140 złotych od Toyota Bank za 2 lokaty 3,25% i 2,6% warto?

Poleć jak inni znajomym:

Parę dni temu Toyota Bank we współpracy z Agorą ogłosił nową promocję “Super Duet”. Kolejna szansa na zdobycie dodatkowej gotówki związana jest z depozytami terminowymi. Za otworzenie dwóch lokat w Toyota Banku możemy zyskać gwarantowaną nagrodę w wysokości 140zł!

Warunki uczestnictwa w promocji

 • do 19. czerwca 2015r. zarejestruj się na stronie promocji,
 • złóż wniosek o otwarcie Konta Jedynego (w ciągu 48h bank skontaktuje się z wnioskującym w celu umówienia kuriera)
 • podpisz wniosek od kuriera (powinien on pojawić się w ciągu 3 dni roboczych)
 • załóż lokatę: Plan Depozytowy na 80 dni (kwota minimum: 3 000zł / max 7k) w ciągu 14 dni od otworzenia konta,
 • w ciągu 30 dni od założenia Planu Depozytowego załóż lokatę Plan Depozytowy Plus na kwotę minimum 5 000zł

Najważniejszym warunkiem do zdobycia gwarantowanego bonusu jest utrzymanie salda minimum 3 000zł na lokacie Plan Depozytowy przez całe 80 dni oraz salda minimum 5 000zł na lokacie Plan Depozytowy Plus przez całe 4 tygodnie (dni te liczą się od dnia uruchomienia każdej z lokat).

Po spełnieniu wyżej wymienionych warunków do połowy grudnia 2015r. Toyota Bank skontaktuje się za pośrednictwem maila w celu powiadomienia o spełnieniu warunków promocji. Wypłata nagrody według regulaminu powinna nastąpić do 31. grudnia 2015r.

Kilka słów o lokatach

Lokata Plan Depozytowy:

 • okres: 80 dni,
 • oprocentowanie stałe: 3,25% w skali roku,
 • dopuszczalne kwoty: 3 000- 7 000zł,
 • każdy klient może założyć maksymalnie siedem takich lokat,

Lokata Depozyt Plus:

 • okres: 6 miesięcy,
 • oprocentowanie stałe: 2,6% w skali roku,
 • dopuszczalne kwoty: 5 000- 50 000zł,

Czy mi się to opłaca?

Należy podkreślić, że oferta skierowana jest dla klientów, którzy w dniu ogłoszenia promocji (tj. 14. maja 2015r.) nie posiadali konta w Toyota Banku. Skorzystanie z promocji wiąże się z koniecznością otworzenia rachunku. Opłata w ramach prowadzenia konta to 2,49zł miesięcznie, zwalniają z niej jedynie zaksięgowane przez bank transakcje bezgotówkowe (wykonane kartą płatniczą dołączoną do konta) na łączną kwotę 400zł miesięcznie. Mając na uwadze koszty związane z prowadzeniem ROR w Toyota Banku oraz realne zyski netto za minimalne kwoty na obydwu lokatach okazuje się, że przy zysku z lokat na poziomie ok. 70zł możemy dostać kolejne ponad 125zł (przy założeniu straty 15zł za prowadzenie konta w ciągu trwania promocji), co za 4 miesiące daje nam zysk prawie 200zł. Oprocentowanie lokat w Toyota Banku nie należy do najkonkurencyjniejszych na rynku, jednak taka promocja to dobry sposób na przyciągnięcie niezdecydowanych klientów.

>> zobacz stronę promocji i zyskaj nawet 200pln <<

Poleć jak inni znajomym:

7 myśli na temat “140 złotych od Toyota Bank za 2 lokaty 3,25% i 2,6% warto?

 1. 140 zł jak dla mnie to mało kusząca propozycja, jednak dla osób które lubią zarabiać na lokatach pewnie i to się przyda

 2. Fajna sprawa 🙂 założenie lokaty i bonus 140zł? Super ! Szkoda że bonus taki mały ale to wiadome, każdy chciałby dostać jak najwięcej 🙂

 3. Nawet nie wiedziałam, że istnieje Toyota Bank. Nie ma się co dziwić, że próbują przyciągnąć klientów takimi promocjami.

  1. 140 zł za produkt bankowy to jedna z lepszych ofert jakie widziałem do tej pory od 5 LAT, nie ma nic za darmo. 8 godzin na kasie w ‚tesco’ to jakieś 72 złote. Lepiej zatrudniać pieniądze do pracy niż siebie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *