • oprocentowanie stałe: 3,25% w skali roku,
 • dopuszczalne kwoty: 3 000- 7 000zł,
 • każdy klient może założyć maksymalnie siedem takich lokat,

Lokata Depozyt Plus:

 • okres: 6 miesięcy,
 • oprocentowanie stałe: 2,6% w skali roku,
 • dopuszczalne kwoty: 5 000- 50 000zł,

Czy mi się to opłaca?

Należy podkreślić, że oferta skierowana jest dla klientów, którzy w dniu ogłoszenia promocji (tj. 14. maja 2015r.) nie posiadali konta w Toyota Banku. Skorzystanie z promocji wiąże się z koniecznością otworzenia rachunku. Opłata w ramach prowadzenia konta to 2,49zł miesięcznie, zwalniają z niej jedynie zaksięgowane przez bank transakcje bezgotówkowe (wykonane kartą płatniczą dołączoną do konta) na łączną kwotę 400zł miesięcznie. Mając na uwadze koszty związane z prowadzeniem ROR w Toyota Banku oraz realne zyski netto za minimalne kwoty na obydwu lokatach okazuje się, że przy zysku z lokat na poziomie ok. 70zł możemy dostać kolejne ponad 125zł (przy założeniu straty 15zł za prowadzenie konta w ciągu trwania promocji), co za 4 miesiące daje nam zysk prawie 200zł. Oprocentowanie lokat w Toyota Banku nie należy do najkonkurencyjniejszych na rynku, jednak taka promocja to dobry sposób na przyciągnięcie niezdecydowanych klientów.

>> zobacz stronę promocji i zyskaj nawet 200pln <<

Poleć jak inni znajomym:

7 myśli na temat “140 złotych od Toyota Bank za 2 lokaty 3,25% i 2,6% warto?

 1. 140 zł jak dla mnie to mało kusząca propozycja, jednak dla osób które lubią zarabiać na lokatach pewnie i to się przyda

 2. Fajna sprawa 🙂 założenie lokaty i bonus 140zł? Super ! Szkoda że bonus taki mały ale to wiadome, każdy chciałby dostać jak najwięcej 🙂

 3. Nawet nie wiedziałam, że istnieje Toyota Bank. Nie ma się co dziwić, że próbują przyciągnąć klientów takimi promocjami.

 4. Jak dla mnie słaba oferta. Za dużo zabawy,a za mało pieniędzy, żeby zachęcić studentów 😉

  1. 140 zł za produkt bankowy to jedna z lepszych ofert jakie widziałem do tej pory od 5 LAT, nie ma nic za darmo. 8 godzin na kasie w 'tesco’ to jakieś 72 złote. Lepiej zatrudniać pieniądze do pracy niż siebie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *