AKTULNA promcja lokaty comperia bonus

Czy Lokata start Meritum 5% + 60 zł da 40%? Comperia Bonus opinia

Poleć jak inni znajomym:

Już w grudniu otrzymamy premię 60 zł do lokaty start na 5% jeżeli spełnimy kilka warunków. W tym wpisie prześwietlam najlepszą lokatę w październiku na 5% + premia 55 zł oraz dodatkowo 5 zł jeżeli zasilimy lokatę przez aplikacje mobilną meritum banku. Oferta ważna do dziś 22.10.2014 godz. 23:59 trzeba złożyć wniosek! a do 17 listopada trzeba zasilić lokatę jeżeli chce się grać o iphone 6 jeżeli nie chcemy mieć szansy na wygranie iphone 6 mamy czas do 3 grudnia by zasilić lokatę.

 > promocja zakończona porównaj inne lokaty < lub

Załóż: <|> LOKATĘ HAPPY 3 MIESIĄCE <|>  LOKATĘ GETIN BANK NA START <|> LOKATĘ BGŻOptima 

Tabela odsetek z efektywnym oprocentowaniem lokaty Comperia Bonus po 2 miesiącach:

Tabela odsetek comperia bonus meritum nawet 40 procent dla 1000 zł
Tabela odsetek comperia bonus meritum nawet 40 procent dla 1000 zł

Ukryte haczyki w lokacie Meritum Bank z premią nawet 60 złotych

 • Tylko dla nowych klientów a dokładniej dla osób, które nie miały konta w Meritum po 1.10.2013 r.
 • Oferta jest teoretycznie ważna do 31 października, ale może byc zakończona przed czasem
 • 1 adres email = 1 lokata, oraz
 • lokatę zakładamy przez Internet bez kuriera, dane z przelewu 1 zł potwierdzającego naszą toższamość muszą pokrywać się z danymi z założonego wniosku o lokatę, oczywiście 1 złoty zostaje na naszym prywatnym koncie.
 • Do konta otwieramy całkowicie darmowe konto ROR (rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy) – 0 zł za prowadzenie rachunku, krajowe przelewy internetowe (bez przelewów natychmiastowych), wydanie i obsługę karty debetowej oraz za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.
 • Nie trzeba zamawiać karty debetowej do konta aby otrzymac premię do lokaty.
 • Na pewno dostaniemy 55 zł., ale aby otrzymać dodatkowe 5 zł trzeba posiadać tablet/telefon z systemem Android / iOS, na Windows Phone nie ma na razie aplikacji mobilnej. Można pożyczyć telefon/tablet od kogoś by otworzyć lokatę trwa to kilka minut.
 • Biorąc udział w promocji wyrażamy zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, którą zgodnie z prawem zawsze możemy cofnąć.
 • zerwanie lokaty przed 2 miesiącami = tracimy wszystkie odsetki
 • Aby wygrać iphone 6 trzeba spełnić dodatkowy warunek, o którym pisze niżej w tym wpisie.
 • maile czasami trafiają do folderu spam ze względu na słowa typu promocja.
 • 60 złotych premii nie jest opodatkowane dla osób fizycznych

W nagraniu można zobaczyć proces zakładania lokaty start Comperia Bonus Meritum Bank w 1 minucie 30 sekundzie.

Porównanie lokaty start z premią do innych lokat dostępnych w październiku

Co może zdziwić to lokata happy, która trwa o 1 miesiąc dłużej niż lokata meritum comperia bonus daje tylko o 21,25 złotych mniej przy takim samym oprocentowaniu i bez premii dla zainwestowanych 10 000 złotych. A jeżeli mamy więcej środków możemy rozdzielić je pomiędzy promocyjne lokat, bo tylko BGŻOptima pozwala na ulokowanie więcej niż 10000 zł. (kliknij na obrazek by powiększyć)

Comperia Bonus tabela lokata meritum z bonusem kontra inne lokaty porówanie
Comperia Bonus tabela lokata meritum z bonusem kontra inne lokaty porówanie

Załóż: <|> LOKATĘ HAPPY 3 MIESIĄCE <|>  LOKATĘ GETIN BANK NA START <|> LOKATĘ BGŻOptima 

 Jak wygląda procedura przyznania premii w promocji Comperia Bonus z Meritum Bank?

Comperia Bonus iPhone 6 Lokata Start Meritum Bank proces
Proces zakładania lokaty Meritum Bank z premia

Wygląda podobnie jak w przypadku poprzedniej promocji czyli Comperia Bonus z bankiem BGŻOptima, który opisywałem również na blogu. A mianowicie:

 • Po otwarciu konta najlepiej poprzez przelew expresowy, bo potwierdzenie naszej tożsamości zajmie mniej niż 15 min (sam sprawdzałem), należy zasilić nowo założony rachunek w banku meritum, nr konta będziemy widzeć po zalogowaniu, kiedy pieniądze pojawią się na końcie meritum (obowiązuje standardowa sesja elixir kiedy dokładnie dotrze przelew z naszego banku na nowe konto w meritum sprawdzimy: kiedykasa.pl) będziemy mogli z tych środków założyć naszą lokatę start z premią.
 • w między czasie możemy pobrać aplikacje na swój telefon, by otrzymać dodatkowe 5 złotych i móc rywalizować o iphone 6
 • gdy pieniądze dotrą na nasz rachunek w meritum, możemy założyć lokatę mobilnie (+5zł) lub przez przeglądarke komputerową
 • Do 3 grudnia zgodnie z regulaminem musimy mieć utrzymane saldo na poziomie 1000 zł, zakładając lokatę po 3 paź nie ma z tym problemu, bo lokata trwa 2 miesiące.
 • Do 10 grudnia otrzymujemy emaila z informacja ze przysługuje się nam premia, warto zajrzeć wtedy do folderu spam, bo tego typu mail moze tam wylądować
 • Po 10 grudnia mozemy uzupełnić dane do przelewu premii za lokatę w wysokości 55 złotych + ewentualne 5 zl jeżeli założyliśmy lokate mobilnie.
 • Przed gwiazdka 24 grudnia otrzymujemy przelew z należną dla nas premią 55 zlotych za otwarcie lokaty w Meritum Bank
 • Rachunek można zamknąć bez konsekwencji jeżeli nam się nie spodoba po otrzymaniu premii przez formularz internetowy.

Regulaminy promocji dostępne są na stronach do zakładania lokaty.

jak wyglada otwrcie lokaty w meritum comperia bonus
ja już otworzyłem lokatę, tak wygląda potwierdzenie jej otwarcia przez telefon.

Co zrobić żeby wygrać dodatkowo do lokaty meritum iphone 6?

Aby wygrać jeden z 5 iphone’ów 6 16GB bedzie trzeba w dniach od 17 listopada do 17 grudnia 2014 roku czekac na informacje od banku na temat zalozenia dodatkowej lokaty – „lokaty na start” pierwsze 5 osób, które założą lokate przez telefon otrzymaja sprzet Apple, ale dodatkowo beda je musialy utrzymać przez miesiąc. Informacje o wygranej otrzymają do 31 grudnia 2014 roku. W regulaminie promocji jest zawarta informacja o tym ze możliwa jest zwiększona ilość nagród.

Lokata jest objęta Bankowym Funduszem Gwarancyjnym (BFG). Misja BFG jest dzialanie na rzecz bezpieczenstwa, stabilnosci banków oraz

Lokata chroniona BFGwzrostu zaufania do systemu finansowego. Poprzez gwarancje wypłacalności depozytów do kwoty 100 000 euro w przypadku ewentualnego bankructwa jakiegoś z banków.

 

 

Załóż: <|> LOKATĘ HAPPY 3 MIESIĄCE <|>  LOKATĘ GETIN BANK NA START <|> LOKATĘ BGŻOptima 

Poleć jak inni znajomym:

27 myśli na temat “Czy Lokata start Meritum 5% + 60 zł da 40%? Comperia Bonus opinia

 1. Bardzo ciekawa oferta, muszę się nad nią poważnie zastanowić. Szansa wygrania najnowszego iphone’a również mnie przekonuje.

 2. Lokata 5% jest teraz rzadko spotykana + 60 zł praktycznie na start? Przyznaję, że ciekawe i godne rozważenia. Nie trzeba inwestować dużych pieniędzy, żeby zacząć zarabiać.

 3. No i to się nazywa prawdziwa okazja ! Nie dość, że samo założenie konta jest bardzo atrakcyjne i opłacalne rzecz jasna to jeszcze można wygrać iphone6. Co prawda pozostaje to w kwestii szczęścia ale szansa zawsze jest. :D. Na szczęście nie zakładałem w tym banku konta więc biorę się do roboty. :).

 4. Jak dla mnie najlepsza lokata jaką do tej pory widziałem!!!

  Na rynku jest wiele propozycji ale ta jest jedną z lepszych które widziałem. Dodatkowo dają za darmo 60 zł to jest super

 5. No tak, wszystko pięknie wygląda, ale aż nie chce mi się wierzyć, że bank ”rozdaje” pieniądze. Jak to możliwe, że powstała tak wysoko oprocentowana lokata?

  1. Karolino bank nie rozdaje pieniędzy tylko je inwestuje w przyszłego klienta, a taki wysoki procent powstał dzięki nieopodatkowanemu bonusowi w postaci 60 złotych. W jednej z innych promocji które nie są już aktualne pokazywałem dokładne obliczenia skąd bierze się tak efektywnie wysokie oprocentowanie.

 6. Ktoś w końcu opisująć oferty mówi o haczykach prostym językiem. Bez owijania w bawełnę. Sama myślę nad założeniem lokaty, więc artykuł jak najbardziej dla mnie.

 7. Świetna lokata, powiem szczerze, że do takich lokat zawsze podchodziłem z sceptycznym nastawieniem ale ta wygląda całkiem korzystnie. W najbliższym czasie przejdę się do banku i zapytam o szczegóły.

 8. Już od dawna zastanawiam się nad założeniem lokaty, ale jeszcze nigdzie zasady nie były tak prosto i konkretnie wyjaśnione. Podejrzewam, że lepszego rozwiązania już nie znajdę, a i polecę znajomym – w końcu nie zawsze może tyle zaoszczędzić i to bez wychodzenia z domu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *