Z 140 zł w promocji Toyota Banku może zostać 120 zł na czysto?

Poleć jak inni znajomym:

Akcja promocyjna Toyota Banku “Super Duet” powraca. Za założenie dwóch lokat czeka na nas nagroda w wysokości 140zł oraz atrakcyjne oprocentowanie, na poziomie 2,75% na lokacie pierwszej oraz 2,35% na drugiej.

>> otwórz lokaty <<

Warunki, jakie musi spełnić klient, aby wciąć udział w promocji.

Konieczne jest, aby osoba zakładająca lokaty “Super Duet” miała, w rozumieniu regulaminu status nowego klienta. To oznacza, że z oferty może skorzystać każda osoba, która przed dniem 10. września 2015r. nie posiadała żadnego z produktów Toyota Banku tj. Konta Jednego, Planu Depozytowego na 80 dni, Depozytu Plus na okres 6 miesięcy.

Jak założyć lokatę? To nic trudnego, procedura zawiera się w kilku krokach:

  • do 30. września 2015r. należy założyć profil na stronie promocji (warto dodać, że zgody marketingowe nie są konieczne, wystarczy zaznaczyć checkbox z akceptacją regulaminu)
  • Po mailowym potwierdzeniu należy, za pośrednictwem wygenerowanego dla nas linku złożyć wniosek o lokaty
  • w ciągu dwóch dni konsultant kontaktuje się z nami w celu umówienia kuriera, przez którego podpiszemy umowę z Toyota Bankiem.

Założenie pierwszej lokaty- Planu Depozytowego (2,75%)

Od dnia podpisania umowy mamy 14 dni na założenie lokaty typu Plan Depozytowy na 80 dni, na kwotę mieszczącą się pomiędzy 3000-7000 zł. Maksymalna ilość takich lokat to 7. Oprocentowanie Planu Depozytowego na poziomie 2,75% zagwarantowane jest do 29. października 2015r.

Założenie drugiej lokaty- Depozytu Plus (2,35%)

Najpóźniej do 30. dnia po założeniu pierwszej lokaty (Planu Depozytowego) należy założyć lokatę Depozyt Plus, na minimalną kwotę 5000zł. Bank w tym wypadku gwarantuje nam oprocentowanie 2,35% do dnia 28. listopada 2015r.

Premię otrzymamy tylko wtedy, jeśli na obydwu kontach utrzymamy saldo na minimalnych kwotach lokat odpowiednio: 3000zł na Planie Depozytowym- przez 80 dni oraz 5000zł na Depozycie Plus przez minimum 3 miesiące.

Dodatkowe kryteria do odbioru nagrody

Regulamin zakłada, że wraz z lokatami należy otworzyć Konto Jedyne w Toyota Banku, ponieważ tylko na nie może zostać wypłacona premia 140zł. Konto to musi być aktywne do ostatniego dnia, do którego bank zakłada wypłatę bonusu, czyli do 31. marca 2016r.
Koszty związane z prowadzeniem konta są relatywnie niezbyt wysokie. Jeśli miesięcznie nie wydamy 400zł kartą debetową dodaną do konta (co zwalnia nas z opłat), to miesięcznie Konto Jedyne kosztować nas będzie 2,49zł (co przez 8 miesięcy daje ok. 20zł). “Na czysto” wychodzimy więc ze 120zł bonusu.

Warto podkreślić, że aby nastąpił przelew środków należy za pośrednictwem załączonego kwestionariusza z maila (który przyjdzie do nas do dnia 8. marca 2015r.) uzupełnić dane do odbioru nagrody. Czas na uzupełnienie tych danych będziemy mieli do 18. marca 2015r.

>> otwórz lokaty <<

 

Poleć jak inni znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *